30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

kızlar yorgunluktan ölüyorum. yatıp uyumak istiyorum. daha çözecek testlerim var. ödevim var. offf. sizler napıyorsunuz.

gecmiş olsun canım.
myom ağrı yapıyor bende de:KK43:
belgesel kültürel açıdan faydalı,izle tabi.
ben de internette takılıyorum.

Saol cnm ama sen su sogan kurunu yap bak. Gececk myomlarin rahatlicaksin. Bide bak myom kucukken icmezsen buyuyunce faydasi olmaz. Myom buyunce mecbur ameliyat ilursun. Ablam zamaninda sogan kuru yapmadi. Buyuyunce yapti oda surekli devametmedi. Ameliya oldu ama tekra rtti. Myom tekrar orani yuksek malesef. Asli sen gecen korkma diye bu kadar anlatmadim sana ama artik kork yani ve gerkeni yap. Burnunu kapat ic bir bardak su alti ustu.

Saol cnm ama sen su sogan kurunu yap bak. Gececk myomlarin rahatlicaksin. Bide bak myom kucukken icmezsen buyuyunce faydasi olmaz. Myom buyunce mecbur ameliyat ilursun. Ablam zamaninda sogan kuru yapmadi. Buyuyunce yapti oda surekli devametmedi. Ameliya oldu ama tekra rtti. Myom tekrar orani yuksek malesef. Asli sen gecen korkma diye bu kadar anlatmadim sana ama artik kork yani ve gerkeni yap. Burnunu kapat ic bir bardak su alti ustu.

hadi yaa ameliyat sonrası bile tekrarlama riski mi varmış:18:
tamam canım sağol tekrar. üşenmekten yapmıyorum biraz da... ama yaparım artık madem ciddi durum.

hadi yaa ameliyat sonrası bile tekrarlama riski mi varmış:18:
tamam canım sağol tekrar. üşenmekten yapmıyorum biraz da... ama yaparım artık madem ciddi durum.

Sagligim icin 2 hafta ayirmak zormu ben tam 8 hafta uyguladim kur. Hemde kac kere. Ameliyat olmaktan iyidir. Ben burnumu tutup iki seferde iciyorum. Sonrada uzerimi giyinip hazirlanim derken 15 dk geciyor uzerine bisi yiuorum.
Tugcem sana guzel sicak duslar. Sihhatler olsun simdiden. Resim bekliyom hala senden

ahh ahhhh testlerimde olmasa beni başka bekleyen yok. sevgili testlerimle buluşayım en iyi. beni özlemişlerdir.:KK1::KK37:

Sagligim icin 2 hafta ayirmak zormu ben tam 8 hafta uyguladim kur. Hemde kac kere. Ameliyat olmaktan iyidir. Ben burnumu tutup iki seferde iciyorum. Sonrada uzerimi giyinip hazirlanim derken 15 dk geciyor uzerine bisi yiuorum.
Tugcem sana guzel sicak duslar. Sihhatler olsun simdiden. Resim bekliyom hala senden

Benimi merak ettin canım :)
Yollıyım madem de nasıl yollıcam?

tamam yav ne kızıyorsun küçücük çocuğa:KK1:

Kis kizarim sana ben. Mevzu saglik doverim bileeee heeeee

Baktim sende yazdigima bak.
Sende eger o ayrildigin sahis icin uzulursen seni de doverim heeeee
Kis fistik gibi tas gibi kizi kaybetmis o aglasin uzulsun hih

Haklısın canımm...
Üzülmüyorum canım artık zaten kendi kaybetti.
Ben sadece emek verdim ya ona üzüldüm işte.
Sağol canımm güzel düşüncelerin için. :KK16:

Günaydın kızlar. Günün ilk mesajı benden olsun :)
Dünün aksine bugün pek bir kıpır kıpır, neseliyim.
Bir gün öyle, bir gün böyle, dengesiz miyim acaba diye sorgulamaya başladım valla kendimi :)

günaydın kızlar..bugün diyetisyen kontrolüme gittim..vermeyi bırak 200 gram almışım, verdiğim parayı üzüleyim, şu soğukta oraya gittiğimemi..öyle demoralzie oldumki, öyle mutsuz oldumki ..2 haftadır aynı noktada takıldım..bugün 67 çıktım tartıda görünce resmen ağlayacaktım..cumartesi dikkat etmedim o nedenle de aldım ve veremedim tabi...ya bu kadar emek harcıyorum hala diyete tam uymuyorum bazı günler, çok kızıyorum kendime ama çok... Kızlar bana destek olun ya lütfen..bugünden itibaren tamamiyle uyucam..bu ay verdiğim para uçup gidecek resmen hemde zamanım..:mad: bi daha kaçamakmı asla...

Günaydın kızlar. Günün ilk mesajı benden olsun :)
Dünün aksine bugün pek bir kıpır kıpır, neseliyim.
Bir gün öyle, bir gün böyle, dengesiz miyim acaba diye sorgulamaya başladım valla kendimi :)

Benden de herkese "günaydın"
dün gene geç yattım 1,30'da ama bugün iyi gibiyim.
umarım ilerleyen saatlerde de iyi olurum.
sabah çayı eşliğinde size selam vermek istedim. :KK3:

günaydın kızlar..bugün diyetisyen kontrolüme gittim..vermeyi bırak 200 gram almışım, verdiğim parayı üzüleyim, şu soğukta oraya gittiğimemi..öyle demoralzie oldumki, öyle mutsuz oldumki ..2 haftadır aynı noktada takıldım..bugün 67 çıktım tartıda görünce resmen ağlayacaktım..cumartesi dikkat etmedim o nedenle de aldım ve veremedim tabi...ya bu kadar emek harcıyorum hala diyete tam uymuyorum bazı günler, çok kızıyorum kendime ama çok... Kızlar bana destek olun ya lütfen..bugünden itibaren tamamiyle uyucam..bu ay verdiğim para uçup gidecek resmen hemde zamanım..:mad: bi daha kaçamakmı asla...

pes etme bence! sen de biliyorsundur. diyete ilk başlayınca vücut ödem atar o yüzden hemen ilk etapta kilo verdik sanırız ağırlığımız değişince... sonra vücut diyete alışır kendini korumaya alır, o yüzden de kilo düşüşü yavaşlar. insanlar bu aşamada pes eder ama sen etme! :KK66:

inanıyorum ki senin kilo verişini okuyacağız buradan, azmini kutlayacağız. :KK9:

X