30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

günaydın kızlar..bugün diyetisyen kontrolüme gittim..vermeyi bırak 200 gram almışım, verdiğim parayı üzüleyim, şu soğukta oraya gittiğimemi..öyle demoralzie oldumki, öyle mutsuz oldumki ..2 haftadır aynı noktada takıldım..bugün 67 çıktım tartıda görünce resmen ağlayacaktım..cumartesi dikkat etmedim o nedenle de aldım ve veremedim tabi...ya bu kadar emek harcıyorum hala diyete tam uymuyorum bazı günler, çok kızıyorum kendime ama çok... Kızlar bana destek olun ya lütfen..bugünden itibaren tamamiyle uyucam..bu ay verdiğim para uçup gidecek resmen hemde zamanım..:mad: bi daha kaçamakmı asla...

Canım kafanı takma böyle şeylere. Zayıflamak tamamen irade meselesi. Diyete harfi harfine uyarsan başlarda alsan bile ilerki safhalarda istediğin kiloya ulaşırsın.
Ben de senin istediğin kiloya ulaşacağına ictenlike inanıyorum.

pes etme bence! sen de biliyorsundur. diyete ilk başlayınca vücut ödem atar o yüzden hemen ilk etapta kilo verdik sanırız ağırlığımız değişince... sonra vücut diyete alışır kendini korumaya alır, o yüzden de kilo düşüşü yavaşlar. insanlar bu aşamada pes eder ama sen etme! :KK66:

inanıyorum ki senin kilo verişini okuyacağız buradan, azmini kutlayacağız. :KK9:

saol tatlım...62,5 tan buralara çıktım ve şimdide veremeyince moralim bozuldu ama vericem hayırlısıyla inşallah..

bu arada kızlar tanıdıkça bende forumda sürekli yazan kişileri emrak ediyorum sadece birbirimizin görebileceği bi yere fotolarımızımı koysak yada mail grubumu oluştursak ne dersiniz<? açıkcası ben tüm üyeler görsün istemiyorum..bu forumdakiler bi grup olalım..bi fikir sadece...

Merhaba arkadaşlar.
Neler yapıyorsunuz?
Hayatta beklentileriniz nelerdir?
Sohbet edelim.

sana da merhaba
valla baktım beni çağırıyosun geldim
benden daha 30 yaş üstü
benden daha bekar bulamazsın :)
bi beklentim kalmadı az önce bitti
sohbet diyosun e sen dahil kimseeeeee yook nasıl olucak kardişim:)

aa pardon bir ipeknur var orada
merhaba
burada oluşundan 30 üstü ve bekar olduğun önyargısında bulunuyorum
nasılsın:)

Günaydın kızlar. Günün ilk mesajı benden olsun :)
Dünün aksine bugün pek bir kıpır kıpır, neseliyim.
Bir gün öyle, bir gün böyle, dengesiz miyim acaba diye sorgulamaya başladım valla kendimi :)

o bende de var
30 u geçmiş olmanın bekar olmanın ki bu çatacak biri olmadığı anlamına geliyor aynı zamanda :) sonucu
takma fazla :)

saol tatlım...62,5 tan buralara çıktım ve şimdide veremeyince moralim bozuldu ama vericem hayırlısıyla inşallah..

inşallah
aynı dertten muzdaribiz
57 den 62 ye çıktım inemiyorum:KK43::KK43::KK43:
sen iyisin diyetisyene gidiyosun ben onu da yapmıyorum
napıcam onu bile bilmiyorum bu arada ben canı sıkılınca sinirlenince habire zıkkımlanan biriyim bi tek bu konuda istikrarla devam ediyorum anlayacağın
sahi sorması ayıp diyetisyene ne ödüyosun nasıl bi program uyguluyo
ben bu diyetisyen işini de merak ediyorum bi yandan

merhaba
hoş geldin patsy, ön yargıya düşmedin merak etme :KK66: birçoğumuz 30+ ve bekarız. arada 28 civarı olan da var gerçi ama aşağı yukarı 30+ 'yız

zaten 28 civarı olanlar da bizden sayılır.

eee, anlatsana neredensin neler yaparsın? bir de sevgilinden mi ayrıldın? öyle anladım sanki?

patsy hoşgeldin aramıza...diyetisyene 350tl ödüyorum 1 ay süresince haftada 2 defe kontrol ve 1 ay da koruma programı için...yani 1 ay diyet programı (haftada 2 kez çağırıyor) ve 1 ay koruma programı için...valla pahalı bana göre hemde çok ama ben kendim çok denemedim vermedim 77 kiloydum 3 sene önce ben..diyetisyene giderek 62 ye düştüm...son dönemde yaşadığım stresten tekrar aldım 67 oldum...ama 62 yi 2 sene korumuştum aslında..yani sonunda herşeyden kısıcam gerekirse bu parayı vericem dedim..zaten 3 ayda kilo vermek mümkün 10-12 kilo..benim bi 8-9 kilom var...işte bir ay daha gidersem 58 de bırakıcam...

ayrıca umudunu yitirme herşey güzel olucak..Allahın vardı bi planı die düşün...

hoş geldin patsy, ön yargıya düşmedin merak etme :KK66: birçoğumuz 30+ ve bekarız. arada 28 civarı olan da var gerçi ama aşağı yukarı 30+ 'yız

zaten 28 civarı olanlar da bizden sayılır.

eee, anlatsana neredensin neler yaparsın? bir de sevgilinden mi ayrıldın? öyle anladım sanki?

öncelikle hoşbuldum
sonra yok bişeyi takmıyorum o konuda bu benim tercihimdi
beyaz atlı prensim gelmedi atını kesip sucuk yapmışlar yolda bi yerde kaldı zannımca
ben bayağı bi 30+ yım ama:)
şöyle bi 30+7 yani:)
sohbete istanbuldan katılıyorum
özel bi şirkette kendi masamda çalışıyorum
yarışmacı arkadaşlara başarı faln dilemiyorum hepsini ben kazanayım:)

bu arada kızlar tanıdıkça bende forumda sürekli yazan kişileri emrak ediyorum sadece birbirimizin görebileceği bi yere fotolarımızımı koysak yada mail grubumu oluştursak ne dersiniz<? açıkcası ben tüm üyeler görsün istemiyorum..bu forumdakiler bi grup olalım..bi fikir sadece...

62.5 çok aşırı fazla değil boyun kaç acaba?
Bu arada fotoğraf fikrine ben de katılıyorum canım. Benim fotoğrafım profilimde var. Isteyen bakabilir ama küpelerim hakkında yorum yapmamanizi rica ediyorum :KK9:

patsy hoşgeldin aramıza...diyetisyene 350tl ödüyorum 1 ay süresince haftada 2 defe kontrol ve 1 ay da koruma programı için...yani 1 ay diyet programı (haftada 2 kez çağırıyor) ve 1 ay koruma programı için...valla pahalı bana göre hemde çok ama ben kendim çok denemedim vermedim 77 kiloydum 3 sene önce ben..diyetisyene giderek 62 ye düştüm...son dönemde yaşadığım stresten tekrar aldım 67 oldum...ama 62 yi 2 sene korumuştum aslında..yani sonunda herşeyden kısıcam gerekirse bu parayı vericem dedim..zaten 3 ayda kilo vermek mümkün 10-12 kilo..benim bi 8-9 kilom var...işte bir ay daha gidersem 58 de bırakıcam...

ayrıca umudunu yitirme herşey güzel olucak..Allahın vardı bi planı die düşün...

Amenna
Ama ben boğazımı tutmuyorum ki arkadaş homini gırtlak halbuki ne güzel senelerdir 57 gidiyodu nerden çıktım nasıl çıktım hop diye şimdi yapışıp kaldı gitmiyo
bi de yaş 35i geçince metabolizmada yavaşlıyor eskisi gibi gitmiyor kilolar
ya 350 çok be madem 350 alıyor yiyeceklerini de paket halinde veriyor mu bari
oo ben diyetisyene 350 ödesem sinirimden biraz daha yerim heralde
kıs yoksa amaç bumu yani sen of çok para verdim bari yiyip kilo almayayım da para boşa gitmesin diye düşünücen yoksa program falan palavra mı aslında
diyetisyen yöntemi:)

62.5 çok aşırı fazla değil boyun kaç acaba?
Bu arada fotoğraf fikrine ben de katılıyorum canım. Benim fotoğrafım profilimde var. Isteyen bakabilir ama küpelerim hakkında yorum yapmamanizi rica ediyorum :KK9:

heee yapmıyos tamam
sadece şeyi diyivver
ıııııııııı eeeeeee şey ampüller ekonomik beyaz mı yoksa gösterişli olsun diye sarılardan mı :)
tamam tamam şaka çok güzeller aslında ve gerdanına da yakışmışlar doğrusu fıstık gibi olmuşsun..

merhaba

Ozur dilerim canım ya. Yeni farkettim mesajını. Patrona yakalanmadan kk takip etmeye çalışınca arada kacirdiklarim oluyor maalesef :)
Evet canım tahmin ettiğin gibi 30 yaş üstü ve bekarim. Diğer bir tabirle dul da diyebilirsin :)

Ozur dilerim canım ya. Yeni farkettim mesajını. Patrona yakalanmadan kk takip etmeye çalışınca arada kacirdiklarim oluyor maalesef :)
Evet canım tahmin ettiğin gibi 30 yaş üstü ve bekarim. Diğer bir tabirle dul da diyebilirsin :)

Dul ibaremiz çok şükür kanundan kaldırıldı şekerim yok öyle bişey
bekarsın ha merak eden olursa ve canın söylemek isterse bakire olup olmadığını söylersin o kadar
ama artık bekarsan bekarsındır
iş yerinde zor oluyor evet
o konuda haklısın ben zaten yoğun günlerde hiç yazmıyorum böyle boş günlerde bakıyorum sadece..

Amenna
Ama ben boğazımı tutmuyorum ki arkadaş homini gırtlak halbuki ne güzel senelerdir 57 gidiyodu nerden çıktım nasıl çıktım hop diye şimdi yapışıp kaldı gitmiyo
bi de yaş 35i geçince metabolizmada yavaşlıyor eskisi gibi gitmiyor kilolar
ya 350 çok be madem 350 alıyor yiyeceklerini de paket halinde veriyor mu bari
oo ben diyetisyene 350 ödesem sinirimden biraz daha yerim heralde
kıs yoksa amaç bumu yani sen of çok para verdim bari yiyip kilo almayayım da para boşa gitmesin diye düşünücen yoksa program falan palavra mı aslında
diyetisyen yöntemi:)

heee yapmıyos tamam
sadece şeyi diyivver
ıııııııııı eeeeeee şey ampüller ekonomik beyaz mı yoksa gösterişli olsun diye sarılardan mı :)
tamam tamam şaka çok güzeller aslında ve gerdanına da yakışmışlar doğrusu fıstık gibi olmuşsun..

Teşekkür ederim canım. Avizesinde eksik olan varsa verebilirim :) Bu küpelerle dayımın kızının düğününe gitmiştim, fotoğraf da orda çekildi zaten. Dayım çok şakacı bir insandır, "Bizim caminin avizelerinden mi yürüttün bunları?" diye takılmıştı. O günden beri giymiyorum bu küpeleri :)

Teşekkür ederim canım. Avizesinde eksik olan varsa verebilirim :) Bu küpelerle dayımın kızının düğününe gitmiştim, fotoğraf da orda çekildi zaten. Dayım çok şakacı bir insandır, "Bizim caminin avizelerinden mi yürüttün bunları?" diye takılmıştı. O günden beri giymiyorum bu küpeleri :)

tüh :) inşallah çok para vermemişsindir:)

Yazın derdi de ayrı be canım :) Sicak bir yandan, bikini giyeceğiz diye kilo alma stresi diğer yandan :)
En iyisi ilkbahar valla :)

Kilo stresi şimdiden başladı bende. Yaza kadar 10 kg verdim verdim, veremedim insan içine çıkmayacağım.
Tibette bir manastıra kapanıp, hayatın anlamını sorgulayacağım :KK52:

X