30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Selam kızlar, ben tanışma faslına geç kaldım sanırım. :) 2010 da evlilik topiğindeydim, şimdi burada. Hayatta neler olabiliyor bazen ben bile şaşırıyorum. Gözüme tanıdık gelen sadece Tuğçe oldu, onunda konusunu okuduğum için. İnşallah hepinizle tanışma fırsatımız olur ve her birimiz mutlu haberlerimizi buradan paylaşırız. :)

Selam kızlar, ben tanışma faslına geç kaldım sanırım. :) 2010 da evlilik topiğindeydim, şimdi burada. Hayatta neler olabiliyor bazen ben bile şaşırıyorum. Gözüme tanıdık gelen sadece Tuğçe oldu, onunda konusunu okuduğum için. İnşallah hepinizle tanışma fırsatımız olur ve her birimiz mutlu haberlerimizi buradan paylaşırız. :)

Hoşgeldin ! :KK3:

Rüzgar gibi geçtin Patsycim :) görüşürüz canim kolay gelsin

$tumblr_lxk1891FIo1r11s4xo1_500.jpg evet bi an scarlett o'hara olmuşum:)

PATSY, aynen ben de okumadan uyuyunca mutsuz oluyorum. Ayrıca ben de kitapçıdan saatlerce çıkamam. :)))))))

38 olunca sen tekrar konuşalım:KK43:

kızlar ben geldim sonunda tatil bitti:) ben yokken varmı değişiklik?

var var patsy diye bi kız geldi:) :)

aslıcım inşallah süper değişiklikler olur hayatımızda:) kendim için hemen bir sıralama yapıyorum..
1- sevgilim olsun,aşık olayım
2- zayıflayayım artık şöyle 58 olsam yeter:)
3- ailemle olayım bir ömür
4- yeni ilgi alanlarım olsun

budur:)

ikinci sıradakinden ben de istiyoruuuuuuuuuuuuum:KK43:

2013' e hoşgeldiin:)

[video=youtube;hklrPrODLko]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=hklrPrODLko&NR=1[/video]

Hoşgeldin canımm... :KK3:
Bundan sonra hakkımızda hayırlısı olsun.
Hayat karşımıza güzel şeyler çıkartsın inşallah.
Kaç yaşındasın canım? Neler yapıyorsun?

soulmate ve patsy hoşgeldiler o zaman...:) kızlar ben hemen ilk olarak diyet olaylarımla beyninizi yiyeyim:) bugün diyetisyen kontrolüm vardı:) 65,6 yım..ama regl döneminde olduğumdan şişlik olmuştur dedi diyetisyen:) ama olcak bu olcak:)

soulmate bi kızın haylleriyel oynayan onu kandıran alatan erkekleren nefret eiyorum...sonra diyorumki bene mi aynısını mı yaptım acaba.sözlümen ona aşık değilim die ayrıoldım çünkü onu yarı yolamı bıraktım diyorum..sonra üşünüyorum beni yarı yola bırakan alatan aamla kenimi karşılaştırıyorum...ben asla sözlümü alatmaım, asla onun hayatına kısıtlamalar getirmedim, asla bi yere gittiğine burnunan getirmedim, her derdinde onunla oldum, asla o mutsuz olsun istemedim,ayrılırken bile çok ağladım on u üzüm die, o üzülmesin die çok deneddim evlensem mutlu olurmuyum die çok düşündüm..sevgili olduğumuz müddet içerisinde ona hiç kötü söz söylemedim hiç kaba davranmadım, hiç canını yakan birşey söylemedim, onu kandırmadım çünkü en başından beri kararsızlıklaırmı onunla paylaştım..hayır ya ben eleştirdiğim erkekler kadar asla kötü olmadım..o acı çekti die o kadar üzüldümki bu erkekler kızlara nasıl acımasız davranıyorlar aklım almıyor..insan değiller ya gerçekten..

soulmate ve patsy hoşgeldiler o zaman...:) kızlar ben hemen ilk olarak diyet olaylarımla beyninizi yiyeyim:) bugün diyetisyen kontrolüm vardı:) 65,6 yım..ama regl döneminde olduğumdan şişlik olmuştur dedi diyetisyen:) ama olcak bu olcak:)

soulmate bi kızın haylleriyel oynayan onu kandıran alatan erkekleren nefret eiyorum...sonra diyorumki bene mi aynısını mı yaptım acaba.sözlümen ona aşık değilim die ayrıoldım çünkü onu yarı yolamı bıraktım diyorum..sonra üşünüyorum beni yarı yola bırakan alatan aamla kenimi karşılaştırıyorum...ben asla sözlümü alatmaım, asla onun hayatına kısıtlamalar getirmedim, asla bi yere gittiğine burnunan getirmedim, her derdinde onunla oldum, asla o mutsuz olsun istemedim,ayrılırken bile çok ağladım on u üzüm die, o üzülmesin die çok deneddim evlensem mutlu olurmuyum die çok düşündüm..sevgili olduğumuz müddet içerisinde ona hiç kötü söz söylemedim hiç kaba davranmadım, hiç canını yakan birşey söylemedim, onu kandırmadım çünkü en başından beri kararsızlıklaırmı onunla paylaştım..hayır ya ben eleştirdiğim erkekler kadar asla kötü olmadım..o acı çekti die o kadar üzüldümki bu erkekler kızlara nasıl acımasız davranıyorlar aklım almıyor..insan değiller ya gerçekten..

Canım gözünaydınn ilk olarak kilon için...
Evet bazı erkekler böylee... Hepsi demek istemiyorum çünkü vardır iyi olanlar diye inanıyorum.
Allah akıl fikir versin.
Fakat yaptıklarının karşılığını bulucaklar.

Selam herkese kapalı kasvetli ve soğuk bir günden

Runa maşallah valla sen azimlisin verirsin. Bravo :KK9:

Selam herkese kapalı kasvetli ve soğuk bir günden

Runa maşallah valla sen azimlisin verirsin. Bravo :KK9:

Saol tatlım valla azmettim yapıcam cidden...her yediğimi yazıyorum bugün artık bişey yememem lazım mesela:) kızlar bi 60 olayımda beyninizi bu kadar yemem zaten:)

aşık olurum belki öyle yerim beyninizi:))

Daha yapmadım, şimdi yapıcam canım. :)
Sanada afiyet olsun.
Neler yapıyorsun bugün?
Cnm bende çay yapmıştım. Nqmaz kıldım denk düştü sana çay içiyodum.

Tv seyrediyom zaping yapıyom.
Bugün geç kalktım çok. Çamaşır yıka banyo temizle vs derken bu saat oldu
Sen sevgili adqyın ile görüşmedin mi bugün?
Neler yapın bugün
Kartlar işin tşk ederim çok

Cnm bende çay yapmıştım. Nqmaz kıldım denk düştü sana çay içiyodum.

Tv seyrediyom zaping yapıyom.
Bugün geç kalktım çok. Çamaşır yıka banyo temizle vs derken bu saat oldu
Sen sevgili adqyın ile görüşmedin mi bugün?
Neler yapın bugün
Kartlar işin tşk ederim çok

Yarın görüşürüz belki canım. Reglim var canım pek rahat değilim çıkmadım o nedenle.
Bende trt1 de yeni bir dizi keşfettim gırgır ona bakıyorum. Bak sende kızz sevgilisini tanıştırıyor :)
Birşey değil canımm...

X