30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Doktor bana: "Evde gözlük kullan." demenin yanı sıra aslında lens kullanmamı pek istemiyordu. "Kornean hava almazsa gözlerin senden önce yaşlanır." dedi bir de...:KK14:

seni beğenebilmek için tanımadık kişileri bile beğendim,seni hala beğenemedim:KK9:
sonunda beğenebildim:KK3:

Son düzenleme:
Günaydınlar ülkemin her yerinden katılan güzel hatunlar selamlar sizlere :-)
Sabah sabah halkımı selamladım işe gidebilirim :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kızlar :KK3: nasılsınız, mutlu günler herkese..
herşey çok güzeldi kii :KK16::KK16::KK16: bi aksilik olmadı çok şükür.
akşamdan yazdım zaten isimlerinizi ayakkabı altına :KK34:
kuaföre gittik, resim çekildik, yemek yedik, hava çok güzeldi :KK51:
sonra salona gittik. :123: hoşlama faslı filan, tören başladı.

herşey çok güzeldi ve çok çabuk bitti kızlar. çok şükür bir sıkıntı yaşanmadı :KK34:
beni de yazdın mı?? kimler silindi canım:)
Mutluluğun daim olsun Petunyacım..

valla canım genel olarak çok heyecanlı oluyorsun zaten.. ilk sahneye çıkış anı... tarif edilemez bşy ya :KK16::KK16::KK16:
elele çıkıyosun herkes seni izliyor.. evde yüzüğüm takılırken daha çok heyecanlanmıştım, bu sefer hazırlıklıydım.. ama gerçekten çok güzel bir geceydi :KK16::KK16:

rabbim herkese yaşatsın inşallah :nazar:

Amin canım hayırlısıyla huzurla yaşatsın Rabbim hepimize.. Tuğçeye az kaldı ...

rica ederim canım.
Hazırlıklar daha devam ediyor. ama büyük şeyler bitti sayılır canım.
Heyecan var tabi. yatarken hep aklıma geliyor.
İnşallah yeni hayatım da huzurlu ve mutlu geçer. :KK16:

Canım ben ınanıyorum Allah kalbıne göre verecek.Bundan sonrası cok cok güzel olacak.

Turkuazım neden zordasın?? Canım her ısyerınde olan seyler bak benım müdürüm benı saymayı unutmuş 4 kısıyız demiş ofislerimiz değişti.Ofiste bana yer yok dıye geldım muhasebeye masa attım burada çalışıyorum ama ınanılmaz huzurluyum.Bazen ser olarak görülenler hayır,hayır olarak görülenler ser olabılıyor.Allah buyuk sana dua edıcem.

X