30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

edelim ben 30 yaşında değilim 24 yaşındayım bekarım sohbete hazırım

hoşbulduk yarın açıköğretim sınavı ona çalışıyorum sen napıyorsun

anladım zor bir durum olmalı sıkma canını kendini avutacak şeyler mutlaka bulursun öyle olacağı varmış demek ki

haklısın başka neler yapıyorsun eğitim durumuna baktım profilinde yüksek lisans yazıyor ne okudun

kendimden söz edecek olursam 5 yıldır aynı yerde çalışıyorum. işyerinde beraber çalıştığımız bir sevgilim var ilişkimiz 1,5 yılı geçti. bir kavgalı bir barışık gider.biraz agresif ve takıntılı bir yapım olmasından kaynaklı sanırım. hayat işte hep aynı.monotonluk da sıkıyor tabi.

30 yaş ve üzeri kimse yok sanırım şu anda :KK1:

bende 23 yaşındayım, 6 ay önce mezun oldum güzel bir işim var şükür :KK34:

işteyim şu anda mesai bitmek üzere..

yatım olsun katım olsun yiyeyim içeyim gezeyim diye beklentilerim yok hayattan tabi bunlarıda ister insan olsa güzel olur ama şimdilik biraz huzur yeter bana :)

evlilik gibi bir planım yok şimdilik ona sıra gelene kadar huhuuuu :KK34:

ya kızlar açıkçası ben de hiçbirşey yapmıyorum bu sene okulum bitiyor sonra ne olacak iş mi var okumuş ev kadını mı olacağız dersiniz sonunda

26 yasımdayım.. :) 4 sene sonra 30 olucam ama elde var 0... ne iş ne aşk.. ogrencıyım dahala.. ocak sonu cok möhim sınavım var :KK70: ona hazırlanıorum.. saygılarımı sunuorum :)

Hoşgeldin canımm...
Al bendende o kadar.
Kolay gelsin canımm...
İnşallah iyi olur bizim için herşey.

26lık bir da geldi :KK17:
Selamlar tuğçe hayırlı olsun ben de artık buradayım. :KK19:

kendimden söz edecek olursam 5 yıldır aynı yerde çalışıyorum. işyerinde beraber çalıştığımız bir sevgilim var ilişkimiz 1,5 yılı geçti. bir kavgalı bir barışık gider.biraz agresif ve takıntılı bir yapım olmasından kaynaklı sanırım. hayat işte hep aynı.monotonluk da sıkıyor tabi.

Anladım canımm...
Gelecek için neler düşünüyorsun?
Gidişattan memnunmusun?

30 yaş ve üzeri kimse yok sanırım şu anda :KK1:

bende 23 yaşındayım, 6 ay önce mezun oldum güzel bir işim var şükür :KK34:

işteyim şu anda mesai bitmek üzere..

yatım olsun katım olsun yiyeyim içeyim gezeyim diye beklentilerim yok hayattan tabi bunlarıda ister insan olsa güzel olur ama şimdilik biraz huzur yeter bana :)

evlilik gibi bir planım yok şimdilik ona sıra gelene kadar huhuuuu :KK34:

Hoşgeldin canımm...
30 yaş ve üzeri bekar az gözüküyoruz :)

X