30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Hep burdaydım aslında hoşbulduk,herşey çok güzel ve daha da güzel olacak..:) en güzel yaşlarımızdayız artık herşeyin oturduğu ..yaşasın 30 yaş ve yaşıtlarım..evet hobisi olanlar varsa onlarıda paylaşalım birbirimize özenir ilham kaynağı oluruz :):KK16:

Ben fotoğraf makinası alıp güzel resimler çekmeyi düşünüyorum. :)
Evet canım herşeyin bilincine vardığımız en güzel yaşlarımızdayız.
Yaşasın 30 larr... :KK19:

Canım hayırlısı böyleymiş demekki.
Belki böylesi daha iyi senin için.
Benimde öyleydi 2 senedir gel gitliydi.
Ve sonunda bitti nişan.
Ama ben hakkımı helal etmedim. Hak etmedi çünkü.
Canın acır elbet ama 3-4 gün sonra azalır canım.
Hayırlısı neyse onu yaşıyoruz çünkü.
Sayfalara bakarken mırıldanman bile iyi birşey :)

bunları ben de söylüyorum kendime ama mümkün değil kabul ettiremiyorum şu an. aynı işyerinde olmak çok daha kötü.sen bir de nişan bitirmişsin. ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. güçlü olmak ne kadar zor yaaa :KK43:

Açıkçası o aradığında heyecanlandım ne konuşulucak diye.
Bittiğini zaten biliyorum ve bende artık onu istemiyorum.
Biraz tabi garip hissettim ama iyiyim. Bir daha onunla ilgili birşey duymam gerekmiycek.
Son noktaydı. Altınlarımı da yolluyorum haftaya.

o ne ya nişandan mı evlilikten mi ayrıldın altınlarını niye yolluyorsun onlar senin ziynet eşyalar kanundada kadınındır verme onları asla ne yapıyorsun sen :KK20:öyle bir mecburiyetin yok onlar senin tesellin olsun yok öyle dünya onlar senin ziynetin!?

bunları ben de söylüyorum kendime ama mümkün değil kabul ettiremiyorum şu an. aynı işyerinde olmak çok daha kötü.sen bir de nişan bitirmişsin. ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. güçlü olmak ne kadar zor yaaa :KK43:

Ben Allah'a sığındım canım.
Ve o şekilde atlattım.
Güçlü olmak, kabullenmek en başta zor oluyor haklısın ama sonradan 2-3 hafta sonra kabulleniş başlıyor.

Ne güzel ! Demek ki, kişisel gelişim hepimizin ilgi alanı.. Bol bol sohbet ederiz bunun üzerine. Bana kalsa saatlerce susmam zaten :)))

Sevgilinle ayrılmanıza üzüldüm canım. İçinin acıması çok normal. Ama geçecek.. Üstelik daha çok yeni. Kesin kararını vermeden, belki bir
uzlaşma yolu bulursunuz ?

Not : Mariamagdalena çok sevdiğim tarihi karakterlerden biridir :KK66:

ah canım uzlaşma yolları kapalı artık,beraber olduğumuz günden bugüne ayrılıp uzlaştıklarımız Ankaradan istanbula 3. ve 4.köprüler yapar :)) artık bıktı sıkıldı ben de yoruldum ilişki de yıprandı. mantığım bu adama hayır diyor ama kalbim aynı ritmde gitmiyor. uzlaşmaya açık bir mesaj atmıştı bana. senin içindeki sesi tanıyorum umarım er geç bana döner demiyorum er geç gerçeği farkeder öfken diner diyorum diye yazmıştı. ben de sensiz mutsuzum dedim ve artık kendi hayatıma dönmek istiyorum dedi bana ciğerim yandı :KK14:
bu arada eskiden mariamagdalena diye bi şarkı vardı benim küçüklüğümden kim sölüyodu unuttum. maria maria mariamagdalenaa sevmiştim bir zamanlaar seni çılgıncaa diye bi şarkıydı. :KK9:

Son düzenleme:
o ne ya nişandan mı evlilikten mi ayrıldın altınlarını niye yolluyorsun onlar senin ziynet eşyalar kanundada kadınındır verme onları asla ne yapıyorsun sen :KK20:öyle bir mecburiyetin yok onlar senin tesellin olsun yok öyle dünya onlar senin ziynetin!?

Nişandan ayrılıyorum canım.
Nişanda verilir diye biliyorum ben.
Neyse bende kalmasın onun birşeyi. Sadakam olsun.

Hep burdaydım aslında hoşbulduk,herşey çok güzel ve daha da güzel olacak..:) en güzel yaşlarımızdayız artık herşeyin oturduğu ..yaşasın 30 yaş ve yaşıtlarım..evet hobisi olanlar varsa onlarıda paylaşalım birbirimize özenir ilham kaynağı oluruz :):KK16:

Fatmacığım, artık hobiden öte benim için bir yaşam biçimi, hayatımın bir parçası olan reiki ile ilgileniyorum 6 yıldır.. Delice aşık olduğum
adamdan ayrıldıktan sonra öyle canım yanmıştı ki.. Aşktan ölünüyor zannetmiştim :) Bedeninde bir yer acısa, hemen elin o acıyan yerin üzerine gider,
acıyan yere dokunursun ve bir şekilde hafifler.. İnsanın ruhunun acıması öyle kötü ki, o acıya dokunamıyorsun. Çaresiz, sadece yaşıyorsun..
İşte, reiki ile ruhumun acıyan yerlerine dokunarak şifalandırmak için ilgilenmeye başladım...
Tam 6 yıldır da, kendimden kendime muhteşem bir yolculuk yapıyorum :)

Son 1 yıldır ise, transformal nefes teknikleri ile ilgileniyorum. Ve bu yıl içerisinde nefes koçu olmayı planlıyorum :KK66:

ah canım uzlaşma yolları kapalı artık,beraber olduğumuz günden bugüne ayrılıp uzlaştıklarımız Ankaradan istanbula 3. ve 4.köprüler yapar :)) artık bıktı sıkıldı ben de yoruldum ilişki de yıprandı. mantığım bu adama hayır diyor ama kalbim aynı ritmde gitmiyor. uzlaşmaya açık bir mesaj atmıştı bana. senin içindeki sesi tanıyorum umarım er geç bana döner demiyorum er geç gerçeği farkeder öfken diner diyorum diye yazmıştı. ben de sensiz mutsuzum dedim ve artık kendi hayatıma dönmek istiyorum dedi bana ciğerim yandı :KK14:
bu arada eskiden mariamagdalena diye bi şarkı vardı benim küçüklüğümden kim sölüyodu unuttum. maria maria mariamagdalenaa sevmiştim bir zamanlaar seni çılgıncaa diye bi şarkıydı. :KK9:

En zoru da, mantığımızla kalbimizin farklı yerlere gitmek istediği zamanlardır zaten.. Madem uzlaşma yolları kapalı , sen de kendine yeni çizdiğin yolda
çoook mutlu olursun umarım..

Ben Allah'a sığındım canım.
Ve o şekilde atlattım.
Güçlü olmak, kabullenmek en başta zor oluyor haklısın ama sonradan 2-3 hafta sonra kabulleniş başlıyor.

tuğçecim canım profilde gördüm yazını, üzüldüm gerçekten ayrılmana..
ama hakında hayırlısı budur belki, üzülme allah yardımcın olsun canım :26:

he ozaman ver çorabını ver donunu bile evliysen donuna kadar al diyecektim :)) gerçi ben boşanırken nişanda aldıüı bazı şeyleri tenezzül etmeyıpde bırakmıştım cunku ucuz seylerdi daha iyilerine layık olduğum için...

En zoru da, mantığımızla kalbimizin farklı yerlere gitmek istediği zamanlardır zaten.. Madem uzlaşma yolları kapalı , sen de kendine yeni çizdiğin yolda
çoook mutlu olursun umarım..

işte tam da o yolun başında durdum bakıyorum göremediğim uzaklara. nasıl katedilecek o yollar diye. canım acıya acıya o yollardan nasıl geçeceğim.. dikenler batacak kimi zaman kanaya kanaya yürümek zorunda olacağım başarabilecekmiyim. bilmiyorum o kadar üzgünüm ki...

Fatmacığım, artık hobiden öte benim için bir yaşam biçimi, hayatımın bir parçası olan reiki ile ilgileniyorum 6 yıldır.. Delice aşık olduğum
adamdan ayrıldıktan sonra öyle canım yanmıştı ki.. Aşktan ölünüyor zannetmiştim :) Bedeninde bir yer acısa, hemen elin o acıyan yerin üzerine gider,
acıyan yere dokunursun ve bir şekilde hafifler.. İnsanın ruhunun acıması öyle kötü ki, o acıya dokunamıyorsun. Çaresiz, sadece yaşıyorsun..
İşte, reiki ile ruhumun acıyan yerlerine dokunarak şifalandırmak için ilgilenmeye başladım...

Son 1 yıldır ise, transformal nefes teknikleri ile ilgileniyorum. Ve bu yıl içerisinde nefes koçu olmayı planlıyorum :KK66:

Ne güzel canımm...
Bende meleklerle iletişim konusunuyla ilgileniyorum.
Melek kartlarıyla ilgileniyorum. Gerçekten bana da iyi geldi.

işte tam da o yolun başında durdum bakıyorum göremediğim uzaklara. nasıl katedilecek o yollar diye. canım acıya acıya o yollardan nasıl geçeceğim.. dikenler batacak kimi zaman kanaya kanaya yürümek zorunda olacağım başarabilecekmiyim. bilmiyorum o kadar üzgünüm ki...

Hepimiz nasıl başardıysak sen de başarıcaksın canım.
Zaman içinde iyiki böyle olmuş demeye başlıycaksın.
Kendini keşfediceksin, bir çok ders almış olucaksın.
Ve yeni hayatına sağlam adımlarla başlıycaksın.

Ne güzel canımm...
Bende meleklerle iletişim konusunuyla ilgileniyorum.
Melek kartlarıyla ilgileniyorum. Gerçekten bana da iyi geldi.

Beki İkala mıydı o kitabın yazarı ? Okumuştum.. Meleklerle iletişim ;Eş zamanlılık ve evrenin mesajlarının farkında olmak..
Çok keyifli bir hazine avına benziyor hayat bu şekilde bakınca değil mi ? :))

Canım benim.. Öyle iyi anlıyorum ki.. Birazdan yatacağım ve eğer senin için hayırlıysa kendini daha iyi hissetmen için reiki göndereceğim sana..
Umarım sabaha biraz daha iyi uyanırsın...

tuğçecim canım profilde gördüm yazını, üzüldüm gerçekten ayrılmana..
ama hakında hayırlısı budur belki, üzülme allah yardımcın olsun canım :26:

Evet canım 3 haftayı geçti.
Alışmaya başladım bile.
Tabiki canım hakkımda hayırlısı böyleymiş.
Aminn canım... Teşekkür ederim.

he ozaman ver çorabını ver donunu bile evliysen donuna kadar al diyecektim :)) gerçi ben boşanırken nişanda aldıüı bazı şeyleri tenezzül etmeyıpde bırakmıştım cunku ucuz seylerdi daha iyilerine layık olduğum için...

Evet canım veriyorum gitsin.
Onun birşeyine ihtiyacım yok. Kullanmam da zaten.
Evet bizler daha iyilerine layığız. :KK16::KK19:

Süpermiş bende akrebim öyle enerjili falan şeyler ilgimi çeker çok enerjik bir bayanım her ışık var bende:nazar: maşallah diyim ya gün 24 saatten fazla olsa ama vakit kalmıyorki...çok güzel bişiy insanın kendini keşfetmesi kendine yakın olması bende şan dersine gidiyorum gitmeden öncede fena değilde ama şanla beraber nefes almayı sesimde ne zenginlikler oldu gür ve sanlı sesimin gürlüğüne gürlük kattım bedenimiz bir makine gibi sistemli birşekilde her bir noktamızda nefes alırken bile tabiatla içiçeyiz sen şimdi çakralara bakmayıda falan merak salmışsındır beni görsen sımdı kesın dersın çakraların açık falan biliyorum senın gibi birini tanıyordum ve şifa veriyordu kendince onlar kahve falı falanda bakıyorlar varmı öyle bir şey ben korkmuştum o insandan :)

tık tık : )
girebilir miyim?
33 yaşındayım, bekarım, isteyenim yok, ev kızıyım : )
beni de aranıza alır mısınız?

Beki İkala mıydı o kitabın yazarı ? Okumuştum.. Meleklerle iletişim ;Eş zamanlılık ve evrenin mesajlarının farkında olmak..
Çok keyifli bir hazine avına benziyor hayat bu şekilde bakınca değil mi ? :))

Evet canım beki ikala erikli...
R.Şanal ve ışık elçiyi de takip ediyorum bu alanda. :)
Ayrıca aykut oğutun da kitaplarını okudum.
Evrenin mesajlarını farketmek çok güzel. Beni çok mutlu ediyor.
Ayrıca meleklerimnin yanımda olduğunu hissetmek bana büyük bir güç veriyor.

X