Eşini aldatan kadınlar

valla yıllardır birlikteler hatta çocuk tedavisi görüyorlar çok sevdiğini söylüyor ama bilemem tabi içini, şehir dışına gidiyor birde gittiğinde düşünüyormuş ya ben evde yoksam eşim eve kız getirirse diye yahu dedim delimisin sen ne için gidiyosun, bu konularda bu kadar hassas olan insan en korktuğu durum olmalı , artık genetikmidir, ahlak eksiklliğimidir bilmiyorum ama artık pislik boyutunda..kimsenişn hayatı beni ilgilendirmez tabi ama o kadar severdim ki duyduklarımdan sonra evime almayı kesinlikle düşünmüyorum

birde yılalrdır görüşmüyorum insan utanır, korkar falan ya birine anlatırsam diye hiiiiç o kadar normal bişeymiş gibi anlatıyo ki sıradan bir olay, ben olsam yerin dibine girer intihar edeirm heralde Allah kimseyi şaşırtmasın

:KK53::KK53::KK53: yemin ederim okurken aynen böyle oldum, bu kadını tıp dünyası incelemeli kadına bak ya hem eşini aldatmak için şehirdışına konferansa gidiyorum diye gidiyor tek gecelik ilişkiler yaşıyor hemde kocası onu aldatıyormu diye düşünüp kocasına ortada birşey yokken kızıyor, hem adamı seviyor çocuk yapmak istiyor hem önüne gelenle eşini aldatıyor bu gidişle o çocuğu kocasından değil başkasından yaparsa şaşırmam
bencede evinize almamakla en iyisini yapıyorsunuz , aman ALLAH korusun evliyseniz eşinizide ayartır veya başka bir sürü pislik çıkarır böylelerinden uzak olmak lazım

bu konuya söliyebileceğim iki şey var kimsenin bir diğerine bunu yapmaya hakkı yoktr kadın veya erkek farketmez bunu yapan kişi ahlaksız namussuz vede şerefsizdir.

Peşimden aylarca koşup benimle evlenen ve hayatıma giren tek erkek olan şahıs beni aldattığında tenime sarışın teni değmeden yapamıyorum demişti.......peki ben ayağıma kadar gelen fırsatları değerlendirdim mi.........gözlerimde şimşekler çakıyordu.......masum kız numaralarına yattığımdan değil...........sadece midem kabul etmedi

Böylesi bir dingiliik:KK53:

Arkadaşlarım haricinde kendimden yaşça büyük sadece 3 bayan tanıdım, o 3 bayan da beni evlilikten soğutmaya yettiler diyebilirim.
Hepsi eşinden şikayetçiydi, hepsi de aşk evliliği yapmışlar üstelik. Evlilik kötü, evlilik sıkıntı, evlilik dert...
Tamam eşleri kusursuz değildi hatta ciddi sorunlulardı. İlgisiz, dediğim dedik bir ton şey söyleyebilirim bu konuda, ama sonucu aldatmak mıdır?
Sadece 2 bayanın eşini aldattığından eminim, diğerini sadece duydum.
O ikisi de birbirinden hiç hoşlanmaz ama birbirinin sırlarını bilirlerdi.
Birini bizzat yakalamıştım zaten, ne zaman konu evliliğe gelse, aşk bitiyor ben şuan ali' den ayrılsam düşünüyorum da üzülmem, e ayrıl o zaman, öyle olmuyor işte! E çalışıyorsun, bir ton bahane, he aldat o zaman çözüm ya, aldat! :KK14:

Ailesi özellikle de annesi acayip derecede sıkıyordu 30 yaşında olmasına rağmen, hastaneye gidiyordu annesiyle yakınlar çocuğuna bakıyor hastaneye gittiğini söylememiş, babası da beni arıyor bende tanımadım haliyle kendisi yok dedim. Nereye gitti deyince hastaneye dedim. Hiç gelmedi mi deyince artık kıllandım ve neden soruyorsunuz dedim, ben babasıyım deyince de şaşırdım tabii.. Eşi çok hatalı bana göre ama ne olursa olsun sonucu aldatmak olmamalı.. :KK43:

Bilgisayarımdan medyumla konuşmuş hatta bana da okuyordu annesinin onu çok bunalttığını söylemiş güya, şirket msn maili geldi önüme bende girebiliyorum ona farketmedi herhalde bir baktım medyumla konuşmuş. Ben eşimden boşanmak istiyorum, ama annem izin vermiyor eşimin başkasına aşık olmasını istiyorum.. :KK53:

Tövbeee..

Son düzenleme:
bence kadın ilgisizlikten aldatır dogru bısemı degil genellıkle ask evlılıgı yapmıs kadınlar ılgısızlıkten sıkayet eder cunku erkek eskısı gıbı sevecen ılgılı degıldır.erkekler hanımlarına azcık ilgi gosterıp hos konussa bence kolay kolay hıcbır kadın aldatmaz .

bence kadın ilgisizlikten aldatır dogru bısemı degil genellıkle ask evlılıgı yapmıs kadınlar ılgısızlıkten sıkayet eder cunku erkek eskısı gıbı sevecen ılgılı degıldır.erkekler hanımlarına azcık ilgi gosterıp hos konussa bence kolay kolay hıcbır kadın aldatmaz .

katılıyorum erkek kadınla ilgilenmezse onu boş bırakırsa aldatır kadın
ama aldatmaya gerek yok arada aşk kalmamışsa saygı bitmişse boşan başkasıyla evlen aldatcagına çirkinliğe gerek yok ki

Eski eşimin beni 3 sene boyunca 3 ayrı kadınla aldattıgını 2.aldattıgı kadından bırebır dınledıgımde
benım saf ve temız duygularla baglı oldugum esım ona soyle demıs '' esımı sevıyoruma ma heycan arıyorum merak etme ılk sen degılsın demiş''
tüm bunları ogrendıgımde ıcımde muhtıs bı ofke buyudu buyuduuu , cok gerı donmesını ıstedım
ancak psikologum benım bunları kabul edemeyecek kadar ınce oldugumu gerı donerse eger alt beynımın ondan ıntıkam almaya hazırlandıgını soyluyordu bana
3 sene olacak
simdi düşünüyorumda , bana yasattıgını ona yasatırdım evet
yada ben onu veya o beni öldürürdü..

İyiki hersey boyle olmus

Karşılıklı özveri ve saygıyla evlilik harika birşey. Sevdiğiniz adam 7/24 yanınızda, ona ikram ettiğiniz çayın ve böreğin bile ayrı bir kıymeti var. Bakkaldan alıp eve getirdiği ekmek ne kadar tatlı kim bilir?

Ama yavas yavas tüketmeye basladık bazı değerleri, kadın kadınlığını unuttu erkek erkekliğini. Kadın erkekleşmeye, erkek onursuz ve doyumsuzlaşmaya başladı. Ahlak, onur, namus gibi kavramlar kalmadı....

Yine de tüm bu cirkinliklerin dışında güzel bir olgu. Sabah uyandığında güne onun gözleriyle başlamak harika bir duygu.

sinir bozucu topiğinde ve yine diğer topiklerde ara ara az anlatmadım beni biliyorlardır.......durup durup hikaye uydurmuyorum....
daha geçen hafta en yakın arkadaşım boşandı....uzman doktor 4 yaşında oğlu var...sporunu yapıyor eviyle ilgileniyor genç güzel ne oluyorda eşi evlilikten sıkıldım diyebiliyor......ama beraber yaşamayı teklif etmeden geri durmuyor terbiyesiz.......ev işleri var çocuk bakımı var birilerin bununla ilgilenmesi gerekiyor

benim eşim daha önce izmitin bir ilçesinde görev yapmış....bilenler bilir orda rus ukraynalı moldovyalı sürüsüne bereket.....şimdi ben eşimin ikinci evliliğiyim........bana demeye getirdiği şey şu ......ailesinden miras kalacak ben güvenli bir limanda olmalıymışım....başkasıyla evlensem bile bu başıma gelebilirmiş bu kızlar çok güzelmiş aslında herkes eşini aldatıyormuş vsvsvsvs
benim bunu kafamda oturtmam 9 ya da 10 ayımı aldı
şimdi boşanırsam babam hayatta burda yalnız yaşamama izin vermez hemen devlet kurası çektirir tus yalan olur.....babam tusu kazanabileceğime ihtimal vermiyor 4 sene üstüste kazanamamıştım.....
bu adamın yanında kaldığım içinde saçmaladıkça saçmaladı durum bundan ibaret

Karşılıklı özveri ve saygıyla evlilik harika birşey. Sevdiğiniz adam 7/24 yanınızda, ona ikram ettiğiniz çayın ve böreğin bile ayrı bir kıymeti var. Bakkaldan alıp eve getirdiği ekmek ne kadar tatlı kim bilir?

Ama yavas yavas tüketmeye basladık bazı değerleri, kadın kadınlığını unuttu erkek erkekliğini. Kadın erkekleşmeye, erkek onursuz ve doyumsuzlaşmaya başladı. Ahlak, onur, namus gibi kavramlar kalmadı....

Yine de tüm bu cirkinliklerin dışında güzel bir olgu. Sabah uyandığında güne onun gözleriyle başlamak harika bir duygu.

çook hakılısın..roller değişti canım,hepsi bu aslında..özgürlük ve kendi ayakları üzerinde durmak kavramlarını yanlış algıladık ve uyguladık :)

Elmayram;İnşallah sende birgün,bu sefer gerçekten sana layık biri ile uyanacaksın tüm sabahlara:KK16:

Eski eşimin beni 3 sene boyunca 3 ayrı kadınla aldattıgını 2.aldattıgı kadından bırebır dınledıgımde
benım saf ve temız duygularla baglı oldugum esım ona soyle demıs '' esımı sevıyoruma ma heycan arıyorum merak etme ılk sen degılsın demiş''
tüm bunları ogrendıgımde ıcımde muhtıs bı ofke buyudu buyuduuu , cok gerı donmesını ıstedım
ancak psikologum benım bunları kabul edemeyecek kadar ınce oldugumu gerı donerse eger alt beynımın ondan ıntıkam almaya hazırlandıgını soyluyordu bana
3 sene olacak
simdi düşünüyorumda , bana yasattıgını ona yasatırdım evet
yada ben onu veya o beni öldürürdü..

İyiki hersey boyle olmus

Bende senin gibi dusundum ve bitirdim
Yoksa sonunda ben zararli cikacaktim
Kendimi taniyorum cunku
Intikam almak icin mutlaka ona zarar verirdim
Bunuda kendime yakistiramadim
Kendimi kirletemezdim

sinir bozucu topiğinde ve yine diğer topiklerde ara ara az anlatmadım beni biliyorlardır.......durup durup hikaye uydurmuyorum....
daha geçen hafta en yakın arkadaşım boşandı....uzman doktor 4 yaşında oğlu var...sporunu yapıyor eviyle ilgileniyor genç güzel ne oluyorda eşi evlilikten sıkıldım diyebiliyor......ama beraber yaşamayı teklif etmeden geri durmuyor terbiyesiz.......ev işleri var çocuk bakımı var birilerin bununla ilgilenmesi gerekiyor

benim eşim daha önce izmitin bir ilçesinde görev yapmış....bilenler bilir orda rus ukraynalı moldovyalı sürüsüne bereket.....şimdi ben eşimin ikinci evliliğiyim........bana demeye getirdiği şey şu ......ailesinden miras kalacak ben güvenli bir limanda olmalıymışım....başkasıyla evlensem bile bu başıma gelebilirmiş bu kızlar çok güzelmiş aslında herkes eşini aldatıyormuş vsvsvsvs
şimdi boşanırsam babam hayatta burda yalnız yaşamama izin vermez hemen devlet kurası çektirir tus yalan olur.....babam tusu kazanabileceğime ihtimal vermiyor 4 sene üstüste kazanamamıştım.....

Esinde durumu biliyor galiba
Babanin baskisini ve bunu kullaniyor
Esinde farkinda senin onu sevmediginin ve saygi duymadiginin
Onun icin yuzsuzluge vurmus isi

Canım umarım tusu kazanırsın
eşinin saçmalıklarından en çok sinir olduğum yerde neymiş kadınların hepsi güzelmiş her erkek karısını aldatıyormuş eeee o zaman bizlerde yakışıklı erkekleri görünce beraber olalım eşlerimizede açıklama olarak ne yapayım çok yakışıklıydı seni aldattım hnagi kadın olsa aldatırdı
saçmalık karşısındakine saygısı olan hatta kendisine saygılı olan bir adma bu kadar saçma bir sebeple eşini aldatmaz
sen buraya konu açmadın fikir sormadın ama bencede en doğru şeyi yapıyorsun tusu kazanmak için sende onu kullan sonra tekmeyi basarsın

Canım umarım tusu kazanırsın
eşinin saçmalıklarından en çok sinir olduğum yerde neymiş kadınların hepsi güzelmiş her erkek karısını aldatıyormuş eeee o zaman bizlerde yakışıklı erkekleri görünce beraber olalım eşlerimizede açıklama olarak ne yapayım çok yakışıklıydı seni aldattım hnagi kadın olsa aldatırdı
saçmalık karşısındakine saygısı olan hatta kendisine saygılı olan bir adma bu kadar saçma bir sebeple eşini aldatmaz
sen buraya konu açmadın fikir sormadın ama bencede en doğru şeyi yapıyorsun tusu kazanmak için sende onu kullan sonra tekmeyi basarsın

o zaten bunu kabullenip onu aldatmayacak bir kadın aramış kendine......ama biz normal kadınlar onun gözünde kadın gibi görünmüyoruz o kadar güzellermiş anladığım kadarıyla
önce dini btün bir kadın olsun istemiş hani aldatmak günah ya....akla bak....sonra beni gördü saf daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış körkütük aşık....ama işte beni idare edmedi....o kadar onun tipi değilim
ayrıca dingin olduğuma bakmayın geçem sene halim hiç iyi değildi onu da kendimi de rezil ettim

o zaten bunu kabullenip onu aldatmayacak bir kadın aramış kendine......ama biz normal kadınlar onun gözünde kadın gibi görünmüyoruz o kadar güzellermiş anladığım kadarıyla
önce dini btün bir kadın olsun istemiş hani aldatmak günah ya....akla bak....sonra beni gördü saf daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış körkütük aşık....ama işte beni idare edmedi....o kadar onun tipi değilim
ayrıca dingin olduğuma bakmayın geçem sene halim hiç iyi değildi onu da kendimi de rezil ettim

hıı anladım bence sen ona her anlamda ( zeka güzellik başarı ) fazla gelmişsin sanırım

hıı anladım bence sen ona her anlamda ( zeka güzellik başarı ) fazla gelmişsin sanırım

teşekkür ederim.......bu kadar doyumsuz olmalarını anlamıyorum......ne istediğini bilmiyor.....o kadar çok beğeniyorsan onlardan biriyle evlen.....yok ama olmaz para kazanmıyor onlar hem 30 yaşından sonra onlarda yaşlanıyorlarmış

bu adam baştan sorunluymuş tsk ile de sorun yaşamış falan filan...benim baba da asker aynı kafa ve aynı sorunlar annem kaç kez onu meslekten atılmaktan kurtarmış,ama gene aldatılan horlanan 45 sene bi tatlı söz şöyle dursun dayak küçük görmeye maruz kalmış,ve annem bizim için ve ailesiden destek görmediği için çkemiş bunu da babam bildiğinden yüklendikçe yüklenmiş...seni seçme nedeni bu işte her durumda onu çekebilecek bir kadın sana bunu kabullendirmesine iizin verme ...dindarlık sadece kadın için değildir kuran sadce kadınlara inmedi ...ayette ''kadınlara ve erkeklere söyle namuslarını korusunlar'' derken neden sadece kadınlar demiyor demek ki erkekde de namus kavramı var...onunla yol alman zor gibi,yinede hayırlısı kendini üzme yoluna devam etmen için sağlam durmalısın ailene de bunu anlat seni seviyorlarsa üzülmeni elbet istemezler...ama unutma her zaman Allah en büyük yardımcın her daim ona sığın herkes ölür ama daim diridir ve kuluna bi anneden bile daha şefkatlidir,sabırlıdır...

Belki de en doğrusunu sen yapıyorsun biliyor musun? Kafanda biten bir evlilik var ve sen de cıkarlarına uygun hareket ediyorsun. Düzen bozmak kadar korkunc birsey yok su hayatta. Yaklaşık 3 aydır ailemin evindeyim ama o ev bana cehennem gibi. Herşey batıyor. Üstelik kimse bana şurdan kalk şuraya otur da demiyor. Sanırım ben de ayrı ev tutacağım.

Kimin ne dediği önemli değil. Önemli olan sensin. Kendi ayaklarının üstünde duran bir kadın riyakar bir erkekle de biraz zaman gecirebilir.

çook hakılısın..roller değişti canım,hepsi bu aslında..özgürlük ve kendi ayakları üzerinde durmak kavramlarını yanlış algıladık ve uyguladık :)

Elmayram;İnşallah sende birgün,bu sefer gerçekten sana layık biri ile uyanacaksın tüm sabahlara:KK16:

İnşallah bitanem :KK19:

X