Eşini aldatan kadınlar

teşekkür ederim.......bu kadar doyumsuz olmalarını anlamıyorum......ne istediğini bilmiyor.....o kadar çok beğeniyorsan onlardan biriyle evlen.....yok ama olmaz para kazanmıyor onlar hem 30 yaşından sonra onlarda yaşlanıyorlarmış

Ne güzel ya hem onu aldatmayacak ,güzel olacak ,devamlı para kazanacak bir eş , diğer taraftada 30 yaş altında güzel rus kadınlarıyla keyfine bakacak
erkeklerden nefret etmeye başladım hepsi bencil

Ben de kadının ilgisizlikten, kendisine kadın gibi davranılmamasından dolayı aldattığını düşünüyorum. Eşi tarafından ilgi gösterilmeyen kadınlar ilgi gösteren bir erkekle karşılaşınca bir boşluğa düşüyorlar sanırım, ilgiye karşılıksız kalamıyorlar. İlgi yok fakat kurulu bir düzen, iyi şartlar, çocuklar vs varsa yuvalarını da yıkamıyorlar sanırım. Yani erkekler gibi işte ikisinden de vazgeçemiyorlar. Yoksa böyle bir davranışın başka bir açıklaması olamaz.

Maalesef ki ailemde kocasını aldatan bir kadın var, ben buna çok eminim, elimde delillerim var ama kadının kocasının yüksek tansiyonu ve iki tane mükemmel çocukları var, söylediğim zaman onlara ne olur diye düşündüğümden söyleyemiyorum hiçbir şeyi. Ve bu lanet yük her zaman sırtımda bi kambur içimde kocaman bir yara :KK43:(

erkek aldatır kadın suçlu olur
kadın aldatır kadın suçlu olur

bu nasıl bir çelişkidir bende bunu merak ediyorum ama konu açmiim burdan soriim....

ayrıca bu çelişkiyide nerden çıkarttığımı soran olursa buradaki kk üyelerinden (elbette aralarında faklı düşünenenler var) :KK6:

Bir kadın evliliğini tamamen kafasında bitirdiğinde aldatır. İlgisizlik/sevgisizliklik ne derseniz deyin adına. Bazı şeref yoksunu kadınlar da boşanacak kadar cesaretleri olmadığı için salak bir erkekten destek alarak aldatır.

her kim buna yaparsa sütü bozuktur empati olmaz böylelerle , direk cinayet sebebi ,

benimde işyerinde gözümün önünde hergun gördüğüm ama dile getiremediğim ahlaksızlık ...hem kadın evli hem adam evli çocukları da var ikisinin ama gelgelelim herşey yolunda hemde 3 senedir...koca fabrika farkında ama patron gözünün önündekinden bi haber..bu kişiler biri patronun asistanı ,diğeri ise fabr.nın müdürü siz düşünün artık kim nasıl dile getirsin..adamın gayet güzel öğretmen eşi var ,kadınınsa gayet boylu poslu ,hatta gözünün içine bakan işi gücü olan bi kocası var ..bu soruya bu kadınla cevap verecek olursak sırf rahat battığından hatta kocası onu fazla sevdiğinden kaynaklı bunu dile bile getirir çekinmeden ben ondan çok kazanıyorum diye ezer ve asla ama asla yanında gezdirmez yanyana resimleri dahi yokmuş..boyle bı kadını eş diye tutan adamdanda kaynaklı eşini aldatan kadınlar da varmış...

sinir bozucu topiğinde ve yine diğer topiklerde ara ara az anlatmadım beni biliyorlardır.......durup durup hikaye uydurmuyorum....
daha geçen hafta en yakın arkadaşım boşandı....uzman doktor 4 yaşında oğlu var...sporunu yapıyor eviyle ilgileniyor genç güzel ne oluyorda eşi evlilikten sıkıldım diyebiliyor......ama beraber yaşamayı teklif etmeden geri durmuyor terbiyesiz.......ev işleri var çocuk bakımı var birilerin bununla ilgilenmesi gerekiyor

benim eşim daha önce izmitin bir ilçesinde görev yapmış....bilenler bilir orda rus ukraynalı moldovyalı sürüsüne bereket.....şimdi ben eşimin ikinci evliliğiyim........bana demeye getirdiği şey şu ......ailesinden miras kalacak ben güvenli bir limanda olmalıymışım....başkasıyla evlensem bile bu başıma gelebilirmiş bu kızlar çok güzelmiş aslında herkes eşini aldatıyormuş vsvsvsvs
benim bunu kafamda oturtmam 9 ya da 10 ayımı aldı
şimdi boşanırsam babam hayatta burda yalnız yaşamama izin vermez hemen devlet kurası çektirir tus yalan olur.....babam tusu kazanabileceğime ihtimal vermiyor 4 sene üstüste kazanamamıştım.....
bu adamın yanında kaldığım içinde saçmaladıkça saçmaladı durum bundan ibaret

zaten çoğu erkeğin savunması bu ..herkes yapıyor bir tek sen misin aldatılan ?ama aynı şey başlarına gelse kıyameti koparırlar ...
karşısındaki kadının gururunu düşünmüyor aciz insanlar bunlar ...
ruslar çok güzelse onlarla evlensin sanki zorla mı evlendi sizle yani ?
kadın hem güzel olucak hem iş mevki sahibi olucak hem para kazanıcak hem aldatılmayı kabul edip sineye çekicek sessiz olucak
oooo senin kocan hayalperest sanırım ?
kendi neymiş sultan süleyman mı haremi oluyor .terbiyesiz .. ben bile sinir oldum burda sizi düşünemiyorum .. allah kurtarsın bir an önce seni ondan .hayırlısıyla karşılaştırsın ... bu adi insanlar kendi pisliklerinde boğulsunlar ... yazıklar olsun bunlara ...bare evlenmeseler .... kimse almasa bunları ...

benimde işyerinde gözümün önünde hergun gördüğüm ama dile getiremediğim ahlaksızlık ...hem kadın evli hem adam evli çocukları da var ikisinin ama gelgelelim herşey yolunda hemde 3 senedir...koca fabrika farkında ama patron gözünün önündekinden bi haber..bu kişiler biri patronun asistanı ,diğeri ise fabr.nın müdürü siz düşünün artık kim nasıl dile getirsin..adamın gayet güzel öğretmen eşi var ,kadınınsa gayet boylu poslu ,hatta gözünün içine bakan işi gücü olan bi kocası var ..bu soruya bu kadınla cevap verecek olursak sırf rahat battığından hatta kocası onu fazla sevdiğinden kaynaklı bunu dile bile getirir çekinmeden ben ondan çok kazanıyorum diye ezer ve asla ama asla yanında gezdirmez yanyana resimleri dahi yokmuş..boyle bı kadını eş diye tutan adamdanda kaynaklı eşini aldatan kadınlar da varmış...

Söylediklerine katılıyorum cnm, bunda biraz sünepe adamların da etkisi var. Benim de tanıdığım var kocasını aldatan ,kendisi kocasından çok mal sahibi anca hava atıp durur kocasını herkesin içinde azarlar adam da onun kıçının dibinden ayrılmaz hep onu savunur ama boynuzlandığından haberi yok, hem de ailece görüştüğü adamla aldatıyor, kocasını utanmadan sevgilisinin olduğu ortamlara sokuyor arkadaş ayağına, bi yere gitseler kocasıyla fotosu yok ama o adamla birebir poz vermese de o adamın da karede olduğu bi sürü fotoları var, bu 6- 7 sene devam eden bir durum yani kocası hiç mi çakmaz? Ah söylememek için çok zor tutuyorum kendimi...

3) sen haber okumuyon ve izlemiyon galiba hayat dizilerden ibaret değil canım, hergün 1-2 kadın öldürülüyorki (çoğuda intihar süsü verilmiş.) batmanda bir sene içinde 800 kızz intihar etti(!) biz her ne kadar istanbulda yaşasakda aşiretiz. bilmem anlatabildimmi?
)

sadakat bir yana ben şuraya takılıorum başınıza gelecekleri biliosunuz madem neden zavallı 28 yaşındki adamın hayatını tehlikeye atıosunuz örfünüz adetiniz belli sonuçlarınıda biliosunuz ama ne hikmetse hata yapmaktanda kaçınmıosunuz sonra olan size uyup bi halt yiyenlere oluyor :KK47:

arkadaşlar bu konuyla ilgili yorumlarınızı istiyorum .bir kadın erkegini neiçin aldatır .bütün suç kadındamıdır .erkegin payı nedir bu durumda .sebepler ne ola bilir .siz hiç aldatdınızmı .hikayesi olan paylaşşın .sevdigi erkegi aldatan kadının piskolojisi nedir mutlumudur mutsuzmudur

aslında çok şey sölenebilir bu konuda ßence hatta eleştiryede çok açık bi konu :) bence bi kadın erkeiğini ilgisizse aldatır... değer görmüorsa , kaba güç kullanıorsa aldatır. ha bu aldatmak için sebepmidir değildir... madem ki şikaytçisin ayrılırsın sonra kime giidosan gidersiin.. çok ama çok karsıyım ben duruma.. çevremde buna bi örnek vericek olursamm, arkdasım çOk dayak yiordu eşinden ama durduk yere yani sürekli bişiler bahaneler bulp ayrıca bunun üzerine birde aldattı kadını... ve bunu gibi biçok şey.. dha sonra arkdasım ilgi gösteren bi eski sevgilsiyle konşmaya basladı ondan duydğu şeyler onu çok mulu ediyordu .. sadece onunla konususnca ağlaması diniyordu.. burdanda gördüğümüz gibi yine suçlu erkek... kadınlarımız genelde çok fedakardır dayak yeselerde aldatılsalarda sineye çekebiliyorlar buna rağmen erkek hala bu kadının değerini bilmiyor ve boşanmada da zorluk çıkartyorsa kadında baska adama yöneliyor işte.

Şuana kadar hiç kimseyi aldatmadım :KK16: Allah ım bundan sonrada yanLş yaptırmasınnn En Büyük KK

günlerdir bu konuyu okuyorum.her şeyin mutlaka bir nedeni vardır.mutlaka haklı ya da haksız sebeplerle kadın eşini aldatabilir ilgisizlik diyelim,başkasının yoğun ilgisine kapılma,intikam,heyecan,aşk para....bir çok nedeni vardır aldatmanın.bir kadın aldatıyorsa eşini sevmiyordur artık hisler bitmiştir ona karşı yoksa dayaktan kabalıktan değildir bence.başka birini düşünür...bu bile aldatmaktır bence.aldatan kadın gerçekten başkasına yoğun hisler besliyordur ...yoksa kadın kolay kolay aldatmaz herhalde yani erkekler gibi önüne gelenle olmuyordur bu iş.amaaaaa her ne sebeple olursa olsun bunu yapmamalıdır.ahlak,din terbiye yoksunu kişi aldatır kadın olsun erkek olsun.eğer bu saydıklarım kişi de mevcutsa ne sebeple olursa olsun AL DAT MAZ.biraz ailesine namusuna dinine saygısı varsa yapamaz.Allahım kimseyi sınamasın şeytana uydurtmasın inşallah....

herhangi bir sebepten dolayı aldatmış olan kadınlara olmadık şekilde hakaret eden ve "ben kesinlikle aldatmam" diyenlerin %80'i kocasını aldatmıştır emin olun... burada "kadın neden aldatır" diye bir soru sorulmuş. sana aldatıp aldatmadığını soran yok ki, kompleksli kadın !!!!!!!!!

Aldatmaya kadin yada erkek olarak degil insan gözüyle bakilmali..Karsisindakini kaybetme korkusu olmayan aldatir..Olan onu deli gibi seven zaten

bu riske girmez..Hani gözü baskasini görmez tabiri varya iste ondan:KK1: ama ben hem seviyorum hem esim dörtdörtlük hic bir nedenim yok,

ama yinede aldatiyorum diyenler varsa onlarin akil sagligindan süphe ederim Tedavi edilmeliler:KK19:

erkek aldatır kadın suçlu olur
kadın aldatır kadın suçlu olur

bu nasıl bir çelişkidir bende bunu merak ediyorum ama konu açmiim burdan soriim....

ayrıca bu çelişkiyide nerden çıkarttığımı soran olursa buradaki kk üyelerinden (elbette aralarında faklı düşünenenler var) :KK6:

hay agzına sağlık!!! her durumda kadın suclu nasıl bir toplumda yasıyoruz bakımsızdın aldattım derler ilgisizsin aldattım derler sanki kendileri cok matah! bide gecenlerde duydum kadını aldatmıs bide diyomuski yatakta o daha iyi ulan pezevenk! evlenirken deneyimsiz bakire isteyen sendin kii coğu erkek böyle ewlendikten sonra deneyim arayan yine bunlar!

bi laf yazıcam sonra ban yiycem ondan korkuyorum,

bence evlilik felan olmamalı herkes hayvanlar gibi olmalı :)))

bu sözü bir feminist yazar yazmıştı ama adı şimdi aklımda degil, başlığı okudugumda oha felan demiştim ama yazıyı okudugumda haklı olabilir demiştim.
Hemde yazdıkları bilimsel gerceklere göreydi. Bir insanın bir baska insanla sorunsuz yaşama süresi en fazla 5 seneymiş, hersey karşılıklı hoşgörü icinde
oluyormuş, 5 seneden sonra artık yeter be, öküzsün oglum senler başlıyor, 10 seneye kadar olan sürede genelde boşanmalar cok fazla, eger cocuk varsa
bu sure ileri sarkabiliyor, cocuk eger istekle olduysa ve adam cocukları seviyorsa, 3-4 sene daha kazanabiliyor aile, ama genelde boşanmalara bakınca 10 sene
ciddi bir sınır ve eger cocuk varsa genelde cocuk iş sahibi olana dek ya sabır donemine giriliyor ki buda evliligin 23-24. cu senelerine kadar suruyor.
Erkek ise işe girince kız ise genelde evlenince ciftler yine YETER hayatımın geri kalanını senle mi gecircem oluyor yeni bir boşanma dalgası baslıyor.
Bu yuzden yazara göre evlilikler her 5 senede bir onaya girmeli, hani arac muayene yapılıyor ya, psikolojik testlerden gecirilmeli insanlar, eger isterlersede
karşılıklı olarak boşanılmalı. Da bizde birde ya benimsin ya topragin diyen öküz ötesi erkek namus bekcisi grubu var. Bunlara bunu nasıl teklif edersiniz.
Ama o kendisi baska hatunlar ile mercimegi fırına verir ama kendi hatunu evde daimi yatak arkadaşı ve kötü gun dostudur. Bu igrenc otesi zihniyet var oldugu
surece bence bu muayene sistemi asla turkiyede uygulanamaz.

ben sevgilimi aldattım yurt dışına gittiğimde
çünkü ordaki arkadaş çevrem hep takılırız nolucak sanki diyolardı ben de onlara uymuştum
zaten orda sevgiliik kavramı burdaki gibi değil bağlılık filan yok takılıyosun öyle
ama zaten ciddi bi ilişki değildi aşık ta değildim sadece hoşlanıydum o yüzden hiç takmadım yani
ciddi bi ilişkim olsa yapmazdım ama göze alamazdım bi de kıyamazdım heralde aşık olduğum biri olsaydı

ben sevgilimi aldattım yurt dışına gittiğimde
çünkü ordaki arkadaş çevrem hep takılırız nolucak sanki diyolardı ben de onlara uymuştum
zaten orda sevgiliik kavramı burdaki gibi değil bağlılık filan yok takılıyosun öyle
ama zaten ciddi bi ilişki değildi aşık ta değildim sadece hoşlanıydum o yüzden hiç takmadım yani
ciddi bi ilişkim olsa yapmazdım ama göze alamazdım bi de kıyamazdım heralde aşık olduğum biri olsaydı
ne diyelim allah kabul etsin,hayırlı uğurlu olsun,libidona sağlık,ellerin dert görmesin başka ne duymak istersen söyleyelim:)

ne diyelim allah kabul etsin,hayırlı uğurlu olsun,libidona sağlık,ellerin dert görmesin başka ne duymak istersen söyleyelim:)

valla istediğini söyleyebilirsin
ben doğru birşey yaptım demiyorum zaten
sadece arkadaş ne düşüncelerle aldatıyosunuz diye sormuş ben de o yüzden yazdım yani
kaybetme korkusu olmayınca ciddi birşey olmayınca aldatabiliyo muşum demek ki
ama şu anda yapmam tabi olgunlaştım artık o zaman biraz çevreye göre hareket ediyodum şimdi öyle değilim

asla sizi yargılamak için söylemedim lütfen yanlış anlaşılmasın,gün geliyor yapmam dediği şeylerin başrolü oluyorsun ve bu da olgunlaştırıyor insanı.eğer gerekli sonucu çıkarmıssanız bu durumdan sizi tebrik ederim.insanlar aldattıklarını bile söylemekten acizler çünkü.

Bence 3 sebepden aldatır kadınlar ve erkekler.

1:) içinde varsa heyecan arıyorsa

2:) Sevgisiz ve ilgisiz kaldıysa

:) doyumsuzsa

X