Eşini aldatan kadınlar

Esinden nefret ediyorsa ve bosanamiyorsa aldatir...
"Yoksa seviyorum ama ilgi gormuyorum oyuzden bunu disarida ariyorum "bunlar yalan..
Esini seven kadin aldatmaz
Fitrati geregi buna ihtiyac duymaz ama erkeklerin yaradilisinda var

Kızlar bişe yazsanız ya bu soru cokmu zor ne anlamadım 22kullanıcı okuyor yorum yok:26:

Erkeğin ilgisizligi kadini disarda doyum aramaya itebiliyor. Yinede bu yapilan davranış icin bahane olamaz sonuçta

aldatan kadinda erkekde sucludur,aldatmanin bahanesi olmaz,aldatan insanlar mutlulugu sevgiyi evliligi hak etmiyor

Yok ilgisiz kalmışmış, yok sevgiye ihtiyacı varmışmış, yok karşı taraf aklını çelmişmiş.... Bu aldatanların çatlayan ar damarlarına kılıf uydurmasıdır bana göre.
Kadın için de böyle erkek için de.

Son düzenleme:
arkadaşlar bu konuyla ilgili yorumlarınızı istiyorum .bir kadın erkegini neiçin aldatır .bütün suç kadındamıdır .erkegin payı nedir bu durumda .sebepler ne ola bilir .siz hiç aldatdınızmı .hikayesi olan paylaşşın .sevdigi erkegi aldatan kadının piskolojisi nedir mutlumudur mutsuzmudur
Irade ye akla fikre ve zikre hakim olunduğu sürece olmayacak bi şey bence. .
Kadın yapınca da erkek yapınca da hainliktir.
ama bir erkeğe sorsan erkek yapınca çapkınlık, kadın yapınca kahpeliktir .

Irade ye akla fikre ve zikre hakim olunduğu sürece olmayacak bi şey bence. .
Kadın yapınca da erkek yapınca da hainliktir.
ama bir erkeğe sorsan erkek yapınca çapkınlık, kadın yapınca kahpeliktir .

erkekler aldatip birde capkinim diye övünmezmi yapti pislikle ,nefret ediyorum böyle erkeklerden

bence kişiden kişiye gre deısır...ama hıcbı kadın aldatmayı haketmez cogunlukla... benım bı bayan arkds eşini aldatmıstı sebep olarak eşinin kendısını aldattını baska bır ıle mes soledı... aradan bı yıl gectı gene sordugumda bunalımdaydım psıkolajık olarak dedı... yanı bahane cok insanlardaa

bence kadın kolay aldatmıyor..
eşiyle ılgılı herseyı kafasında sılıp,bıtırmısse oyle yapabılır anca..
erkekler gıbı zevkıne yapmaz..

Aldatma konusu kadın ve erkek için ayrı tartışılsa da, genellikle kadınlarınki daha şiddetlidir. Zira kadınlar, yapıları gereği seçicidirler. Çiftleşirken evlatlarına en iyi baba olabilecek karşı cinsi ararlar. Doğamız gereği kadınlar 9 ay 10 günde bir kez üreyebilirken, erkekler çok daha kısa sürede çok daha fazla "tohum" saçabilirler. Erkekler, bu bilinçaltından gelen emirle, soylarının çoğalması için önlerine gelen her dişi ile çiftleşmeye çalışırlar. Kadınlar için ise soyun çoğalması değil, soyun kalitesinin korunması önemlidir. Kadınlar en sağlıklı, güçlü, zeki yavruyu doğurmak için en sağlıklı, güçlü, zeki erkek ile çiftleşmeyi amaçlarlar.

Kadınlar aldattığı zaman erkeğin bunu kaldıramadığını hatta silahını çekip kadını öldürdüğünü görmüşüzdür. Kadının aldatması, erkekte "Başka bir erkek sürü liderinin kendi topraklarına girmesi" anlamına gelir. Erkekler döllerini olabildiğince yaymaya çalışırken başka rakibin de kendi dişilerini bu amaçla kullanması, erkek için "sen en güçlü, en sağlıklı, en zeki değilsin" anlamına gelir. (ek: Bu da diğer sürü liderini seçen dişiyi öldürme içgüdüsüyle sonuçlanır ki diğer erkeğin yavrularını doğuramasın)

Ayrıca kadınlar, aldatma işin içine girdiğinde çoğunlukla işin içine duygularını karıştırırlar. Nefret, intikam, aşk, tutku, öfke, hüzün vs... Bu hisler olmadan, duygusuzca, karşısındakini sadece et olarak görerek sevişmez kadınlar. Aldatacakları kişi, sıradan biri olmaz çoğu zaman. Onda bile niteliğe bakarlar. Yine seçerler. Bara gidip buldukları ilk erkek ile yatmazlar, bardaki en farklı ve çekici erkeği bulmaya çalışırlar. Aldatılan erkek bunu bilir, kadınların aldatması erkekler için bu sebeple onur kırıcıdır.

Aldatılan kadın ise genellikle "Erkektir yapar, elinin kiri, zaten beni seviyor, onunla sadece seks için birlikte olmuş" gibi düşüncelerle erkeklerini daha kolay affetme eğilimindedirler. Gerçekten de erkeklerde aldatma olayı çoğu zaman döl saçma arzusuyla yapıldığı için "O sadece bir gecelikti, ama ben sana aşığım" muhabbetini rahatlıkla yaparlar.

Bekaret mevzusu da erkeklerin "kadınlarını paylaşamama" hırsından doğmuştur. Erkekler, diğer erkeklerin döllerini yayma amacıyla kullandığı bir kadınla birlikte olmak istemezler. Bilinçaltlarında oluşan "doğacak yavrunun hangi sürü liderine ait olduğunu anlayamama" şüphesi, erkekleri bitirir. Oysa bakir olmayan bir erkek ile çiftleşme konusunda kadınlar rahatsızlık duymazlar.

Bu şekilde anlatılınca çok aşağılık, ilkel, basit, iğrenç geliyor olabilir size. Ama doğa kanunları üzerinden bu aldatma mevzusunu açıklamayı seçtim. Düşününce, aslında hala id'in kontrolü altındayız, ne kadar modern olduğumuzu iddia etsek de doğa kanunlarının genlerimize işlediği ilkel takıntılardan kurtulamıyoruz.

Son düzenleme:
Aldatma konusu kadın ve erkek için ayrı tartışılsa da, genellikle kadınlarınki daha şiddetlidir. Zira kadınlar, yapıları gereği seçicidirler. Çiftleşirken evlatlarına en iyi baba olabilecek karşı cinsi ararlar. Doğamız gereği kadınlar 9 ay 10 günde bir kez üreyebilirken, erkekler çok daha kısa sürede çok daha fazla "tohum" saçabilirler. Erkekler, bu bilinçaltından gelen emirle, soylarının çoğalması için önlerine gelen her dişi ile çiftleşmeye çalışırlar. Kadınlar için ise soyun çoğalması değil, soyun kalitesinin korunması önemlidir. Kadınlar en sağlıklı, güçlü, zeki yavruyu doğurmak için en sağlıklı, güçlü, zeki erkek ile çiftleşmeyi amaçlarlar.

Kadınlar aldattığı zaman erkeğin bunu kaldıramadığını hatta silahını çekip kadını öldürdüğünü görmüşüzdür. Kadının aldatması, erkekte "Başka bir erkek sürü liderinin kendi topraklarına girmesi" anlamına gelir. Erkekler döllerini olabildiğince yaymaya çalışırken başka rakibin de kendi dişilerini bu amaçla kullanması, erkek için "sen en güçlü, en sağlıklı, en zeki değilsin" anlamına gelir. (ek: Bu da diğer sürü liderini seçen dişiyi öldürme içgüdüsüyle sonuçlanır ki diğer erkeğin yavrularını doğuramasın)

Ayrıca kadınlar, aldatma işin içine girdiğinde çoğunlukla işin içine duygularını karıştırırlar. Nefret, intikam, aşk, tutku, öfke, hüzün vs... Bu hisler olmadan, duygusuzca, karşısındakini sadece et olarak görerek sevişmez kadınlar. Aldatacakları kişi, sıradan biri olmaz çoğu zaman. Onda bile niteliğe bakarlar. Yine seçerler. Bara gidip buldukları ilk erkek ile yatmazlar, bardaki en farklı ve çekici erkeği bulmaya çalışırlar. Aldatılan erkek bunu bilir, kadınların aldatması erkekler için bu sebeple onur kırıcıdır.

Aldatılan kadın ise genellikle "Erkektir yapar, elinin kiri, zaten beni seviyor, onunla sadece seks için birlikte olmuş" gibi düşüncelerle erkeklerini daha kolay affetme eğilimindedirler. Gerçekten de erkeklerde aldatma olayı çoğu zaman döl saçma arzusuyla yapıldığı için "O sadece bir gecelikti, ama ben sana aşığım" muhabbetini rahatlıkla yaparlar.

Bekaret mevzusu da erkeklerin "kadınlarını paylaşamama" hırsından doğmuştur. Erkekler, diğer erkeklerin döllerini yayma amacıyla kullandığı bir kadınla birlikte olmak istemezler. Bilinçaltlarında oluşan "doğacak yavrunun hangi sürü liderine ait olduğunu anlayamama" şüphesi, erkekleri bitirir. Oysa bakir olmayan bir erkek ile çiftleşme konusunda kadınlar rahatsızlık duymazlar.

Bu şekilde anlatılınca çok aşağılık, ilkel, basit, iğrenç geliyor olabilir size. Ama doğa kanunları üzerinden bu aldatma mevzusunu açıklamayı seçtim. Düşününce, aslında hala id'in kontrolü altındayız, ne kadar modern olduğumuzu iddia etsek de doğa kanunlarının genlerimize işlediği ilkel takıntılardan kurtulamıyoruz.
çok güzeldii:KK9::KK9:

bence bu en başta bır ahlak ve karakter sorunudur aldatan kişi önce kendi kendini aldatır,kendine ihanet eder ..kişi eger ki bir sebepten bu noktaya, düşünceye gelmişse o iş bitmiştir ztn..el fatiha...bana göre bunu aklına getiren alıp takkesini önüne edebiyle çekip gitmeyi bilmeli...böyle bir iki yüzlülüğü, soysuzluğu daha fazla devam ettirip iğrençleşmenin&iğrençleştirmenin alemi yok fikrimce...

Son düzenleme:
bu zamana kadar hep erkekler aldatır üstelik toplumca erkektir yapar denirdi şimdi sıra kadınlarda iyi yapıyorlar eğer mutsuzlarsa anlaşamıyorlarsa kadının hakkıdır. kadınlar erkekler gibi sırf macera için aldatmayacağından kesinlikle sağlam bir nedeni vardır bence.

Erkeklerin yuzde sekseni cinsellik icin esini aldatiyorsa kadinlarin yuzde 90 ı bence ask icin, sevilmek icin, esi tarafindan sevildigini, onem gordugunu hissetmedigi, belkide aldatildigi icin aldatir. Bir sekilde mutsuzluguyla basa cikabilmek icin hatta.. Benim gordugum ornekler bu sekilde, ama belki sirf para icin bile aldatan kadin olabilir. Oda esini sevmiyordur zaten.

Aldatmaya meyıllısın gıbı geldı :=)) Bence ilgisizliktendır,zaten kadınlar ne ıster sorusuna benım
tek cevabım:İLGİ.. Eger erkek kadına begenısını ıfade etmıyorsa,guzellıgını vurgulamıyorsa
veya yaptıklarına takdırde bulunmuyorsa,sevgı sözcuklerı azaltmıssa,eve gelıp tv veya ınternete
dalıyorsa ,kıskanmıyorsa ...Kadının da bunlara ıhtıyacı varsa ..Yapar bence..
Aldatma en nefret ettıgım kavram ASLA dedıgımde buyuk konusmamıs olacagımı bıldıgım tek
sey..Asla yapmam dıyorum ve asla da yapmam..Bence sen de yapma..Bitir öyle yap yapmak
ıstıyorsan da..

benim bi tanıdığım kocasını aldattı.kocası yakışıklı falandı ama alkolikti bi kere cinsel hayat sıfır.

sonra çalışmıyodu, babasından ayda 2500 lira para alıyodu adam.bu parayı da içkiye ve kumara harcıyodu.

ben bu kadının yıllarca kocasını karakollardan ruslarla basıldığı için topladığını bilirim.

sonuç mu?

kadın o.. oldu olay ortaya çıkınca işinden atıldı, babası elime geçirdiğim an onu öldürücem diye geziyo etrafta..

boşandılar ve kocası keyfine bakıyo, kadınsa sürünüyo..

Aldatma kelimesinin dindeki adı zinadır.bu günahı bile bile işlemenin azabını hiç unutmayın ve ona göre davranın.ben kendi adıma bunu yapacağıma ölmeyi yeğlerim.eşin ilgisizliğlnin karşılığında ya her neyse bunu yapmamız doğru kabul edilemez çünkü ben Allah'tan utanırım...

X