Eşini aldatan kadınlar

Aldatan kadın da olsa erkek de olsa sebep;KARAKTERSİZLİKTİR....

aldatan niçin kendini aldatmış oluyor bende bu lafı hiç anlamamışımdır....basbaya eşini/sevgilini aldatıyosun yahuuuu.sebebine gelince...
insanın içinde varsa kadın/erkek aldatır. çünkü herkes yapamaz bunu
her insanın ruhu kaldırmıyor ....

kızlar bence erkek evde cinsel doyumsuzluğundan dolayı dışarda cinsel arayış içine girer kadın ise sadece sevgi ve aşk ister oda aşk arayışındadır kocası evde eskisi kadar ilgi ve alaka göstermiyorsa ve dışardan biri ilgi gösterince ister istemez kadında aldatma yolunu seçer

kızlar bence erkek evde cinsel doyumsuzluğundan dolayı dışarda cinsel arayış içine girer kadın ise sadece sevgi ve aşk ister oda aşk arayışındadır kocası evde eskisi kadar ilgi ve alaka göstermiyorsa ve dışardan biri ilgi gösterince ister istemez kadında aldatma yolunu seçer
her aldatan erkek cinsel doyumsuzluktan aldatmaz ki .ben sanmıyorum.bir kadın bir erkege yeterde artar bile gerekirse .erkegin aldatmasının sebebi hergün aynı kadınla beraber olmaktan sıkılmasıdır .yada dışarda baştan cıkarılmasıdır
sonuc her ikisinde nefsidir sorun .erkek aç gözlülügünden aldatır!!!!!!
.ama kadın.....???????

Ben kadınların pek aldattığını sanmıyorum. Kadın böyle birşeyle intikam almaz, alamaz çünkü kendine yakıştıramaz.

Ama tabi ki aldatan kadında vardır , aldatıyorsa da sırf cinsellik için değildir diye düşünüyorum.

Anladığım kadarıyla çok kişinin okuyup cevap yazmaya çekindiği bir konu açmışsın canım
kadın ve erkek aldatmasının arasındaki ayrımıda burdan anlayabilirsin
erkekler tarafından aldatılan kk kadınlarının açtığı topiklere herkes yorum yazıyor kimi adama kızıyor kimi , beraber olduğu diğer kadına kızıyor , kimi boşan diyor, ama çoğunlukla erkektir yapar yuvanı dağıtma affet önerisi baskın çıkıyor ve konu sahibiside genelde eşini affetmeyi seçiyor
ama sadece kadın neden aldatır diye sorulsa bile hemen farklı tepkiler alınıyor kadının bu kadınlara yaptığı nedir !!!
bence erkekte kadında aldatmamalı , aldatma gerçektende akılsızca bir davranış şeklidir çünkü aklı olan aldatarak kendini böyle bir sıkıntının altına sokmaz
eğer aldatmayı düşünme aşamasına geldiyse insan boşanmalı, ama kendi işi güvencesiz olmayan kocasından her anlamda şiddet aşığalanma gören kadınları bu gurubun dışında görüyorum ben
kadın nedenmi aldatır , çaresiz kadın aldatır ,zaten çaresi olan kadın yani işi güvencesi olan kadın , aldatmayı düşünecek kadar yozlaşmış bir evliliği kendine yakıştırmaz ayrılır ,
ama çaresiz kalan kadıın işi yok , eğitimi yok , ailesi yok , geleceği yok üstüne birde eşinden sevgi ,saygı görmüyor birde bunların üzerine hep aşığılanma ,hep eziyet , ilgizilik görüyor ve karşısına çıkan ilk sevgi sözcükleri sözyleyen azıcık ilgilenen erkekle eşini aldatıyor
sonra yakalandımı ömrü boyunca ona yapılan onca haksızlığı kimse görmüyor , kadını ya eşi öldürüyor yada toplumda o... sıfatıyla dışlanıyor pskolojik baskı görüyor
erkek aldattımı aman elinin kiri erkektir yapar deniyor
ve toplumdaki bu ayrımcı kafa yapısındaki insanları biz kadınlar yetiştiriyoruz
keşke bu saçma ayrım bitse keşke kimse aldatma adiliğine düşmese

hiç aldatmadım...
ama anlayabiliyorum aldatan kadınları...
tabi anlamakla onaylamak aynı şey değil...
bence tam bi ahlaksızlık bu durum...
kadının karakterinde tek eşililik olmayabilir...
eşiyle arasında çok çok büyük farklılıklar ve mecburi bi birliktelik olabilir...
hayatının aşkını sonradan tanımış olabilir...
gizli saklı işlerden alınan heyecanın müptelası olabilir...
psikolojik sorunları olabilir..
olabilirde olabilir yani......

Vah vah tüh tüh kadın bile aldatıyosa çok çirkin diye karalar bağlamayacağım

Aldatmanın kadını erkeği yok
Her cinste çirkin ve eşit derece de hatalı
Ahlak, edep, sadakat noksanlığı olan bireyler aldatır ama er ya da geç ektiklerini de biçerler diye düşünüyorum :KK19:

Anladığım kadarıyla çok kişinin okuyup cevap yazmaya çekindiği bir konu açmışsın canım
kadın ve erkek aldatmasının arasındaki ayrımıda burdan anlayabilirsin
erkekler tarafından aldatılan kk kadınlarının açtığı topiklere herkes yorum yazıyor kimi adama kızıyor kimi , beraber olduğu diğer kadına kızıyor , kimi boşan diyor, ama çoğunlukla erkektir yapar yuvanı dağıtma affet önerisi baskın çıkıyor ve konu sahibiside genelde eşini affetmeyi seçiyor
ama sadece kadın neden aldatır diye sorulsa bile hemen farklı tepkiler alınıyor kadının bu kadınlara yaptığı nedir !!!

Çok doğru söylüyorsun arkadaşım yaşayan bile yaşadım demeye korkar, bırak evli kadını genç kızları bile ne laflara maruz kalıyor. Hemen recm cezası uygulanırdı ama kendi adına şöyle söyleyeyim.

Eğer böyle birşey yaşamış olsam emin ol rahatlıkla yazardım. Çünkü beni tanımayan insanların benim hakkımda ne düşündüğünün zerre önemi yok. Burada bir elim parmakları kadar olan birbirimizi anladığımızı düşündüğüm insanlar ise yargılamaz, sadece kimbilir neler yaşadı derlerdi.

arkadaşlar bu konuyla ilgili yorumlarınızı istiyorum .bir kadın erkegini neiçin aldatır .bütün suç kadındamıdır .erkegin payı nedir bu durumda .sebepler ne ola bilir .siz hiç aldatdınızmı .hikayesi olan paylaşşın .sevdigi erkegi aldatan kadının piskolojisi nedir mutlumudur mutsuzmudur

Sorunun cevabını bilemem ama sevdiği erkeği aldatan kadın yoktur...
O erkekten çoktan vazgeçmiştir bence...

bugün facebook ta gezerken bir yazı görmüştüm onu paylaşacağım,

Aynı anda iki kişiyi sevdiğinizi düşünüyorsanız
ve aslında ilkini daha çok sevdiğiniz geliyor aklınıza,

Ama unutmayın; ilkini çok sevseydiniz,ikinci bir
seçeneğiniz asla olmazdı..

bence de seven kadın asla aldatmaz..Sadece eşine karşı alışkanlık var,alışkanlıklarından vazgeçemiyor..

kadında erkekte şerefsizliğinden aldatır bunun başka açıklaması yok.eşini sevmiyorsan ilgisiz bakımsız buluyorsan anlaşamıyorsan gidersin paşa paşa boşanırsın.kimse kimseyle silah zoruyla evli kalmıyor yaaa:KK19: ben diğer sebepleri bahaneleri kabul etmiyorum:KK20:

birde aldattıktan sonra sevecekleri tutuyor önce nerdelerdi acaba..:KK37:

sevdiğini aldatan kadın yoktur..

sevdiğinden vazgeçmiş aldatan kadın vardır..:KK14::KK14:

Günaydın kızlar benim gözümde aldatan erkekte aldatan kadın da aynıdır aldatmanın hiç bir bahanesi olamaz kadın eşini aldattı nedeni evinde mutsuz eşinden ilgi görmedigi için eşini aldattı gibi haklı çıkarılmaya çalışılan söylemleri doğru bulmuyorum kadınları haklı çıkartmak neden diye sorarsanız karısı aldatan erkeklerde eşini neden aldattın diyince aynı bahanelerin arkasına sıgınırlar nedense kadın kocasını aldatınca haklı oluyor erkek aldatınca etmedigimiz hakaret kalmıyor benim için aldatan erkekte aynıdır aldatan kadında aynıdır gözümde.Aralarında hiç bir fark yok iki grupta sıfırdır.

Son düzenleme:
Neden ayrılmak yerine aldatmak yaşanır anlayamadım bu yaşa dek

Cinsiyeti fark etmez, haysiyetsizliktir bunun adı, toplum adına ne derse desin aldatmanın bahanesi yok, bile isteye gayet akıl başta yapılan bir iş. Her zaman için evliliğinde hak, ayrılığında hak olduğunu düşündüm, yürümüyorsa ayrılırsın ama aldatmak neden ? Erkekler için cinsel tatmin diyorlar; cinsel açıdan tatmin olamıyorsan ve bu senin için yaşamsal bir şeyse ayrıl ama aldatma. Kadın için ilgisizlikten diyorlar; ilgisiz adam zaten yoktur hayatında, zaten bir şey katmıyordur, ayrıl o zaman ...

Konunun çok çeşitli açıları var; çocuklarını baktıracak insan bulamayıp karısını yedekte tutan adamlar, maddi sebeplerden boşanamayan kadınlar, aile baskıları, aman evlilik yürüsün diye hataları meşru görmek uzar gider....

Ama kesin olarak bildiğim bir şey var, sevgi bitmeden insanın gözü başkasını görmez, içi kaldırmaz, cinsiyeti ne olursa olsun ...

Bence kadın sevgisizlik ve ilgisizlikten aldatır.

Birde :

Karakteri bozuksa o kadının erkek ilgi göstersede aldatır.

bir kanalda ihanet diye bir program var yabancı

oradaki erkekler doyumsuzluktan,(hatta yatakta yakalanan bir adam karısının gözüne bakarak benı yanlış anladın ben senı aldatmıyorum bu kadın bana ders veriyor diyerek aldattığını ınkar etmişti yani yatakta bile yakalasan erkek inkar ediyor aslında) kadınlar ise ilgisizlikten aldattığını iddia ediyor

kadınların hepsi şunu söylüyor;

ama sen evde değildin sürekli çalışıyorsun benimle ilgilenmiyorsun..bunun gibi cümleler.

bütün yorumları okudum ve şunu görüyorum çogu aldatan kadında erkekte aynıdır serefsizdir vs yazıyorlar bir kadınların düşünceleri bu .ama bu soruyu bi:KK50:de erkeklere soralım kadın nedenaldatır diye direk cevapları hakaret aşşalamak olucak .ama erkek neden aldatır diye sorsak ynede kadın günahkardır diyecekler

bütün yorumları okudum ve şunu görüyorum çogu aldatan kadında erkekte aynıdır serefsizdir vs yazıyorlar bir kadınların düşünceleri bu .ama bu soruyu bi:KK50:de erkeklere soralım kadın nedenaldatır diye direk cevapları hakaret aşşalamak olucak .ama erkek neden aldatır diye sorsak ynede kadın günahkardır diyecekler
Kadına biçilmiş bir "sen ana olacaksın, bu yüzden kutsalsın" kıyafeti var. Kadın aldatamaz, iğrençlik yapamaz, mükemmel olmalıdır. Neden? Neden o kutsal kıyafeti erkekler de giyemiyor? Elnare'nin de dediği gibi, aldatan kadın erkek tarafından da aşağılanır, kadınlar tarafından da.

Şahsen dişe diş, göze göz diye düşünürüm ben. Aldatan bir erkeğe verilecek en güzel ceza onu aldatmaktır. Bu, bir erkek için inanılmaz ağır bir cezadır. Kendi defalarca aldatmış erkek bir kez aldatıldığında öyle kötü koyar ki bu ona, yıllarca bu acıyla yaşar. Ama ne yazık ki aldatan kadın, aynı zamanda duygularını işin içine karıştırdığı için bu olayı kolayca atlatamaz, kendine acı çektirir, cezalandırır. Keşke erkekler gibi duygularımızı bir kenara koyup hissizce aldatma şansımız olsaydı.

şunu da ekleyeyim: http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi/585396-esini-aldatan-kadinlar-2.html#post28113245

Son düzenleme:
X