Eşini aldatan kadınlar

elnare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
808
51
31
arkadaşlar bu konuyla ilgili yorumlarınızı istiyorum .bir kadın erkegini neiçin aldatır .bütün suç kadındamıdır .erkegin payı nedir bu durumda .sebepler ne ola bilir .siz hiç aldatdınızmı .hikayesi olan paylaşşın .sevdigi erkegi aldatan kadının piskolojisi nedir mutlumudur mutsuzmudur

Son düzenleme:
Bu konu üzerinde yazılmış onlarca kitap falanda var
Ne bileyim biraz çetrefilli bi konu
Sebep ne olursa olsun kadın yada erkek aldatılmayı haketmez bana kalırsa
İlişki yürümüyosa çirkinleşmeye gerek yok ayrılmak varken

sen onu merak ettin bende bu soruyu nie sordun onu merak ettim:KK23:
Hehe güzel soru.:KK1:

Hmm bence aşk evliliği yapılmadığında görülen bir durum bu, tabi aşk evliliklerinde de olabilir. Ama sevmeyen kadın duygusal anlamda tatmin edilmediğini düşünür ve dışarıya yönelir. Fazlasıyla da hatalı bir davranış. Madem aldatacaksın, boşan o zaman.:KK19:

Allah korusun bizi böyle ilişkilerden.:KK31:

erkek karısını neden aldatıyorsa, kadının kocasını aldatması da bundandır. edepsizliktendir. suçu karşı tarafa atmak , ''sen hak ettin, bana ilgi göstermedin...'' sözleri de en büyük acizliktir. anlaşamıyorsan ayrılırsın. anlaşıyorsan da başka maceralara girişmezsin.

bence intikam almak için . iglenmeyen aşağılayan saygı duymayan sahiplenmeyen kocaya en iyi cevap bu diye düşünüuyorlarr . kocaya verilmek istenen mesaj aynen şu : ' bak senin evdeki tavuk zannettiğin kadın dışardakilere biliç !' kadınlar bence her su veren ele açan çiçek gibi kimden ilgi görüyosa yada kim egosunu tatmin ediyorsaa onlara kayıveriyorlarr tabii her kadın değill

aldatan erkek için geçerli bir neden olması şart değil,canı ister ,aldatır...
kadın ise,bence yanındaki erkek tarafından mahsur kaldığı mutsuzluklar bütünü içindedir aldatma yada aldatma eğilimi yaşar...(ki,bunu asla sadece canı istediği için yapmaz)

Son düzenleme:
bence erkek doyumsuzluğundan aldatır
kadın eşi ihmal ettiği için aldatır
eşi aldattığı için aldatır.
evden işten çocuktan hayatın yükünden kurtulmak için aldatır.
bence kadın aşık olur ama.
erkekler aldatmak iç,n aldatır
bu arada erkekleri haksız ,kadınları haklı görmüyorum aldatma konusunda ahlaksızlıktır ikisi içinde..

bu soru herkese gore degisir bence sorsan kimi haketti der kimi beklentilerimi karsilamadi vs vs yalniz ben hicbir kadina bunu asla yakistirmiyorum yanlis anlasilmasin erkege de yakistirmiyorum fakat kadinin birde annelik vasfi var ve kiz cocuklari ahlaki degerlerini anneden aliyorlar bir annenin bu baglamda namus timsali olmasi cok onemli rabbim sasirtmasin bizleri amin

bu soru herkese gore degisir bence sorsan kimi haketti der kimi beklentilerimi karsilamadi vs vs yalniz ben hicbir kadina bunu asla yakistirmiyorum yanlis anlasilmasin erkege de yakistirmiyorum fakat kadinin birde annelik vasfi var ve kiz cocuklari ahlaki degerlerini anneden aliyorlar bir annenin bu baglamda namus timsali olmasi cok onemli rabbim sasirtmasin bizleri amin

sana katılıyorum.bir bayan annedir yada anne olacaktr.bana göre kadına bu tür davranışlar yakışmaz.
erkeğe yakışır tüm kötülükler erkeklerden gelir zaten .

Kızlar acıkcası bi sesbebim var bu soruyu sormam için .bir arkadasım vardı evliydi 2cocugu vardı .ama baksanız hic cocuklu kadınada benzemiyordu .biz bekardık ozamanla bitek o evliydi .bizim ortamda bekarmış gbi davranırdı dişarı cıktıgımızda bır yerlerde oturdugumuzda vs hep bekar kız gbi davranır sürekli biriyle tanışırdı .ama olesine flort ederdi yakınlık kurmazdı yakındık bilirdim sınırı gecmezdi kimseyle .ama hep farklı isimlerle birileriyle tanışır bekar ev kızı tavırlarıyla flort ederdi hemde bekar cocuklarla .neden böle yapıyorsun dye sorardık yalnış yaptıgını anlatmaya calışırdık .umursamazdı .birgün nedenini söledi .eşim benle hiç ilgilenmiyorki dedi bak bunca oyun oynadım hiç farkında bile olmadı benim sevgiye aşka ihtiyacım var fln dedi .şaşırdık hiç eşiyle sorunlar oldugunu bilmiyorduk .eşi işinde dolayı başka şehrlere gizerdi 3günden bir .benimle ilgilenmiyor derdi onu cok seviyorum ama ilgiyede ihtiyacım var derdi .evleninde eşiniz sizinle ilgilenmesin görücem derdi .ve evliyim 9ay oldu .aşk bitmiş sanırım sevgi var tabikide .eşim biraz düz biri olmaya başlamış ilgi gitdikce azlıyor .bugun oturdujmda aklıma o arkadaşım geldi sizinle paylaşayım dedim buarada kimse yalnış anlamasın lütfen:26::26:

Erkektir yapar,beklenir dedikçe erkeğin yaptığı her şeyi meşrulaştırmış oluruz.
Aldatmak insan olan,insani değerlere sahip olan kimseye yakışmaz.
Aldatmanın kadını erkeği olmamalı,ikisi de eşit karaktersizlik örneği.
Duygusal ilişki içinde olduğun insandan,eş olur,sevgili olur; memnun veya tatmin olunmuyorsa bunları konuşup çözmek de yeterli gelmiyorsa aldatmak yerine ilişkiyi sonlandırmak insana yakışacak olandır.

Kızlar acıkcası bi sesbebim var bu soruyu sormam için .bir arkadasım vardı evliydi 2cocugu vardı .ama baksanız hic cocuklu kadınada benzemiyordu .biz bekardık ozamanla bitek o evliydi .bizim ortamda bekarmış gbi davranırdı dişarı cıktıgımızda bır yerlerde oturdugumuzda vs hep bekar kız gbi davranır sürekli biriyle tanışırdı .ama olesine flort ederdi yakınlık kurmazdı yakındık bilirdim sınırı gecmezdi kimseyle .ama hep farklı isimlerle birileriyle tanışır bekar ev kızı tavırlarıyla flort ederdi hemde bekar cocuklarla .neden böle yapıyorsun dye sorardık yalnış yaptıgını anlatmaya calışırdık .umursamazdı .birgün nedenini söledi .eşim benle hiç ilgilenmiyorki dedi bak bunca oyun oynadım hiç farkında bile olmadı benim sevgiye aşka ihtiyacım var fln dedi .şaşırdık hiç eşiyle sorunlar oldugunu bilmiyorduk .eşi işinde dolayı başka şehrlere gizerdi 3günden bir .benimle ilgilenmiyor derdi onu cok seviyorum ama ilgiyede ihtiyacım var derdi .evleninde eşiniz sizinle ilgilenmesin görücem derdi .ve evliyim 9ay oldu .aşk bitmiş sanırım sevgi var tabikide .eşim biraz düz biri olmaya başlamış ilgi gitdikce azlıyor .bugun oturdujmda aklıma o arkadaşım geldi sizinle paylaşayım dedim buarada kimse yalnış anlamasın lütfen:26::26:

bizim tolumda bişey söylemeye korkar.hep bi cin fikirli vardır.yoksaaaaa....
merak etmiş ve sormuş olabilirsin.açıklama yapmak zorunda değilsin ki..

Erkektir yapar,beklenir dedikçe erkeğin yaptığı her şeyi meşrulaştırmış oluruz.
Aldatmak insan olan,insani değerlere sahip olan kimseye yakışmaz.
Aldatmanın kadını erkeği olmamalı,ikisi de eşit karaktersizlik örneği.
Duygusal ilişki içinde olduğun insandan,eş olur,sevgili olur; memnun veya tatmin olunmuyorsa bunları konuşup çözmek de yeterli gelmiyorsa aldatmak yerine ilişkiyi sonlandırmak insana yakışacak olandır.

bence meşrulaştırmaktan çok erkektir yaptığı çrkinlikler yakışır diyerek hakaret etmiş oluyoruz....

Erkeğin ve kadının aldatmalari arasında uçurum farklar vardır. Kadın aldatır o... Olur erkek aldatırsa erkektir yapar olur. Evlilikte kadın aldatırsa cinayet erkek aldatırsa kadının suçu olur. Genelde bu böyledir herkes için söylemiyorum yanlış anlamayın lütfen. Benim içinde aldatanı insan diye adlandırmam, diğer insanlara haksızlık olur!

X