Eşini aldatan kadınlar

:KK53: saskinlik icersindeyim:KK53:
istisnadir bence, inanmak istemiyorum bir kadin ve bu olay cok eski :KK50:

Bendeki şoku görecektin. Yaşlı başlı kadın yani uzaktan da akraba hani bildiğin köylü kadın. Şalvarlı falan tarlaya giden... O andan sonra hiç birşey beni şaşırtmamaya başladı ve benim için bir nevi milat oldu.

aldatan kadınlar var evet hemde sanıldığından çok daha fazla .erkekler eşlerini aldatınca ortaya çıkması kolay oluyor ama bir kadının ortaya çıkması çok zor .çünkü kadınlar çok temkinli ve planlayarak bunu yapıyorlar .eşini aldatan bir kaç kadın gördüm gerçekte .bunların ortak özellikleri bence eşlerini sevmemelerinden kaynaklanıyor .çünkü seven bir kadın asla aldatmaz .bunu vicdanına sığdıramaz .ilgisizde olsa aldatmaz .yani kadın aldatıyorsa o adamdan vazgeçmiştir .çoğu kadın eşinden daha güçlü birini buluyor aldatmak için .ekonomik güçten bahsediyorum burda .yani başka bir dala tutunma olayı .genelde kullanılıyorlar zaten .eşinden daha güçlü daha zengin birinle aldatıyor .planlı ve programlı yani hepsi .birinden hoşlandım yattım değil olay .erkeklerinki gibi değil yani .e tabi öle olanıda vardır ama genelde bu .
aldatmanın bahanesi olmaz .gidersin ayrılırsın .ayrılmak zor değil bu ülkede .öyle bir konuşmuşsunuz ki iranız sanki .kadın aldatmayı göze alıyorsa zaten boşanmayı çoktan göze almıştır

aldatan kadınlar var evet hemde sanıldığından çok daha fazla .erkekler eşlerini aldatınca ortaya çıkması kolay oluyor ama bir kadının ortaya çıkması çok zor .çünkü kadınlar çok temkinli ve planlayarak bunu yapıyorlar .eşini aldatan bir kaç kadın gördüm gerçekte .bunların ortak özellikleri bence eşlerini sevmemelerinden kaynaklanıyor .çünkü seven bir kadın asla aldatmaz .bunu vicdanına sığdıramaz .ilgisizde olsa aldatmaz .yani kadın aldatıyorsa o adamdan vazgeçmiştir .çoğu kadın eşinden daha güçlü birini buluyor aldatmak için .ekonomik güçten bahsediyorum burda .yani başka bir dala tutunma olayı .genelde kullanılıyorlar zaten .eşinden daha güçlü daha zengin birinle aldatıyor .planlı ve programlı yani hepsi .birinden hoşlandım yattım değil olay .erkeklerinki gibi değil yani .e tabi öle olanıda vardır ama genelde bu .
aldatmanın bahanesi olmaz .gidersin ayrılırsın .ayrılmak zor değil bu ülkede .öyle bir konuşmuşsunuz ki iranız sanki .kadın aldatmayı göze alıyorsa zaten boşanmayı çoktan göze almıştır

Ama şahit olduğum bir olayda da kadın kocasını seviyor. Ayrıca kocası fena kazanmıyor kadına çok iyi bakıyor. El ele dolaşmalar birbirlerine çiçek yollamalar falan... Kadın sırf heyecan için kısa süreli biriyle beraber oldu. He pişman oldu ama bunu eşini sevmediği için ve de güçsüz olduğu için yapmadı. 16 yaşında yaşadığı heyecanı yeniden tatmak istedi sadece.

Ortaya çıkma konusuysa, kimse konduramıyor. En fala alışverişe yada güne gidiyordur. Kaç senelik çoluğu çocuğu olan bir kadındır. Asla kimse böyle bir şeyin olduğunu tahmin edemez.

Ama şahit olduğum bir olayda da kadın kocasını seviyor. Ayrıca kocası fena kazanmıyor kadına çok iyi bakıyor. El ele dolaşmalar birbirlerine çiçek yollamalar falan... Kadın sırf heyecan için kısa süreli biriyle beraber oldu. He pişman oldu ama bunu eşini sevmediği için ve de güçsüz olduğu için yapmadı. 16 yaşında yaşadığı heyecanı yeniden tatmak istedi sadece.

Ortaya çıkma konusuysa, kimse konduramıyor. En fala alışverişe yada güne gidiyordur. Kaç senelik çoluğu çocuğu olan bir kadındır. Asla kimse böyle bir şeyin olduğunu tahmin edemez.

tamam işte farklı bir heyecan yaşamak istemesi aslında sevmemesinden kaynaklanıyor .sana göre seviyor evet ama bana göre sevmiyor .şartlar uygun olduğu için o adamla evlenmiş .geneli böyledir .ama istisnai bir durumda olabilir o olaydaki kadın ama yinede bence sevmiyor eşini haa insan olarak seviyordur ama aşkla bağlı değil .şimdi çoğu kadın zaten tam hayallerindeki bir erkekle mi evlenniyor ?tabiki hayır .hayallerindeki gibi biri çıkıncada karşısına hoop atlıyorlar işte belki kocamı bırakırım bu beni alır diye .
kadınlar daha planlı davranıyor erkeklere oranla .hiç bir erkek bu kadın benim karımdan daha zengin daha güçlü düye aldatmaz .onların ki farklı bir beden arayışıdır .ama kadının ki farklıdır .
kimse tahmin edemez dedin e zaten ummadığın taş baş yarar demişler .bizim de bir komşu eşini aldattı kadın türbanlıydı yani kim der ki ama işte gel gör ki hiçbirşey göründüğü gibi değil .

tamam işte farklı bir heyecan yaşamak istemesi aslında sevmemesinden kaynaklanıyor .sana göre seviyor evet ama bana göre sevmiyor .şartlar uygun olduğu için o adamla evlenmiş .geneli böyledir .ama istisnai bir durumda olabilir o olaydaki kadın ama yinede bence sevmiyor eşini haa insan olarak seviyordur ama aşkla bağlı değil .şimdi çoğu kadın zaten tam hayallerindeki bir erkekle mi evlenniyor ?tabiki hayır .hayallerindeki gibi biri çıkıncada karşısına hoop atlıyorlar işte belki kocamı bırakırım bu beni alır diye .
kadınlar daha planlı davranıyor erkeklere oranla .hiç bir erkek bu kadın benim karımdan daha zengin daha güçlü düye aldatmaz .onların ki farklı bir beden arayışıdır .ama kadının ki farklıdır .
kimse tahmin edemez dedin e zaten ummadığın taş baş yarar demişler .bizim de bir komşu eşini aldattı kadın türbanlıydı yani kim der ki ama işte gel gör ki hiçbirşey göründüğü gibi değil .

Benim garibime giden, kendisinin kıskanç bir kadın olması. Yani kocasını bildiğin kıskanıyor. Biri baksa tersliyor, hoşuna gitmeyen kadınlarla konuşturmuyor... İlginç.

aldatmanın heyecanı farklı olsa gerek.insanlar bu heyecanı sevdikleri için yapıyorlar yada gerçekten aşık olduklarını sandıkları için,aynı evde yaşadığın adamla heyecanın bitmişse heyecan arayışı içine giriyorsun daha öncede yazdım ya fırsat işi bu fırsatlar oluşmuşsa şartlar olgunlaşmışsa sevgide yoksa eşe karşı aldatma olur kaçınılmazdır.tabi zor bir durum ahlak açısından ,ruhsal açıdan yorucu bir durum,heyecan açısından doruklarda bir duurm:)

bir kadın aldatıyorsa eğer gerçekten hayatındaki kişiden daha yakışıklı daha romantik vs yani daha üstün biri ile aldatır ve bu aldatma kesinlikle yoğun duygular içeriyordur. ve kadın aldattım bitti mantığında olmaz sanmıyorum aldatıyorsa içinde ciddi bir kıyas ve vicdan azabı vardır. sonunda birini seçer sürekli aldatmaz.

kimseyi kınamamak lazım sadakat benim için önemli olgulardan biridir ama herşeyde insanlar için sonuçta nefsimize yenilebilriz onun için asla asla demeyin bayanlar sonuçta hayat ne getirir insanı nereye sürükler bilinmez ...

arkadaşlar bu konuyla ilgili yorumlarınızı istiyorum .bir kadın erkegini neiçin aldatır .bütün suç kadındamıdır .erkegin payı nedir bu durumda .sebepler ne ola bilir .siz hiç aldatdınızmı .hikayesi olan paylaşşın .sevdigi erkegi aldatan kadının piskolojisi nedir mutlumudur mutsuzmudur

boşanmayı beceremeyen zayıf, hayatta kaybedeceğini zaten kaybeden ya da hiç olmamış kadınlar aldatır.

aman diyim kendim dahil aldatılmakkkkk aldatmaktan cok daha az acıtır arkadaşlar. aldatmak insanı mahfeder mahfeder kendini aldatırsın psikolojin bozulur cok kötü birşey cok gözlemledim tvlerde duydum . Rabbim sasırtmasın hicbirimizi inşallah

aman diyim kendim dahil aldatılmakkkkk aldatmaktan cok daha az acıtır arkadaşlar. aldatmak insanı mahfeder mahfeder kendini aldatırsın psikolojin bozulur cok kötü birşey cok gözlemledim tvlerde duydum . Rabbim sasırtmasın hicbirimizi inşallah

amin...

küçücük günahların altında ezilirken Allahım böyle bir şeyle insan diri diri mezara girer.Rabbim korusun

biliyorum biraz hızlı bir giriş olacak bugün üye oldum ve ilk mesajım bu konu ile ilgili. ama birde aldatan kadının penceresinden baktınızmı?

1)- ilgi göstermeyen , hakir gören, aşağılayan (bazen) bir eş,
buna karşı beğenen ilgilenen sorunlarını dinleyen bir sevgili

2)- annesi her zaman senden öndedir.

18 senelik evliyim ilk 7 seneden sonra eşim maalesef 2 tane kız doğurdum diye artık bana sanki düşman mışım gibi davranıyor. buna karşılık (2. çocuğum okula başladıktan sonra çalışmaya başladım) iş yerinde muhasebe bölümünde biri varki hergün iltifat ilgi alaka, gelde aldatma dimi.

biliyorum biraz hızlı bir giriş olacak bugün üye oldum ve ilk mesajım bu konu ile ilgili. ama birde aldatan kadının penceresinden baktınızmı?

18 senelik evliyim ilk 7 seneden sonra eşim maalesef 2 tane kız doğurdum diye artık bana sanki düşman mışım gibi davranıyor. buna karşılık (2. çocuğum okula başladıktan sonra çalışmaya başladım) iş yerinde muhasebe bölümünde biri varki hergün iltifat ilgi alaka, gelde aldatma dimi.

Cevap basit: Önce eşten ayrılınır, sonra istenildiği gibi yaşanır.

odun bi eş varken başkalarından iltifat almak tabiki güzeldir, iltifattan hoşlanmayan kadın yoktur sanırım, ama iltifatlara tav olup ömür boyu pişman olunacak şeyler yaşanmamalı, eşiyle arasında bişey kalmayan boşansın

sana katılıyorum.bir bayan annedir yada anne olacaktr.bana göre kadına bu tür davranışlar yakışmaz.
erkeğe yakışır tüm kötülükler erkeklerden gelir zaten .

:KK9::KK9::KK9: aynen her kötülük onlardan gelir,yaptıkları da kendilerine yakışır anca. kadın aldatıyosa durum vahimdir,erkek zevkine aldatır,heyecan için macera için seks için aldatır. ama eğer bir kadın aldatıyorsa durum gerçekten ciddidir. karşısındakinden kendinden evliliiğinden ilişkisinden tüm beklentileri bitmiştir artık. o karışık psikolojiyle erkeğin kendisini ittiği ama kendinin de istemediği bir yolda bulur kendini. elbette doğru bulmuyorum ama beşer şaşar.o durumda sağlıklı düşünebilse zaten aldatmaz bir kadın. yuvasını ateşe kolay kolay atmaz. illa bir sebebi vardır ama tekrarlıyorum ki doğru bulmuyorum yapılacak en mantıklı şey hemen yolları ayırmaktır.

Miden kaldiriyor mu birde kizim var demissin. Bence esinin ilgisizligi bahane senin kaninda varmis.

bence aldatan aldanır...ister eş ilgi göstermesin ister başka her neyse ama ayrılmak ve yeni bir düzen varken niçin evliyken böyle bir şeye gerek duyayımki.aldatmakta kötü aldatılmakta....

X