Kadına yönelik şiddete hayır!!!!!!!!

jaleda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
7.977
102
[video=youtube;-H0LINmw7Bo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-H0LINmw7Bo[/video]

türkiyenin ve dünyanın kanayan yarası kadına yönelik olana şiddet malesef gün geçtikçe büyüyor:KK50:

hem fiziki hem sözlü hem duygusal şiddet tek çeşit değil malesef bugün bu video yayınlandı kadına şiddete karşı yapılmış içimizi yakan çok anlamlı bir video bende sizinle paylaşmak istedim :KK14:

14 şubat sevgililer gününde kutlama yerine bütün kadınların dans ederek anlamlı bir eylem yapılacağı söyleniyorEn Büyük KK
susmamak lazım evet hiç bir varlık şiddeti hak etmiyor En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

paylasım ıcın tesekkurler gercektenj muhtesem anlatılmıs!

hep güçlü olan zayıf olanı eziyo malesef

gün geçtikçede çoğalıyo ardı arkası gelmiyo son günlede sadece şiddet değil cinayette çok fazla arttı üzülüyorum giden onca masum cana...

Paylaşım için teşekkürler.. En Büyük KK

Şiddet uygulayanın okumuşu,cahili,kibari,kabası,yaşlısı,genci yok maalesef.. Eğitim ama sadece eğitimle de olmaz..Bütün anneler çocuklarını bu bilinçle yetiştirmeli ki bu da yeterli değil... :KK14: En Büyük KK

Paylaşım için teşekkürler.. En Büyük KK

Şiddet uygulayanın okumuşu,cahili,kibari,kabası,yaşlısı,genci yok maalesef.. Eğitim ama sadece eğitimle de olmaz..Bütün anneler çocuklarını bu bilinçle yetiştirmeli ki bu da yeterli değil... :KK14: En Büyük KK

öncelikle beyinleri eğitmek lazım el eğitilir dil eğitilir beyinde eğitilmiş görünür ama o beynin içinde neler gizli olduğunu kimse bilmez

konuşursa adam gibi adam dersin ama belkide piskopatın önde gidenidir:KK14::KK14:

öncelikle beyinleri eğitmek lazım el eğitilir dil eğitilir beyinde eğitilmiş görünür ama o beynin içinde neler gizli olduğunu kimse bilmez

konuşursa adam gibi adam dersin ama belkide piskopatın önde gidenidir:KK14::KK14:

Aynen.. Düzelmez belki ama en aza indirilmeye çalışılmalı işte.. O da nasıl olur bilemiyorum..

Geçen bir haber vardı,kadın sevgilisiyle otele gitmiş adam süprizim var demiş, kadının yüzüne biber gazı sıkmış,ellerine kelepçe takmış,kadın canını zor kurtarmış,otel görevlilerine sığınmış..Adamın çantasından bıçaklar,satırlar çıkmış.. İş adamı sözde ama piskopat, manyak işte.. :KK47: :KK47: Cezalar caydırıcı ve gerçekten ağır olmalı, kimse cesaret edememeli!!

Aynen.. Düzelmez belki ama en aza indirilmeye çalışılmalı işte.. O da nasıl olur bilemiyorum..

Geçen bir haber vardı,kadın sevgilisiyle otele gitmiş adam süprizim var demiş, kadının yüzüne biber gazı sıkmış,ellerine kelepçe takmış,kadın canını zor kurtarmış,otel görevlilerine sığınmış..Adamın çantasından bıçaklar,satırlar çıkmış.. İş adamı sözde ama piskopat, manyak işte.. :KK47: :KK47: Cezalar caydırıcı ve gerçekten ağır olmalı, kimse cesaret edememeli!!

aynen söylediğim gibi adam görünümlü caniler işte iş adamı olmuş sözde ama beyin yerinde diğil neye çalışıyo nasıl çalışıyo akıllarından geçenler ne bir insan nekada acımasız olabilir bir kanıtı işte bu :KK19:haaa bunları okuduktan sonra her nekadar şiddete hayır desemde bu canilerin ibreti alem linç edilmesi geliyo aklıma :KK37:
okadar kesici alletle ne yapmayı palanlıyodu aklından neler geçiyodu acaba:KK47::KK47::KK47:

gerçekten çok anlamlı olmuş arkadaşım.paylaşımın için teşekkürler.

aynen söylediğim gibi adam görünümlü caniler işte iş adamı olmuş sözde ama beyin yerinde diğil neye çalışıyo nasıl çalışıyo akıllarından geçenler ne bir insan nekada acımasız olabilir bir kanıtı işte bu :KK19:haaa bunları okuduktan sonra her nekadar şiddete hayır desemde bu canilerin ibreti alem linç edilmesi geliyo aklıma :KK37:
okadar kesici alletle ne yapmayı palanlıyodu aklından neler geçiyodu acaba:KK47::KK47::KK47:

Adam daha önce aldatılmış mış,bu kadında aldatmasın diye gözünü korkutmak istemiş miş!!!! Yersek!! :KK47:

Kadın hayatı boyunca bir daha kimseye güvenmez artık.. Kadınlar aldatılır oturur ağlar,erkekler aldatılır kan çıkar artık onlar her şeyi yapma hakkına sahiptir... :KK14:

Sonuçta devlet kurallar ve cezalarla toplumu düzenler..Ağır cezalar olmalı!! Çok ağır cezalar.. Ama biz de kanunlar da bir tek kadınlara işliyor...erkeklere her şey serbest, "karısı değil mi sever de döver de" diye bir söz var bu ülkede.... :KK14:

Adam daha önce aldatılmış mış,bu kadında aldatmasın diye gözünü korkutmak istemiş miş!!!! Yersek!! :KK47:

Kadın hayatı boyunca bir daha kimseye güvenmez artık.. Kadınlar aldatılır oturur ağlar,erkekler aldatılır kan çıkar artık onlar her şeyi yapma hakkına sahiptir... :KK14:

Sonuçta devlet kurallar ve cezalarla toplumu düzenler..Ağır cezalar olmalı!! Çok ağır cezalar.. Ama biz de kanunlar da bir tek kadınlara işliyor...erkeklere her şey serbest, "karısı değil mi sever de döver de" diye bir söz var bu ülkede.... :KK14:

adamın kendine güveni yokki karşındakine güven duymayı bilsin:KK47:
aldatmasın die şiddetmi uygulayacakmış içimden kötü sözler sarfetmek geliyor tutuyorum kendim:KK47:
şiddet asırlardan beri var kimse önüne geçememiş bazı annler evlatlarını büyütürken çok poh pohluyor erkek şunu yapmaz erken adam bunu yapmaz sonra oerkek adam el kızının başını yakıyor (hepsi için söylemiyorum ) elbette iyilik kıymet bilirleride var ama tv izlerken bunlarla çok karşılaşır olduk malesef kimi cehaletten kimiside çok bilmişlikten yapıyorEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

paylaşımınız için teşekkürler hiç bir kadın şiddeti hakketmiyor

Kadın olarak başta bizim susmamız gerekmiyor gerçekten.
Paylaşım için teşekkürler...

ne yazık ki hepsi gerçek :KK50:

teşekkürler payşalım için

malesef gerçek:KK50: rabbim kendini bilen insanlarla karşılaştırsın sadece dış görünüm iyi bir eğitim yetmiyor cem gariboğlu en iyi okulllarda okumuş dünyayı turlamışta ne olmuş herşey beyinde bitiyoEn Büyük KK

2013 yılında gelinlikle girdiğin evden kefenle çıkman bekleniyorsa,
bekaret denilen 2 damlacık kan namusun ispatıysa,
kol kırılıp yen içinde kalabilmeliyse,
kadın 3 çocuk doğurmalıysa hala,
daha çok kadın dayak yer, daha çok kadın ölür.

Kadın kadına uyguluyor bu şiddeti.
Anne yetiştiriyor bir erkeğide. Amn oğlum, canım oğlum, sen ağasın, sen paşasın, senin elinin kiridir.!
Yok efendim ağada değil, paşada değil. Onu temizleyen su benide temizler!

Erkekleri tepemize çıkarmayalım artık. Evet yuvaysa dişi kuş yaparsa (ki yalan) her istedikleri olmamalı.

Burada kk'da bile; kürtaj yaptıranı, evlenmeden ilişki yaşayanı yerlere vuruyoruz. Yapmayalım bunu. Kadın kadına koltuk çıkmadığı sürece bu düzen 25. Yy'da da böyle gider....

X