Emzırırken kılo vermek ısteyenler buraya

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
Arkadaslar bn dogumdan once 60 kg ıdım.doguma 77.78 kg ıle gttm dgmdan cknca 72.5 ıdım.smdı 71 kgyım. 2 ogun yıyorum kahvaltı harıc hıc ekmek yemıyorum yuruyusede baslayacagım duzenlı bnm gbı kılo vermek ısteyenler varsa burda bulusalım azmedelım. Bakalım 1 ayda 2 ayda kac kg verecegız.yenı bılgılerıde paylasırız.bn 64 fılan olamk ıstıyorum.

Buraya yazayım evden dısarı yuruyuse her zaman cıkamayacagımız ıcın evde yapmayı denedm sabah 2100 adm yurudum bazen ılerı gerı bazen hafıf kosar gıbı, ve zamanınıxzın bosa gıtmesını ıstemıyorsanız elınıze tesbıh sayacları oluyo onlardan alın her adım bası bır allah veya estagfırullah cekersenız hem sevaba gırmıs gunahlarınız ıcın estagfırullah cekmıs,hemde yuruyus yapmıs olursunuz.

bende hem kiloluyum hem de mutsuz üzerime bişicik almak gelmio içimden :KK43:(( zaten 70 kg hamile kaldım doğum yapalı tam 2 ay oldu kaç kg inanın hiç tartılmadım
doğuma giderken tam 90 kiloydummm :KK43:(((

üzülmeyin arkadaşlar, vereceğiz kiloları merak etmeyin.

bebek bizi emerken biz tatlıya düşkün olmayacağız, normal sağlıklı beslenmememize dikkat edeceğiz, az yağlı yiyeceğiz, bol su içeceğiz, e her gün de yarım saat yürüdük mü bence vermeye başlayacağız.

ben ümitsiz değilim.
nolur siz de olmayın, destek verelim birbirinize de şu eski kilolarımıza dönelim... 60 olsam yeter bana yaaaa oof of : )
gerçi hamile kaldığımda 68 kiloydum maalesef ama sağlıklı kilom 60 olmalı. vericem işte, vericem de vericem bu kiloları.

martın ortasında inşallah sağlıklı bir doğum gerçejkleştireceğim, sonra da başlayacağım zayıflamayaaa : )

selam kızlar:) bende yeni doğum yaptım sayılır. emziriyorum ..bebeğiim emene kadarda bırakmayacağım inşallah. tamda bu topiği arıyordum. emzirrkenkilo vermek isteyenleri:) ben 1 haftadır başladım. 2 kilo gitti benden.size tavsiyem çok ceşitli beslenip az az yemek. benimle bu yolda ilerlemek isyetenler çok azimliyim pes etmek yok:)
öğlene kadar uyuyan ben 7 lerde uyanıyorum. erken kahvaltı yapmk çok önemli.sağlıklı ve zinde oluyoruz.en küçük ekmeği eskiden bi günde yerdim. şimdi ise 1 haftada. günde 3 dilim bizm için ideal bence. siz ne düşünüyorsunuz?

Kızım 7 ayına yaklaşıyor doguma 105 kilo girdim... 35 kilo almıstım ama benim durum farklı tabi son anda preaklempsi oldugum anlasıldı... dogumdan cıktım 1 haftada 20 kilo gitti...ama 15 kilo kalmıştı şimdi 1 aydırda hiç birşey yapmadan haftada 1 kilo veriyorum nasıl oluyor bilmiyorum ama 6 kilom daha gitti ama ben kendimi hala dev gibi hissediyorum, boyum uzun oldugu için kurtarıyorum ama 79 a kadar düştüm ama hala 4 aylık hamile göbegim var
ama içinde bebek olmayınca kafaya baya bir takıyorum :)))

Merhaba kızlar,bende 2 ay once normal dogum yaptım. 48 kilo ile hamile kaldım doguma gittiğimde 62 kıloydum 14 kilo kadar aldım.Doğum sonrası kilom 54 tü doğumda 8 kilo gitmişti şuanda ise 52 kiloyum 4 kilo fazlam kaldı,fakat emzirdiğim için sürelli yiyorum ve 52 nin altına inemiyorum. Bu hafta ara verdiğim spora (pilatese) geri dönücem bakalım kilolar gidecek mi burdan haberlerinizi bekliyorum.

Ben 27 haftalık hamileyim ve şimdiden aldığım kiloyu nasıl vercem diye düşünüyorum :KK43: 53 ile hamile kaldım şimdiden 64 oldum 11 kilo aldım :))) inşallah emzirerek verebilirim

ben doğum yapalı 45 gün oluyor.57 ile hamile kaldım.74.5 ile doğuma gittim.71 ile doğumdan çıktım:)) şimdi 67 kiloyum.ve nerdeyse iki üç haftadır aynı kilodayım.ilk başlarda hergün veriyordum şimdi yerimde sayıyorum.benim bu aralar misafir geliyor ve ikramlar hazırlıyorum ve tabii yiyorum da.neyseki bu cumartesi mevlüt var.bundan zonra gelen olmaz.benim iştah yerinde.yürüyüşe başlamak istiyorum.bakalım nasıl olucak

doğumdan önce 70 kiloydum doğuma 92 kilo gittim şimdi 80 kiloyum bebişimm 4,5 aylık oldu, dikkat edemiyorum tatlıya zaafım varr offf offff

temmuzda doğum yapıcam ee heralde aranıza ağustos gibi katılırımm:) 58 ile hamile kaldımm 24. haftamdayımm 70 kilo oldummmm :KK43:

Bende 7 ay once dogum yaptim 68 kg hamile kaldim 85 kg doguma girdim 77 kg dogumdan ciktim sonra hizli bi sekilde 70 kiloya kadar dustum ama dahada inemiyorum emzirme doneminde zayiflarim diye umut etmistim tam tersi daha cok yiyorum cok acikiyorum nasil vericez kilolari off:KK43:

ben emzirme döneminde çok iştahlanırım diye düşünmüştüm. aksine iştahım kapandı. çok su içmekten galiba. süt olsun diye yani bu su içmeler.
bir de bebekte gaz keşfettiğim için her şeyi yiyemiyorum. çikolatalar aburcubur paket ürünler yasak mesela. hamur işi de mide asidi yapar o da dolaylı gaza sebep olabilir. geriye tencere yemekleri kalıyor. ben zaten sevmem tencere yemeğini. öyle mecburiyetten gaz yapmayanlardan yemeye çalışıyorum. komposto da içiyorum ama şekersiz. içine azcık bal katıyorum tat istersem. benden şimdilik haberler böyle. ha 82 ile doğuma gittim 77 çıktım. ideal kilom en az bir 60 olmalı. doğum yapalı 20 gün oluyor bu zaman boyunca tartılmadım. eşim falan hep zayıflamışsın diyor ama bakmak lazım. bilmiyorum.

2 ay önce doğum yaptım 52 ile hamile kaldım 67 ile doğuma gittim doğumdan sonratartıldım 58 kiloydum hata 5 6günlükken sezeryan ağrılardan dolayı pek bişey yiyemiyodum 57ye düştüm şuan 58 59 kilolarda falanım ama çok iştahım açık herşey yiyorum tatlılar pastalar cipsler çerezler kızartmalar ama içim kazınıyo resmen kızım emdikçe gece falan emzirdikten sonra muhakkak atıştırıyorum kızımda 2 aylık 6100gram oldu maşallahı var. ama ilk 4 5 ay hiç yememden kısmıcam sütüm azalır diye korkuyorum. zaten 5 aylık olunca işe başlıcam koşuşturmadan zayıflarım kızımda ek gıdalara başlar ozamanlar. ama 1 kilo bile verememiş olmak üzüyo beni açıkçası. su günde 3 litreden fazla içiyorum ekmek günde 1 dilim anca yiyorumdur. ama hamurişi sütlü tatlılar tahin helvası çok fazla tüketiyorum bide cipsten vazgeçemiyorum malesef

merhaba kızlar ben 35 gün önce doğum yaptım. 60 ile başladım 72 kilo ile doğuma girdim doğumdan çıktığımda 6 kilo vermiştim toplam 10 gün içinde 4 kilo daha gitti ve 2 kilom kaldı ama 62den aşağı düşemedim. bide sezeryanlı olduğum için pilates yada sporuma başlayamadım daha ağrılarım var ama emzirdikçe sanki hafifliyorsunuz belki bana öyle geliyor :KK70: ama hiç kafama takmıyorum tabi burada eşin desteğide çok önemli çünkü insan kendini çok rahatsız hissediyor karnında bebek varken iyide çıkınca kötü:) çatlaklar kötü görüntü sarkan göbek vs... fakat ne olursa olsun oğlumu kucağıma alıp emzirince onu koklayınca ne kilo derdi ne koca derdi ne de kötü görüntü derdi kalıyor. bide benim oğlum çok aşırı hareketli ne uykusu var ne gecesi ne gündüzü ben yaza kadar 60 değil 30 kilo falan olurum onun peşinden koşarken:KK70: zaten yazın kilo falan kalmıyor merak etmeyin. ama size bişey önereyim çatlaklar için kakao yağı var donuk oluyor onu eritiyorsunuz benmari usulü vücudunuza sürüyorsunuz çatlakları azaltıyor boşuna kimyasallar alıp sürmeyin.

merhaba arkadaşlar. ben de 8 aralıkta doğum yaptım 50 kilo ile hamile kalıp 66 kilo ile doğuma girdim.doğumda 4 kilo gitti:KK43: doğumdan sonraki bir hafta içinde 2 kilo daha gitti. şimdi 57,5 kiloyum. yaklaşık 4,5 ay geçmesine rağmen kilolar yerinde duruyor. kısa zamanda eski kilosuna dönenlere imreniyorum.bu kilolar hiç gitmeyecekmiş gibi geliyor. halen 5 aylık hamile gibi göbeğim var.kalcak diye korkuyorum.ben günde 40 mekik, 5-10 dk eliptik bisiklet ile spora başladım.daha fazlasını yapamıyorum çünkü sütüm azalacak diye korkuyorum...yarından itibaren ekmeği azaltacağım,tuz ve şekeri de...

6 ay önce 20 Ekim günü doğuma giderken tartıldığımda 95'ti kilom.. Eve gelip 1 hafta sonra tartıldığımda 78.8'dim ancak 3 ay boyunca 'Süt yapar ye!!' komutuyla 82.9 olmuştum.. Hemen Diyetısyene koştum.. 69 ile hamile kalmıştım.. şimdi 68.8'im.. Sorun edilecek bir durum değil kilolar.. Vermesi de zevkli, Diyetısyenımın hazırladığı programla hem bebeğim sağlıklı bır anne sütü aldı hem ben zayıfladım..

benim oğlum 8 aylık olmak üzere 56 kiloyla başladım doğuma gittiğimde 78 kiloydum doğum sonrası kilom 70 ti şimdi 72 kilo falanım iştahım acayip açık pilates yapıyordum ama belimi incittim. en iyisi yürüyüşe başlamak.

X