Popüler Konu Öncesi ve sonrası burun estetiği fotoğraflarınız

resim eklemeye çalıştım..oldu mu bilmiyorum, görücez :)

Eklentiler

• $fark11.jpg
    $fark11.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 11.837
biraz küçük olmuş ama tıklayınca azıcık daha büyüyo..daha büyüklerini de eklemeye çalışırım..ama albümümde çok resim var aslında..umarım yardımcı olabilirim

beğendiğine çok sevindim, teşekkür ederim..istanbul'da teoman doğana ameliyat oldum..yaklaşık 11 ay önce

ayrıca çok güzel olmuş burnunuz.darısı benim başıma:)

çok teşekkür ederim..benim sağlık anlamında hiçbir sorunum yok çok şükür..teoman bey çok iyi bir cerrah gerçekten..ama ben biraz büyük buluyorum burnumu maalesef..ben daha küçük olsun isterdim, kalın derili olmamın da etkisi var tabi bunda..ama dr.umla da iyi bir iletişim kuramadım ne yazık ki..ona daha iyi anlatmalıydım en başta isteklerimi..sen çok iyi anlat lütfen, o zaman benimki gibi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum..her şey istediğin gibi olur umarım, burdan haberlerini alırız..teoman bey çok doğal burunlar yapan bir cerrah bu arada..

Zeyn_a sana arkadaşlık teklifi gönderiyorum.öncesi ve sonrası fotoğraflarını koyabilirmisin.ben revizyon olucam.teoman bey,revizyon konusunda nasıl bilgin var mı acaba

arkadaşlar fotoğraf koymak yasak değil,niye böyle bi şey olsunki.doktorlar hakkında bilgi edinmek için önce ve sonrası fotoğraflarına bakmamız gerekiyor

çok teşekkür ederim..benim sağlık anlamında hiçbir sorunum yok çok şükür..teoman bey çok iyi bir cerrah gerçekten..ama ben biraz büyük buluyorum burnumu maalesef..ben daha küçük olsun isterdim, kalın derili olmamın da etkisi var tabi bunda..ama dr.umla da iyi bir iletişim kuramadım ne yazık ki..ona daha iyi anlatmalıydım en başta isteklerimi..sen çok iyi anlat lütfen, o zaman benimki gibi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum..her şey istediğin gibi olur umarım, burdan haberlerini alırız..teoman bey çok doğal burunlar yapan bir cerrah bu arada..[/QUO

yakında görüşmeye gitmeyi düşünüyorum deli gibi araştırıyorum teoman bey kafama yattı ama yaptığı burunları pek göremedim o yüzden fotoğraf koyduğun için teşekkürler.bence yüzüne gitmiş ve dediğin gibi kalın derili olması etkili sanırım benimde kalın derili yani benimde çok fazla küçülmez ama çok aşırı bi değişime gerek duymuyorum rahatsız edici kısım düzeltilsin yeter.bide ameliyat sonrası morarmalardan ve şişmelerden çok korkuyorum baya geç iyileşenler varmış bu biraz korkuttu beni.gerçekten çok zor bu işler :KK43:

çok teşekkür ederim..benim sağlık anlamında hiçbir sorunum yok çok şükür..teoman bey çok iyi bir cerrah gerçekten..ama ben biraz büyük buluyorum burnumu maalesef..ben daha küçük olsun isterdim, kalın derili olmamın da etkisi var tabi bunda..ama dr.umla da iyi bir iletişim kuramadım ne yazık ki..ona daha iyi anlatmalıydım en başta isteklerimi..sen çok iyi anlat lütfen, o zaman benimki gibi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum..her şey istediğin gibi olur umarım, burdan haberlerini alırız..teoman bey çok doğal burunlar yapan bir cerrah bu arada..[/QUO

yakında görüşmeye gitmeyi düşünüyorum deli gibi araştırıyorum teoman bey kafama yattı ama yaptığı burunları pek göremedim o yüzden fotoğraf koyduğun için teşekkürler.bence yüzüne gitmiş ve dediğin gibi kalın derili olması etkili sanırım benimde kalın derili yani benimde çok fazla küçülmez ama çok aşırı bi değişime gerek duymuyorum rahatsız edici kısım düzeltilsin yeter.bide ameliyat sonrası morarmalardan ve şişmelerden çok korkuyorum baya geç iyileşenler varmış bu biraz korkuttu beni.gerçekten çok zor bu işler :KK43:

çok fazla simanın değişmesini istemiyorsan ve fazla şişip morarmak istemiyorsan teoman bey doğru karar olabilir..umarım her şey gönlünce sonuçlanır..

X