Meme büyütme ameliyatı öncesi yapılması gerekenler..sigara,alkol kullanımı !!!

arzum77 arzum77 11.000 e yakın mesaj boşuna değilmiş :KK51:Hem meme hem karın hem burun nasıl cesaret ettiniz? En büyük eksiğim cesaret. Sayenizde tecrübeleri okudukça insan yalnız olmadığını anlıyor iyi ki varsınız En Büyük KK
konuyu kirletmeyeyim katkı yapayım ben de :) ameliyat öncesi form çayı vs içmeyin
Estetik ameliyatları böyle birşey işte .. Bir ker başladınmı gerisi geliyor :KK66: Hele sonuç istediğiniz gibi olursa,beklentinin üzerinde memnuniyet yaşayıp sorunsuz süreçler yaşayınca cesaret kat ve kat artıyor :KK66:
Ameliyat öncesi kan sulandırıcı ilaçlar,bitki çayları yasak :KK66: Ameliyat sonrasıda belirli süre kullanılmaması lazım tabi..

Estetik ameliyatları böyle birşey işte .. Bir ker başladınmı gerisi geliyor :KK66: Hele sonuç istediğiniz gibi olursa,beklentinin üzerinde memnuniyet yaşayıp sorunsuz süreçler yaşayınca cesaret kat ve kat artıyor :KK66:
Ameliyat öncesi kan sulandırıcı ilaçlar,bitki çayları yasak :KK66: Ameliyat sonrasıda belirli süre kullanılmaması lazım tabi..
beni izler misin? albümünüzü merak ediyorum. uzun zamandır izlemekteyim sizi.

Beni de izler misiniiz:KK22:

Merhaba kızlar bende yeniyim paylaştığınız resimleri nerden girebilirim yeniyim bişey bilmiyorum benide izlermısınız yazmış arkadaşlar o ne oluyor canlarim :KK43:

:))) Vallahi korkuyorum :) panik olurum gibi geliyor:KK43: 2 günüm kaldıııı çok heyecanlıyımmmmm

arzum77 arzum77 canımm ben günde 2 dal sigara içiyorum bunu arada içerim mesela dün ve bugün birer dal içtim. Ctesi sabah ameliyatım. Sence çok bi etkisi olur mu? :/

arzum77 arzum77 canımm ben günde 2 dal sigara içiyorum bunu arada içerim mesela dün ve bugün birer dal içtim. Ctesi sabah ameliyatım. Sence çok bi etkisi olur mu? :/
Yok canım,çok az içiyorsun zaten o kadardan birey olmaz. Ameliyattan önce anestezi doktoru siğara,alkol,uyuşturucu kullanıyormusun falan diye soruyor . Ne kadar sıklıkta falan.. Bilgilendirirsin,ona göre narkoz dozu ayarlıyorlar çünkü :KK66: Ameliyattan birkaç gün önce içme bence,zaten çok içici değilsin .Amelşyattan sonra Boğaz'da gıcıklık yapmasın canım.

Yok canım,çok az içiyorsun zaten o kadardan birey olmaz. Ameliyattan önce anestezi doktoru siğara,alkol,uyuşturucu kullanıyormusun falan diye soruyor . Ne kadar sıklıkta falan.. Bilgilendirirsin,ona göre narkoz dozu ayarlıyorlar çünkü :KK66: Ameliyattan birkaç gün önce içme bence,zaten çok içici değilsin .Amelşyattan sonra Boğaz'da gıcıklık yapmasın canım.

Aynen o zaman yarın hiç içmiyim bugün de 1 dal içtim zaten sadece. İçene daha fazla mı narkoz veriyorlar ki? :KK57:
Teşekkür ederim bu arada :KK68:

bugun 19. Gunum sigara içmeye başlamam doğru olurmuki :KK43: 19 gün boyunca hiç kullanmadım 1 tanecik içsem :KK35:

herkese merhabalar merak ettigim bir kac soru war bu ameliyatin maliyeti ne kadar kac gun hastahanede kaliniyor 2 cocugum war yaptirmak istiyorum ama cok tereddutteyim kimsenin haberi olmadan yaptirmak istiyorum bu mumkun mu

X