Meme büyütme ameliyatı öncesi yapılması gerekenler..sigara,alkol kullanımı !!!

Arkadaslar merhaba ben araniza yeni katildim... Birkac gündür yazilarinizi takip ediyorum... Bende gögüslerimi büyütmek istiyorum sicak havalarin gecmesini bekliyorum... Ama sizin yazilarinizi okudukca hem heyecanlaniyorum hemde cok korkuyorum...

Gesendet von meinem iPad mit Kadınlar Kulübü

bende bakmak istiyorum ama çok merak ettim :KK70: :KK1::KK1:
bende 17 haziranda olacağım . bende yardımlar bekliyorum :KK16::KK16:

yarin dimi ameliyatin bol sans saglicakla kal.umarim istedigin sonuca ulasirsin.heyecanlanma korkma sakin hemencecik geciyor bitiyor mutlu mutlu uyanip gulumseyeceksin.en zevkli ameliyat bu sanirim:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yarin dimi ameliyatin bol sans saglicakla kal.umarim istedigin sonuca ulasirsin.heyecanlanma korkma sakin hemencecik geciyor bitiyor mutlu mutlu uyanip gulumseyeceksin.en zevkli ameliyat bu sanirim:KK66:

evet canım yarın giriyorum nasip olrsa. bir aydır bekliyorum heyecan yok ama sanırım yarın girerken olucak. büyük ihtimal ağlayarak giricem ameliyata :KK5:
çocuklarım içinde korkum var bana bişey olursa diye. ama Allahın izniyle evime dönücem inşllah.

Ameliyattan önce sorulan bir soruda hastaneye nelerin götürülmesi gerektigidir..Bunuda bu başlık altında toparlayalım bence :KK34:

Eger özel bir hastanede ameliyat olacaksanız zaten konfor bakımından daha rahat olacaksınız..Banyonuz,banyoda sıvı sabununuz,tuvalet kagıdınız,havlunuz olacaktır.Yanınıza almanıza gerek yok..Ameliyat çncesi ameliyathane önlügü ile beraber size bir çift terlikte verilecektir.Ama ben onun kullanışının rahat olmadıgını düşündügümden dolayı yanıma bir çift terlik alıyorum yinede :KK34: Ameliyattan sonra kollarınızı zorlamamanız önemli.Bu yüzden önden dügmeli,çıtöıtlı,fermuarlı bir üst yada pijama takımı almanız önerilir.Alta rahat bir eşofman alınabilir.Ameliyattan sonra gögüslerinizde ameliyat sonrası sütyen olacaktır.Belki buna ek olarak birde bandaj olabilir..Hemen üzerinize rahatça takabileceginiz elastik atletde çok işinize yarayabilir.Ama en pratigi omuzlarınıza alabileceginiz,örtebileceginiz bir şal olacaktır :KK34: Hiçbirşey giyinmeseniz bile omuzlarınıza doladıgınız geniş bir şal hem sizi sıcak tutacak hemde ilk yürümek için ayaga kaldırıldıgınızda pratik olarak omuzlarınızı örtebileceksiniz..
Toparlayalım şimdi..Pijama takımı yada eşofman takımı,terlik,elastik atlet,şal,çorap,bardak,su içerken işinize yarayacak olac pipet :KK34:,ıslak mendil,peçete,yedek ped (ne olur ne olmaz) yedek iç çamaşırı,deodorantınız,parfümünüz,tarak,kozmetik eşyalarınız (isterseniz,benim gibi çok süslüyseniz ) :KK34: Gece atıştırmalık ıvır zıvır :125: (benim gibi televizyon izlerken,uzanırken bogazınız boş duramıyorsa) küçük bir ayna alabilirsiniz yanınıza...Başka aklıma gelen birşey yok..farklı fikirler olursa,yazmadıgım yada yazabilir..

Ameliyat sonrası sporcu sütyeninizi bir iki hafta sonra almanız ve kullanmanız gerekir.Doktorunuzun size önerecegi bir marka,model yoksa bu zamana kadar kullanılan ve tavsiye edilen birlaç ürünü size önerebilirim..Başka ürünler varsa yine ekleme yapabilirsiniz arkadaşlar...

Ay yıldız süprcu sütyeni...Eki Görüntüle 597660 Sporcu sütyeni ergenomik kullanımlı telsiz sutyen, Merly Microfible, teninizi serin ve kuru tutar. Yoga, yürüyüş, fitness, aerobik, estetik sonrası için en ideal sütyen. % 80 PL %20 Lycra..Ben kullandım,tavsiye ederim :KK34:

Magıc Form sporcu sütyeni.. Eki Görüntüle 597667 Eki Görüntüle 597668 Eki Görüntüle 597670 Üç modeli var.Biri önden kopçalı,digeri arkadan kopçalı,bir digeri ise kopçasız..benim şahsi fikrim önden kopçalı olan sütyenlerden tercih etmeniz..Kollarınızı çok zorlamamanız gerektigi için ve arkadaki kopçalrla ugraşmak zor olacagı için önden kopçalı sütyenlerle çok daha rahat edeceksiniz :KK34: Yukarıdan geçirilen sütyenler daha zor olur tabi..Siz bilirsiniz :KK34:

M&S da sporcu sütyenleri bulunmaktadır..Foto bulamadım,gisip bakmanızda fayda var :KK34:

NBB Sporcu sütyeni..Eki Görüntüle 597672 Eki Görüntüle 597671 Fiyat olarakta uygun sporcu sütyeni...Kopçasız,üstten geçirmeli :KK34:

Emay sporcu sütyeni.. Eki Görüntüle 597674 Bu da dikişsiz,üstten geçirilen bir sporcu sütyeni..Alt kısmının genişligi dikkatimi çekti.Meme büyütme ile beraber dikleştirme ameliyatı olanlar,bazı sütyenlerin altı kısmı rahatsız ediyor diyenlerin kullanabilecegi bir sütyen :KK34:

Bu konu bilgi dahilinde yapılan yorumlara açık olsun bence..Ekleme yapmak isteyen arkadaşlar lütfen yazsınlar..Yeni ameliyat olacak arkadaşlarımıza çok yararlı,sürekli sorulan soruların bu konu altında toplanması çok yararlı olacaktır bence...

Sevgiler...

Merhaba arzum :) benim ameliyatımın üzerinden 3 hafta geçti. 2.haftadan sonra dr.um sporcu sütyeni kullanabileceğimi söyledi. O gün Baktığım her yerde nbb nin üstten geçirmeli modellerinden vardı.penti den aldım. Ama diğer modeller gibi memeleri ayrı ayrı kavramadığı için doğru bir tercih mi emin olamadım.o yüzden geçen gün de ayyıldızın önden kopçalı modellerinden aldım.Memeleri kavrama açısından daha iyi elbette ama alt kısmı ameliyat sütyen leri gibi rahatsızlık veriyor.yarım atlet gibi olanlar daha rahattı yani.onları kullanmamda bi sakınca olur mu? Bide üstüne Ayyıldızın sütyenini alırken oradaki kadın üstümde o yarım atlet gibi olanı görünce bunu kullanma,bu memelerini toplamaz desteklemez silikonların kayar şekli oturmaz vs.vs. dedi iyice korkuttu beni.doğru mudur? Gerçi sen burda nbb modelini paylaşmışsın zaten ama içimi rahatlatmak için yine de sorayım dedim.

Doktorum doğum kontrol hapını kesmemi tavsiye etti bana da ameliyat öncesi.. Adetin 4. günündeydim hapı kestim ve tekrar adet oldum inşallah uzun sürmez. Pıhtı atma riskini artırıyormuş ilaç..

Merhaba arzum :) benim ameliyatımın üzerinden 3 hafta geçti. 2.haftadan sonra dr.um sporcu sütyeni kullanabileceğimi söyledi. O gün Baktığım her yerde nbb nin üstten geçirmeli modellerinden vardı.penti den aldım. Ama diğer modeller gibi memeleri ayrı ayrı kavramadığı için doğru bir tercih mi emin olamadım.o yüzden geçen gün de ayyıldızın önden kopçalı modellerinden aldım.Memeleri kavrama açısından daha iyi elbette ama alt kısmı ameliyat sütyen leri gibi rahatsızlık veriyor.yarım atlet gibi olanlar daha rahattı yani.onları kullanmamda bi sakınca olur mu? Bide üstüne Ayyıldızın sütyenini alırken oradaki kadın üstümde o yarım atlet gibi olanı görünce bunu kullanma,bu memelerini toplamaz desteklemez silikonların kayar şekli oturmaz vs.vs. dedi iyice korkuttu beni.doğru mudur? Gerçi sen burda nbb modelini paylaşmışsın zaten ama içimi rahatlatmak için yine de sorayım dedim.
Nbb Sütyende sporcu sütyenidir,fakat Ay yıldız sporcu sütyeni ameliyat sonrası tavsiye edilen,sağlıklı bir sütyenidir.Zaten Ay Yıldız sporcusundan üzerinde estetik ameliyat sonrası sütyen diye belirtmenin olduğunu görürsün :KK66:
Nbb sporcusunu kullanmadım,nasıldır hiç bilmiyorum.Ama kullanan arkadaşlar oldu,memnunlar.Önemli olan doktorun sana önerdiği sporcuyu kullanmandır.Herkesin süreci aynı ilerlemiyor,tavsiyeler farklı olabiliyor..

Nbb Sütyende sporcu sütyenidir,fakat Ay yıldız sporcu sütyeni ameliyat sonrası tavsiye edilen,sağlıklı bir sütyenidir.Zaten Ay Yıldız sporcusundan üzerinde estetik ameliyat sonrası sütyen diye belirtmenin olduğunu görürsün :KK66:
Nbb sporcusunu kullanmadım,nasıldır hiç bilmiyorum.Ama kullanan arkadaşlar oldu,memnunlar.Önemli olan doktorun sana önerdiği sporcuyu kullanmandır.Herkesin süreci aynı ilerlemiyor,tavsiyeler farklı olabiliyor..
Ameliyat sonrası takılan korse şeklindeki sütyen gibi çok sıkı olması gerekmiyor tabiki.

Arkadaslar ben ameliyat olali 3 hafta olacak doktorum masaja baslatti nasil yapicagimida gosterdi cok zorlamadan. yalniz ne siklikta kac dakika kisaca ne kadar yapicagimi sormamisim:)sizler nasil yaptiniz tecrubeli arkadaslarim yardimci olur musunuz??

Ben aklima geldikce yaptim.. ne kadar masaj yaparsan o kadar yumusak oluyor.. Doktorum eger evliysen esinle birlikte olman yeterli demistii😊

Ben aklima geldikce yaptim.. ne kadar masaj yaparsan o kadar yumusak oluyor.. Doktorum eger evliysen esinle birlikte olman yeterli demistii😊

Bende aklima geldikce az az yapiyorum çok bastiramiyorum agriyo.sabahlari uyandigimda taş gibi oluyo ne zaman geçecek bu his:/

Bende aklima geldikce az az yapiyorum çok bastiramiyorum agriyo.sabahlari uyandigimda taş gibi oluyo ne zaman geçecek bu his:/

Benim 2 sene oluyor hatta ekimde 3 olacak suan yumusacik 1 seneden sonra cok fark etmisti.. Sabirli olmak gerek..

Benim 2 sene oluyor hatta ekimde 3 olacak suan yumusacik 1 seneden sonra cok fark etmisti.. Sabirli olmak gerek..

Evet sabirla bekleyip göreceğiz.İnsan bazen kuruntu ediyo hic gecmeyecek zannediyor.sen ne güzel atlatmissin masallah diyeyim:)

kızlar merhaba ekimde olacağım ameliyat ama daha şimdiden riyalar görüyorum çok heyecan yaptım uyuyamıyorum göğsümün ortası daralıyor nefes alamıyorum gibi sizce nasıl gerginliğimi atacağım :KK43: ameliyat günü kalpten gidermiyim çok endişeliyim

kızlar merhaba ekimde olacağım ameliyat ama daha şimdiden riyalar görüyorum çok heyecan yaptım uyuyamıyorum göğsümün ortası daralıyor nefes alamıyorum gibi sizce nasıl gerginliğimi atacağım :KK43: ameliyat günü kalpten gidermiyim çok endişeliyim

Panik yapmaya hiç gerek yok diyeceğim ama sanırım sizin karakteriniz bu yani elinizde olmadan aşırı heyecanlanıyorsunuz. Ameliyat günü sakinleştirici yapılabilir doktorunuzla bu konuyu görüşürseniz.

Bitkisel içerikli Passiflora şurubu kullanabilirsiniz bu süreçte :KK66: Ameliyat günü zaten sakinleştirici yapılacak sizi rahatlatacaktır endişe etmeyin :KK66:

Bitkisel içerikli Passiflora şurubu kullanabilirsiniz bu süreçte :KK66: Ameliyat günü zaten sakinleştirici yapılacak sizi rahatlatacaktır endişe etmeyin :KK66:

İki duble viski iç hiç bir şeyin kalmaz :) Şaka bir yana Pasiflora gerçekten de etkili olacaktır. Hem de bitkisel.

Merhaba Kızlar, bende uzun süredir sizleri takip ediyorum ama yeni üyeyim.. Yarın benimde doktorda randevüm var gögüs diklestirme ve karın germe için sans dileyin bana lütfennn :)

X