Haddini bildirmek istiyorum artık!

İşte bir erkek bitirmeyi kafaya koymuşsa yılların hatrı matrı olmuyor.
Ne kadar merhametsiz olabiliyorlar insan inanamıyor.
Biz olsak ay kaç yıllık ilişkim, kaç yıl emek verdik.
yeni birine nasıl evet derim nasıl güvenirim?
Bir insanı baştan tanımak çok zor gelir diye türlü işkencelere
boyun eğeriz..
Ama salaklık bizde işte..
Onlar ne güzel bencil bencil seviyor:KK14:

4 yıllık erkek arkadaşımdı. 2 hafta önce çok basit birşeyden tartıştık ve bana yakamdan düş hayatımdan çık birdaha benim geçtiğim yoldan bile geçme, zaten bunları sana son günlerde söylememek için kendimi tutuyodum gibi agır sözler söyledi. Bende iyi tamam dedim kapattım ve birdaha hiç konuşmadık, tam 2 hafta oldu.Halbuki o kavgadan 1 gün önce buluşmuştuk daha ve gayet normaldi, konuştuk güldük, hiç ayrılmak istiyor gibi değildi. Eskidende kavga ettiğimiz zaman agır laflar söyleme , çirkefleşme gibi bir huyu vardı ama birkaç gün sonra pişman olup barışmaya çalışırdı, şimdi 2 hafta olsu tık yok. Zaten ararsa haddini bildiricem, barışmayı düşünmüyorum. Ben artık beni sevmediğini düşünüyorum. Sizce de barışmamalıyım dimi ? ona karşı eger mesaj atarsa ararasa nasıl bir tutum izlemeliyim? ne demeliyim

düş yakamdan dedikten sonra barışalım demen normal değil gelgit olmuşsıun bence sen bir psikoloğa hatta psikiyatriste görün dersin canım

Bende kavga ederken bazen ağır konuşabiliyorum ama sizin sevgiliniz kadar da değil. Adam 4 yıllık sevgilisine nasıl bunları söyler şaştım kaldım. Ben sizin yerinizde olsam asla barışmam. Zaten adamın da barışmaya niyeti yok gibi baksana 2 hafta geçmiş aramamış. Bence olur da barışma teklifinde bulunursa kesinlikle barışmayın.

Çok acımasızca şeyler söylemiş ve bence sizi gözden çıkarmış. Pişman olup arasa bile haddini bildirin ve elbette barışmayın!

4 sene az degil canim ama böyle davraniyorsa bence barisma
cünkü barissaniz bile artik hep onun dedikleri olsun isteyecek..
onun her istedigini yapma zaten öyle agir konusan erkekleri anlamiyorum
kendini ezdirme..

bugün tam 15. gün ve hiç aramadı erkek arkadaşım :) gülüyorum artık napıım.. Ben onu facebooktan silmiştim o gün, bir arkadaşımdan baktım, 2 gün önce fotolar koymuş facebooka, arkadaşlarıyla birinin evinde şarap içiyolar fln.. egleniyo keyfi tıkırında yani :))

bugün tam 15. gün ve hiç aramadı erkek arkadaşım :) gülüyorum artık napıım.. Ben onu facebooktan silmiştim o gün, bir arkadaşımdan baktım, 2 gün önce fotolar koymuş facebooka, arkadaşlarıyla birinin evinde şarap içiyolar fln.. egleniyo keyfi tıkırında yani :))

sende eğlen canım ama kendin için eğlen onun gözüne sokmak için değil hayat milletin hasta ruhlu oğullarını çekmek için çok kısa :)

teşekkürrler kızlar hepinize cevaplar için. zaten bende eger olurda mesaj atarsa ki bence mutlaka birgün atacak, o zaman aynı şeyleri ona yazıp daha sonra birdaha hiç cevap vermemeyi düşünüyorum

bence hiç aynı şeyleri yazma bile. msj atarsada hiç cvp verme daha kudursun. çok ısrarcı olursada barışma. oldu istediği zaman bitsin istediği zaman başlasın. tövbe yaaa

4 Senelik bir ilişkiyi bu şekilde bitirebilen birine verilecek en güzel ceza onu yok saymaktır...
Emin ol çok koyar bu insana... :KK51:

erkek arkadaşınızın bu aralar bir sorunu sıkıntısı varmıydı
aşamadığı . veya sizin bilmediğiniz :26:
çünkü bu tepkisi bana hiç mi hiç normal gelmedi ben sizinle ilgili olduğunuda düşünmüyorum bence bir sıkıntısı var eminim arayacaktır 4 yıl kolay değil yani
kendiniz söylemişissinz 1 gün önce çok iyiydik diye böyle bir şeyin olması için çok çok kötü bir durum olması gerekiyor :KK17:

X