Eskisehir Merkez'e gelenler ugramadan gitmesin..

sedefozturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2013
2
0
Eskişehir'in ilk kuaför salonlarından Kuaför..... cok iyi gelin saci yapiyorlar ve fiyatlari gercekten cok uygun. Eskisehir Merkez'e yolunuz düserse mutlaka tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bazen gercekten ilgisizler ve gecende yegenimin sacini kestirdik kendi degil elemani kesti ve resmen mahvetti bi daha gitmeyi dusunmuyorum

Saloon oben ve kadir bey kesinlikle tavsiye ederim. Batıkent ve barlar sokağında yerleri bu adam işi gerçekten. Biliyor fiyatları da gayet uygun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim Eskisehir de gitmediğim gezmedigim kuafor kalmadi su anda en iyisi esparkin karsisindaki Zen Kuafor.Bir ara yanlis eleman seciminden dolayi birkac subesi ayni kaliteyi tutturamadi ama 2 yildir baglar subesinin çalışanları cok iyiler

Ben Eskişehir de zen kuaforun üstüne tanımam hic kimsenin yaoamadigi hatta yuz kere tarif ettigim halde yinede istediğim sac modelini kestirecek bir kuafor bulamıyordum sonra zen kuaforu buldum bu esparkin karsisindaki is bankasının yanindaki simdi ne zaman gitsem mutlu bir sekilde ayriliyorum bir de kuaforlerin cogu kendini begenmis oluyo ama ben zen de yasin e gidiyorum ilgisi de alakası da işi de on numara

X