Sayfa: 204/370 İlkİlk ... 154194202203204205206214254 ... SonSon
Toplam 3696 adet sonuctan sayfa basi 2,031 ile 2,040 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

1. Konu Sahibi : Dionisa #2031
    Kızlar yardımcı olun lütfen :(

1) Bazı derslerin sınavlarına giremediğimden ,not ortalamam 1 ve uyarı yazıyor . Bu uyarı ne anlama geliyor ?
    Bahar döneminde 3.00 yaparsam geçersin mi demek ?

2) E kitaplara nerden bakabiliyorsunuz ,bilen birisi link paylaşsın lütfen :(

3)Ben harç paramı yatırdım ,ayrıca aöf burosuna gitmeme gerek var mı ?

2. Konu Sahibi : Dionisa #2032
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    Alıntı Lovelyyy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızlar yardımcı olun lütfen :(

1) Bazı derslerin sınavlarına giremediğimden ,not ortalamam 1 ve uyarı yazıyor . Bu uyarı ne anlama geliyor ?
    Bahar döneminde 3.00 yaparsam geçersin mi demek ?

2) E kitaplara nerden bakabiliyorsunuz ,bilen birisi link paylaşsın lütfen :(

3)Ben harç paramı yatırdım ,ayrıca aöf burosuna gitmeme gerek var mı ?
    1) Sınavına giremediğin derslerden direk kalırsın
    2) e öğrenme sayfasından bölümünü seçerek bakabilirsin kitaplarına Açıköğretim e-Öğrenme Portalı
    3) Harcı yatırdıysan kaydın yenilenmiştir kitapları almak için gidebilirsin büroya

3. Konu Sahibi : Dionisa #2033
    Giriş tarihi
    Mar 2013
    Meleğim, benim bu dönem ara sınavda sorumlu olduğum 16 ünite var, söylemeyi unutmuşum.
    Müsait olduğunda ekleyiverirsin..

4. Konu Sahibi : Dionisa #2034
    Alıntı cemreeylul kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Allah razi olsun sagolun.
    anne sozu dinlemezsem ve 3 katim kadar adamlarla futbol oynamaya kalkarsam boyle olur tabi... buna da sukur. daha kotu de bisey olabilirdi.
    kitaplarim gecen sefer ilk gunde gelmisti almistim ins yine alirim ya. hepimiz aliriz umarim kolayca. bana adam demistiki burasi eski buro oldugu icin deposu da buyuk stok saglam oluyor. sonradan nereyi buldularsa buro yaptilar oralarda gelsede kalmiyor demisti. bi tek temel bilgi tekn. kitabi yoktu

Merhaba konuyla çok alakasızım ama her yolu denemek zorunda kaldım. Osmanlıca sözlük için bende var demişsiniz o konuya yazdım ama cevap vermediniz. Özel mesaj da atamıyorum. Lütfen bir şekilde irtibata geçelim. Şimdiden teşekkür ediyorum, ihtiyacım olmasa bu kadar ısrar etmezdim kusura bakmayın.

5. Konu Sahibi : Dionisa #2035
    Benimde 28 ünitem var yanlış hesap yapmadıysam

6. Konu Sahibi : Dionisa #2036
    Alıntı cemreeylul kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Allah razi olsun sagolun.
    anne sozu dinlemezsem ve 3 katim kadar adamlarla futbol oynamaya kalkarsam boyle olur tabi... buna da sukur. daha kotu de bisey olabilirdi.
    kitaplarim gecen sefer ilk gunde gelmisti almistim ins yine alirim ya. hepimiz aliriz umarim kolayca. bana adam demistiki burasi eski buro oldugu icin deposu da buyuk stok saglam oluyor. sonradan nereyi buldularsa buro yaptilar oralarda gelsede kalmiyor demisti. bi tek temel bilgi tekn. kitabi yoktu
    Konuyu buldunuz sanırım ne diyorsunuz. Mailimi yazsam sonra hemen silsem kaydedebilir misiniz ordan haberleşsek.

7. Konu Sahibi : Dionisa #2037
    Giriş tarihi
    Mar 2012

kızlar merhaba

kızlarrrrrrrrr bu dönem ne olmuş benim derslerimee portaldan bir baktımkiiiiii 10dan aşağı ünite yok
    15 ünite
    12
    14
    abovvvvvvvvvvv

hepsinin yarısını vizeye sayacak olursammm 40 dan fazlaaaa ünitem var
    yandım ki ne yandım çalışmak farz oldu iyice....

43 ünitem var sevgi meleğim :(:(:( tabi yarılarını saydımmmm keşke ilk 4 ünite olsaaa sınavlar...

bu arada salı kaydoldum 2 kipatımı alabildim.... veeee bugun tekrar baktım yoktu gelen kipat.... :) mahkemeye evrsek ne olur.... kipatları versinler öyle para yatıralımmm yahuuu:) bu ne ya tüketici haklarınada absürt bişey parasız eğitimede:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2014

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 134 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları artık daha belirgin ve güçlü hareket eder. Bunun nedeni kaslarının daha güçlü , kuvvetli ve kemiklerinin daha sert olmasıdır. Bebeğinizin uyku alışkanlığı görülmeye başlar. Uyuşukluk, uyku ve aktivite gibi periyodları bazen siz de algılar veya tahmin edersiniz. Anneler daha canlı veya kabus rüyalar görebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

8. Konu Sahibi : Dionisa #2038
    Giriş tarihi
    Jan 2012
    kızlar ilahiyat okuyan yada bi fikir verecek olan yokmu lütfennn....:(
    sorumlu olnunan ünitelere baktım, ara sınavda 1-4, dönem sonunda 1-10 diyor....
    eğer bu doğruysa şuan 2 aya yakın zaman içinde dörder üniteden sorumlu olunup, dönem sonu sınavı için bir aylık kısacık bir dönemde de 6 şar üniteye nasıl çalışıcaz yaaa.....
    geçen güz döneminde durum tam tersiydi, yani vizede ilk 6 ünite...
    finalde 4 ünite idi....
    çok garip değilmi...yada benmi yanlış gördüm lütfen bi cevap yazın yaa

9. Konu Sahibi : Dionisa #2039
    Giriş tarihi
    May 2012
    Alıntı anzer_bali kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Benimde 34 ünitem var Sevgi eklersen çok sevinirim..
    .................................................. ......................

10. Konu Sahibi : Dionisa #2040
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı gazeldustubaglara kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ilahiyat okuyan yada bi fikir verecek olan yokmu lütfennn....:(
    sorumlu olnunan ünitelere baktım, ara sınavda 1-4, dönem sonunda 1-10 diyor....
    eğer bu doğruysa şuan 2 aya yakın zaman içinde dörder üniteden sorumlu olunup, dönem sonu sınavı için bir aylık kısacık bir dönemde de 6 şar üniteye nasıl çalışıcaz yaaa.....
    geçen güz döneminde durum tam tersiydi, yani vizede ilk 6 ünite...
    finalde 4 ünite idi....
    çok garip değilmi...yada benmi yanlış gördüm lütfen bi cevap yazın yaa
    bacım bu aöf de ilahiyat ve başka bölüm ayrımı yoksa sınavları aynen şöyleee vizede kitabın yarısı finalde tamammı....

yani evet genel olarak ilk 4 ünite vize ve tamammı 10 ünitede final olyor... finalde konuları bölme yokki...6ünite olaaa

benim bildiğim böyleee

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2014

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 134 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları artık daha belirgin ve güçlü hareket eder. Bunun nedeni kaslarının daha güçlü , kuvvetli ve kemiklerinin daha sert olmasıdır. Bebeğinizin uyku alışkanlığı görülmeye başlar. Uyuşukluk, uyku ve aktivite gibi periyodları bazen siz de algılar veya tahmin edersiniz. Anneler daha canlı veya kabus rüyalar görebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sayfa: 204/370 İlkİlk ... 154194202203204205206214254 ... SonSon