Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Cemreciğim çok geçmiş olsun..
Çok üzüldüm, bir an önce iyileşmeni diliyorum..

yardımmm kızlar yardımmm artık ıyykk geldi öyykk geldi valla bitsede kurtulsam buneyaaa

şimdi benim kafam yine karıştı.dersleri vermişler ben şuan 4.dönemi okuyorum son senem son dönemim.fakat bana 1.sınıfın 2.dönemin derslerini de vermişler bunasıl bişey anlamadım.1 sınıftan kaldığım ders yoktu yani bu verilen derslerden yoktu.matematik ve ingilizceden kalmıştım onları zaten şuan görüyorum.ama bu verilen diğer dersler nedir yaa bilen söylesin lütfen:KK14::KK14:

iyi akşamlar kızlar....bir kaç sorum olacak......bilen varsa ,cevaplarsa sevınırım.....

ben 1. sınıfım bıraz önce okudum ders ekle sil vs işlemleri ben yapmıyorum sanıırm.....dogru mudur? ben 1. sınıf olarak para yatırma dısında ne yapmam lazım.....

bir diğer sorum ben ilçede oturuyorum para yatırdıktan sonra aöf bürosuna gitmem şart mı? kitapları almanın dısında ,benim yerıme başkası da yapabilir mi?

:KK49:Cemre geçmiş olsun arkadaşım.bilirim o acıyı gerçekten zor hayatın kısıtlanıyor.Allah yardımcın olsun canım:KK49:

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum:KK5: harç konusunda eftalya arkadasımız detayları yazmıs,kitaplarda yazılanlardan anladıgım kadarıyla cogu nisan ayına sarkmıs onun ıcın büroluk bı ısın sımdılık olmıcak sanırım

Geçmiş olsun canım
Ders ekle sil sende yoktur zaten o yüzden eşin bankadan yatırsın paranı kaydın yenilensin
Sonra da kitapları almaya gider 31inde gelecek demişler ama tam bilgim yok kitaplar hakkında

Cemrecim çok geçmiş olsun .

Para kısmını eşin halleder , büroyada kitaplar daha bir süre gelmeyecekmiş zaten .

rica ederim... :KK34:
ben 1.sınıfta ders ekle sil işlemi olmadığını bilmiyordum canım öğrenmiş oldum:KK34:
evet eşin bu işi halleder eğer kitapların geldiyse ne mutlu sana benim hiçbirisi gelmedi de ...:KK6:

Cemreciğim çok geçmiş olsun..
Çok üzüldüm, bir an önce iyileşmeni diliyorum..

:KK49:Cemre geçmiş olsun arkadaşım.bilirim o acıyı gerçekten zor hayatın kısıtlanıyor.Allah yardımcın olsun canım:KK49:

Allah razi olsun sagolun.
anne sozu dinlemezsem ve 3 katim kadar adamlarla futbol oynamaya kalkarsam boyle olur tabi... buna da sukur. daha kotu de bisey olabilirdi.
kitaplarim gecen sefer ilk gunde gelmisti almistim ins yine alirim ya. hepimiz aliriz umarim kolayca. bana adam demistiki burasi eski buro oldugu icin deposu da buyuk stok saglam oluyor. sonradan nereyi buldularsa buro yaptilar oralarda gelsede kalmiyor demisti. bi tek temel bilgi tekn. kitabi yoktu

iyi akşamlar kızlar....bir kaç sorum olacak......bilen varsa ,cevaplarsa sevınırım.....

ben 1. sınıfım bıraz önce okudum ders ekle sil vs işlemleri ben yapmıyorum sanıırm.....dogru mudur? ben 1. sınıf olarak para yatırma dısında ne yapmam lazım.....

bir diğer sorum ben ilçede oturuyorum para yatırdıktan sonra aöf bürosuna gitmem şart mı? kitapları almanın dısında ,benim yerıme başkası da yapabilir mi?

evet 1.sınıfta ders ekle sil işlemi yok para yatırma dışında başka bir işlem yok büroya gidip kitaplarını alman gerekiyor sadece kitapları senin okul kimliğin ile başkası da alabilir :KK34:

sevgi meleğim,
bahar dönemi için toplam 19 ünitem var.
haber vereyim dedim.daha kitaplarımı alamadım
internete koymuşlar ama:KK37:
ah bu aöf'ün işleri:KK37:

Kızlar yardımcı olun lütfen :KK43:

1) Bazı derslerin sınavlarına giremediğimden ,not ortalamam 1 ve uyarı yazıyor . Bu uyarı ne anlama geliyor ?
Bahar döneminde 3.00 yaparsam geçersin mi demek ?

2) E kitaplara nerden bakabiliyorsunuz ,bilen birisi link paylaşsın lütfen :KK43:

3)Ben harç paramı yatırdım ,ayrıca aöf burosuna gitmeme gerek var mı ?

Kızlar yardımcı olun lütfen :KK43:

1) Bazı derslerin sınavlarına giremediğimden ,not ortalamam 1 ve uyarı yazıyor . Bu uyarı ne anlama geliyor ?
Bahar döneminde 3.00 yaparsam geçersin mi demek ?

2) E kitaplara nerden bakabiliyorsunuz ,bilen birisi link paylaşsın lütfen :KK43:

3)Ben harç paramı yatırdım ,ayrıca aöf burosuna gitmeme gerek var mı ?

1) Sınavına giremediğin derslerden direk kalırsın
2) e öğrenme sayfasından bölümünü seçerek bakabilirsin kitaplarına Açıköğretim e-Öğrenme Portalı
3) Harcı yatırdıysan kaydın yenilenmiştir kitapları almak için gidebilirsin büroya

Meleğim, benim bu dönem ara sınavda sorumlu olduğum 16 ünite var, söylemeyi unutmuşum.
Müsait olduğunda ekleyiverirsin.. :KK16:

anne sozu dinlemezsem ve 3 katim kadar adamlarla futbol oynamaya kalkarsam boyle olur tabi... buna da sukur. daha kotu de bisey olabilirdi.
kitaplarim gecen sefer ilk gunde gelmisti almistim ins yine alirim ya. hepimiz aliriz umarim kolayca. bana adam demistiki burasi eski buro oldugu icin deposu da buyuk stok saglam oluyor. sonradan nereyi buldularsa buro yaptilar oralarda gelsede kalmiyor demisti. bi tek temel bilgi tekn. kitabi yoktu

Merhaba konuyla çok alakasızım ama her yolu denemek zorunda kaldım. Osmanlıca sözlük için bende var demişsiniz o konuya yazdım ama cevap vermediniz. Özel mesaj da atamıyorum. Lütfen bir şekilde irtibata geçelim. Şimdiden teşekkür ediyorum, ihtiyacım olmasa bu kadar ısrar etmezdim kusura bakmayın.

Konuyu buldunuz sanırım ne diyorsunuz. Mailimi yazsam sonra hemen silsem kaydedebilir misiniz ordan haberleşsek.

kızlarrrrrrrrr bu dönem ne olmuş benim derslerimee portaldan bir baktımkiiiiii 10dan aşağı ünite yok
15 ünite
12
14
abovvvvvvvvvvv

hepsinin yarısını vizeye sayacak olursammm 40 dan fazlaaaa ünitem var
yandım ki ne yandım çalışmak farz oldu iyice....

43 ünitem var sevgi meleğim :KK43::KK43::KK43: tabi yarılarını saydımmmm keşke ilk 4 ünite olsaaa sınavlar...

bu arada salı kaydoldum 2 kipatımı alabildim.... veeee bugun tekrar baktım yoktu gelen kipat.... :) mahkemeye evrsek ne olur.... kipatları versinler öyle para yatıralımmm yahuuu:) bu ne ya tüketici haklarınada absürt bişey parasız eğitimede:)

kızlar ilahiyat okuyan yada bi fikir verecek olan yokmu lütfennn....:KK43:
sorumlu olnunan ünitelere baktım, ara sınavda 1-4, dönem sonunda 1-10 diyor....
eğer bu doğruysa şuan 2 aya yakın zaman içinde dörder üniteden sorumlu olunup, dönem sonu sınavı için bir aylık kısacık bir dönemde de 6 şar üniteye nasıl çalışıcaz yaaa.....
geçen güz döneminde durum tam tersiydi, yani vizede ilk 6 ünite...
finalde 4 ünite idi....
çok garip değilmi...yada benmi yanlış gördüm lütfen bi cevap yazın yaa :KK14::KK14:

kızlar ilahiyat okuyan yada bi fikir verecek olan yokmu lütfennn....:KK43:
sorumlu olnunan ünitelere baktım, ara sınavda 1-4, dönem sonunda 1-10 diyor....
eğer bu doğruysa şuan 2 aya yakın zaman içinde dörder üniteden sorumlu olunup, dönem sonu sınavı için bir aylık kısacık bir dönemde de 6 şar üniteye nasıl çalışıcaz yaaa.....
geçen güz döneminde durum tam tersiydi, yani vizede ilk 6 ünite...
finalde 4 ünite idi....
çok garip değilmi...yada benmi yanlış gördüm lütfen bi cevap yazın yaa :KK14::KK14:
bacım bu aöf de ilahiyat ve başka bölüm ayrımı yoksa sınavları aynen şöyleee vizede kitabın yarısı finalde tamammı....

yani evet genel olarak ilk 4 ünite vize ve tamammı 10 ünitede final olyor... finalde konuları bölme yokki...6ünite olaaa

benim bildiğim böyleee

X