Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

canım sen kalp atışını duydun mu?

25 ocakta kontrolüm o zaman duyacağım Allah nasip ederse.
5 ocakta test yap 20 gün sonra gel dedi.

bir çok kişi duydu ben kontrole gittiğimde doğurmak üzere falna olurum herhalde :)))))))))9

cnm slm nasılsın?
benim yarın test günüm bakalım ne çıkacak.
sen ne durumdasın varmı değişik belirtiler??

Selam. Vallahi bende hiç belirti kalmadı. O ilk gunlerimdeki çabuk acikmalar veya canin birşey çekmesi yok artık. Hatta bugün çalısmaya başladım. İki hafta tatilimi kullanacaktım, baktım cenabi Allah olacağını gösterir diye ben sakın sakın isime geldim. Şimdi bürom da çalışıyorum. Burası da iyi fazla kibirdanmiyom, sadece ellerim kollarım çalışıyor :KK55:

Sen nasılsın? Sende belirti varmi?

kızlar daha güzel bir liste yapıp bulana kadar 1. sayfada yaptığım kıytırık listeyle yola deva edelim :))))))) :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

herkes bana, kaçıncı tüp bebek denemeleri, yaşınız, kilonuz bulunduğunuz şehir ve beklenen doğum tarihlerini yazarsa çok sevinirim

Benim 4 aşılama ve 2 başarısız tüp yaptırdık. Bu bizim 3 tüp iki embriyo transfer ettiler. Hollanda, 35 yas, 70 kilo, dogum tarihi tekse 28/09 ikizse ortalama 01/09

:KK54:

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır yazılanları okuyorum, benim test günüm cuma. Karnımda bir şişlik ve sertlik var şu anda. İlk günler belim ve kasıklarım bayağı ağrıyordu ama şimdi bir şey yok. Yani hiç birşey yok. Bu beni çok korkutuyor.

excel'de çok güzel tablo aldım. buraya yapıştırıyorum aynı görünmüyor. bütün yazılar birbirine yapışıyor ben anlamadım. düzeltmek için baktığımda düzgün kaydet dediğimde yapışık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ben denedim bakalım olucakmı

[tr]
[td]NİCK NAME[/td]
[td]TÜPBEBEK MERKEZ[/td]
[td]DENEME SAYISI[/td]
[td]İLK DEĞER[/td]
[td]BEKLENEN DOĞUM TARİHİ[/td]
[td]CİNSİYETİ[/td]

Benim 4 aşılama ve 2 başarısız tüp yaptırdık. Bu bizim 3 tüp iki embriyo transfer ettiler. Hollanda, 35 yas, 70 kilo, dogum tarihi tekse 28/09 ikizse ortalama 01/09

:KK54:

Merhaba Bahar, benim geçmiş oldukça karışık. Kist ameliyatları + tüplerin alınması. Şu anda 6 ya da 8. tüp bebek denememiz. Eşime kalsa 6 diyor, ben 8 diyorum. Neyse rakamlar üzerinde fazla durmak istemiyorum artık :KK66:

hehehheh olmamış daha önce yapmıştım yafff unuttum nasıl oldunuuu

kızlar benim dün akşam başlayan ve bugunde devam eden.gaz mı kasık mı anlayamadığım.ara sıra sol kasığıma iğne batması şeklinde sancım var.ne güzel hiç kalmamıştı.endişelenmemek elde değil ya offff bitsin bu korkularrr:KK43::KK43::KK43:

25 ocakta kontrolüm o zaman duyacağım Allah nasip ederse.
5 ocakta test yap 20 gün sonra gel dedi.

bir çok kişi duydu ben kontrole gittiğimde doğurmak üzere falna olurum herhalde :)))))))))9

Asis ozel mesaj atamiyorum mesaj kutu doluymus.

Selam. Vallahi bende hiç belirti kalmadı. O ilk gunlerimdeki çabuk acikmalar veya canin birşey çekmesi yok artık. Hatta bugün çalısmaya başladım. İki hafta tatilimi kullanacaktım, baktım cenabi Allah olacağını gösterir diye ben sakın sakın isime geldim. Şimdi bürom da çalışıyorum. Burası da iyi fazla kibirdanmiyom, sadece ellerim kollarım çalışıyor :KK55:

Sen nasılsın? Sende belirti varmi?

bende işe başladım bugün. oturuyorum genelde. benim ara ara olan adet sancıları gibi olan ağrılarım bi geliyor bi gidiyor. iyimi kötümü anlamadım.
onun dışında dün akşamdan beri başağrım var. stresten heralde.
başkada net bişey yok.
yarın akşam sonucu öğrenmiş olucam allahımmm cok korkuyorum yüzleşmek cok zormuş. 10 gün daha bekle deseler beklerim heralde:)))

cuma günü yumurta toplanmıştı, bugün öğlen transferim olacak:)çok heyecanlıyım.genetik araştırma istedim aslında ama doktorum gerek görmedi, bugün transferi yapalım dedim, umarım 12 gün sonra güzel gelişmeleri yazarım buraya aranıza katılırıııım
ınsallah katılırsın canım aramıza..sımdıden hayırlı olsun:)
:KK43:(((( dün markete çıktım hemen grip oldummmmmm fenayımmmmmm

merhaba kızlar c.tesi 2.kan testimi verdim bugünde 3.
10.gün 454
12.gün 1332,9
14.gün 2804,1

çok şükür Rabbime ...Allah tamamına erdirir inş.
canım kesın ıkız :):)Allah tamamına erdırsın ınsallah:)
kızlar çok kötü kabızlık var bende ne yapıcam bilmiyorum
incir yiyorum, kayısı yiyorum pek düzelme olmuyor. çok tatlı oldukları için onlarıda fazla yiyemiyorum.
tabi bu durum kasık ve karın ağrısına yok açıyor korkmaya başladım

asiscimmm kaysı ıncırı bırak sadece sebze yemegı ye ozellıkle kabak bır de bız burda lepe derız domateslı bulgur ..hemen gecırecek bak..bulgur bagırsaklar ıcın cok ıyı ..gecer ınsallah..ben bunlarla tes gunuma kadar cok rahat ettım..hıc kabız olmadım

kızlar benim dün akşam başlayan ve bugunde devam eden.gaz mı kasık mı anlayamadığım.ara sıra sol kasığıma iğne batması şeklinde sancım var.ne güzel hiç kalmamıştı.endişelenmemek elde değil ya offff bitsin bu korkularrr:KK43::KK43::KK43:

gazmış yahu:KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

midem çok kötü...inş..bulantı çekmem...kendimi hiç iyi hissetmiyorum...

Kizlar biraaraya gelemedi bi turlu.ben giriyom kimse yok!cikiyorum gelmissiniz:KK66:yarin randevum var keseyi gecen sali gorduk bakalim yarin ne olacak.cok heyecanliyim.kalp atisinida duysam ohhhhhhh dicem tabi.uykum cok gelio.karnim kaziniyor.fakat sukur bulanti kusma yokkkkkk:KK66:)iyi bisidir heralde:KK66:)su doktor randevum oldugu gunun aksami uyuyamiorum heyecandan:s

X