Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

bende varım tüp bebekle anne olacagım işlh şuan 7+6 günlük hamileyim keseyide gördük kalp atışınıda duyduk allaha şükürler olsun.ama biraz iştahım yok bulantılarım var allah isteyen herkese versin

bende varım tüp bebekle anne olacagım işlh şuan 7+6 günlük hamileyim keseyide gördük kalp atışınıda duyduk allaha şükürler olsun.ama biraz iştahım yok bulantılarım var allah isteyen herkese versin

rabbim kucağına almak nasip etsin canım:nazar:

kaynamış süt faydalı değildir besin değeri ölür. sütlaç yaparken kaynatacaksın artıııı içinde şeker olacak. doktorlar her zaman 3 beyazdan uzak durun diyorlar. tuz , un şeker.
sütlaçın sana zararının olacağını sanmam ama sütle kıyaslanamaz sütle aynı vitamini sana vermez çünkü bütün besin değeri ölmüş olacak.
süt sevmiyorsan yoğurt ve beyaz peynir yemelisin

saol asiscim..yok artık yogurda devam artık sut keske rahatsız etmesede ıcebılsem ..tesekkur ederım canımcım

günaydın kızlar..evet ya bizim sağlık ocağına ne zaman kayıt olmamız gerekiyo acaba.keseyi gördük ama daha kalp atışlarını duymadık rabbim nasip ederse haftaya gitcez.acaba ondan sonramı gidip kayıt olsak ???
canım ben sağlık ocağına 3. ayımı tamamladıktan sonra kayıt oldum acele etme zaten aşılar 4. ayda başlıyor kalp atışınıda 5. aydan sonra dinliyorlar:KK16:

kızlar sorma cevap verin lütfen...dün kan testimi kan değerim:424 ama kaç gündür karnım şişiyordu kasık ağrım vardı ama dünden beri daha iyiyim yok belirtler...kendi kendime korkuyorum yaaaaaa....bu arada kan pıhtılaşma testi yaptırmadım ne kadar sürede çıkıyor?kafama takılıyor...yaptırsam mı acaba şimdi diye...

bir de yatakta geriliyorum farkında olmadan gece uyanıyorum resmen...sakıncası olurmu kızlar..
canım korkmana gerek yok gebeliğin ilk aylarında gaz sıkıntısı ve ağrı olması normal tabiki yediklerinlede alakalı bazen çok şiş bazende normal olabiliyorsun kan pıhtılaşma testi tüpbebekten önce yapılıyor genetik testle çıktı benimki şimdi yaparlarmı bilmiyorum:26:karnının üstüne yatmamaya çalış gerisinden korkma:KK54:

canım korkmana gerek yok gebeliğin ilk aylarında gaz sıkıntısı ve ağrı olması normal tabiki yediklerinlede alakalı bazen çok şiş bazende normal olabiliyorsun kan pıhtılaşma testi tüpbebekten önce yapılıyor genetik testle çıktı benimki şimdi yaparlarmı bilmiyorum:26:karnının üstüne yatmamaya çalış gerisinden korkma:KK54:

aa ben öyle yatıyorum ne olurki?

aa ben öyle yatıyorum ne olurki?
canım bende çok severim yüzüstü yatmayı ama 6 aydır yatmıyorum biraz zorlandım tabi alışıncaya kadar bence yatma sağa ve sola yatmak rahimdeki kandolasımını etkilediğini bu yüzdende bebeğe kanın daha rahat geçtiğini duydum

selam kızlar ya ne kadar çok konuşmuşsunuz siz bugün hiç iş de mi yapmadınız ? ben 6 saat ders anlattım nöbet tuttum ancak geldim sayılır...ama muhabbet durmuş ne iş:KK53:

canım bende çok severim yüzüstü yatmayı ama 6 aydır yatmıyorum biraz zorlandım tabi alışıncaya kadar bence yatma sağa ve sola yatmak rahimdeki kandolasımını etkilediğini bu yüzdende bebeğe kanın daha rahat geçtiğini duydum

ben de sırt üstü hiç uyuyamam hep yan yatarım

selam kızlar ya ne kadar çok konuşmuşsunuz siz bugün hiç iş de mi yapmadınız ? ben 6 saat ders anlattım nöbet tuttum ancak geldim sayılır...ama muhabbet durmuş ne iş:KK53:

:)) ben de sabahcıyım canım okuldan gelır gelmez burdaydım:)topıc yenı ya bır heves bır heves:):)

benim bu 3. hamileliğim, ilk ikisi kötü bitti. lakin en düşük beta değerim 12. günde 250 idi. moralini bozmak istemem çünkü bu konuda pek bir bilgim yok, bir değer var sonuçta. keseyi görmek için bende hep 6. haftaya kadar beklediler. ama 3 gebeliğimdede ilk 10 gün iki günde bir kan verdim beta için. 48-72 saatte bir 2 kat olması gerekiyor. bu hamileliğimde 5 haftada baktıklar kese görmek için bişiy göremediler halbuki 3 tane kese varmış :KK9: içini ferah tut...

çok teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğin için. bugün hastaneye gittim ve kanda değerim düşmüş 34.4 iken 23.24 olmuş demekki nasip değilmiş hayırlısı diyorum Allahtan, sizlerede Allah tamamına erdirsin diyorum. durmak yok yola devam:KK52:

Son düzenleme:
genelde hep öğretmen arkadaşlar var heralde...valla işiniz zor Allah kolaylık versin...benim masabaşı Allah tan...

çok teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğin için. bugün hastaneye gittim ve kanda değerim düşmüş 34.4 iken 23.24 olmuş demekki nasip değilmiş hayırlısı diyorum Allahtan, sizlerede Allah tamamına erdirsin diyorum. durmak yok yola devam:KK52:

canım hakkında hayırlısı olsun..tabıkı durmak yok..rabbım bır sonrakı denemende yuzunu guldursun ınsallah

senin işin daha zor ya erken kalkmak zordur. bana zor geliyo ve akşam hemen uykum geliyo...zaten uykuyu seviyodum daha beter oldum..

evet canım ya sorma 5te uyanıyorum nasıl bır halsızlık ..gelıyorum bayılıyorum eger uyumadıysam aksam yemekten sonra yatıs:) subat tatılıne denk gelır umarım beter bulantılar

çok teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğin için. bugün hastaneye gittim ve kanda değerim düşmüş 34.4 iken 23.24 olmuş demekki nasip değilmiş hayırlısı diyorum Allahtan, sizlerede Allah tamamına erdirsin diyorum. durmak yok yola devam:KK52:[/QUOTE

çok üzüldüm kötü bi durum yaşamışsın arkadaşım.hakkında hayırlısı olsun .aslında hepimizin öyle .rabbim hepimizin hakkında hayırlı olanı nasip etsin.

X