Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

asis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.954
17
41
ADYAŞIKİLONEDENİDENENME SAYISIMERKEZTAHMİNİ DOĞUM TARİHİDURUM

[td]asis[/td]
[td]31[/td]
[td]53[/td]
[td]yumurta rezervi az[/td]
[td]1. Deneme[/td]
[td]Medical Park [/td]
[td]13.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td] KIZ BEBEK :)[/td]

[tr]
[td]rana_82[/td]
[td]30[/td]
[td]52[/td]
[td]tüplerde enfeksiyon[/td]
[td]3. deneme[/td]
[td]Gürgan Klinik[/td]
[td]21.09.2013[/td]
[td]İKİZLERE HAMİLE[/td]
[td][/td]
[td]KIZ BEBEKLER :)[/td]
[/tr]
[tr]
[td]mavielle[/td]
[td]34[/td]
[td]63[/td]
[td]bağışıklık sorunu[/td]
[td]8. deneme[/td]
[td]Bursa PembeMavi[/td]
[td]20.09.2013[/td]
[td]Tek Bebek[/td]
[td][/td]
[td] KIZ BEBEK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]ozlemsce[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]2. tüp[/td]
[td][/td]
[td]15.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]ikizler5[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]KIZ BEBEK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]ninya[/td]
[td]31[/td]
[td]52[/td]
[td][/td]
[td]3. tüp[/td]
[td][/td]
[td]11.09.2013[/td]
[td]ÜÇÜZLERE HAMİLE[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]redhairgirl[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]2.tüp[/td]
[td][/td]
[td]09.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]ozbican7[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]08.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]ERKEK BEBEK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]bebisimolsun34[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]17.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]yavrum34[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]05.04.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]ynz06[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]28.08.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]sincap08[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]01.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]zekk[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]16.08.2013[/td]
[td]üçüzlere hamile[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]telebek[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]02.09.2013[/td]
[td]İKİZLERE HAMİLE[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]tatlicocuk[/td]
[td]20[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]2. deneme[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]PCB[/td]
[td]37[/td]
[td]58[/td]
[td]Sebepsiz interfilite[/td]
[td]3, tüp denemesi[/td]
[td]Brüksel Tüp Merkezi[/td]
[td]12.09.2013[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]ozim84[/td]
[td]28[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]Ankara Centrum[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]KIZ BEBEK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]incirim[/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td]ERKEK BEBEK[/td]
[/tr]
[tr]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]

arkadaşlar bir çoğumuz hamile kaldığımızı yeni öğrendik. bundan sonraki aşamaları burdan konuşalım istedim.
aralık tüp bebek yaptıracaklar burayada henüz sonuçlarını öğrenemeyenler yada negatif sonuçları alanlar biizm konuşmalarımızdan etkilenmesin diye burda buluşmak istiyorum sizlerle.

belirtilerimiz varmı. doktorlarımız neler diyor. ilk kesesini gören varmı her şeyi burda paylaşalım istiyorum

Son düzenleme:
arkadaşlar bir çoğumuz hamile kaldığımızı yeni öğrendik. bundan sonraki aşamaları burdan konuşalım istedim.
aralık tüp bebek yaptıracaklar burayada henüz sonuçlarını öğrenemeyenler yada negatif sonuçları alanlar biizm konuşmalarımızdan etkilenmesin diye burda buluşmak istiyorum sizlerle.

belirtilerimiz varmı. doktorlarımız neler diyor. ilk kesesini gören varmı her şeyi burda paylaşalım istiyorum

çok iyi düşünmüşsün cnm topiğimiz hayırlı olsun ve her gün birçok hamilenin eklendiği uzunnnn bir listemiz olsunnnnnnnnn

böyle bir sayfa olsun istedim. çünkü bizler normal yollarla hamile kalmadık. tedavimiz ve süreçlerimiz farklı olacak.
mesela bir çok kişi neden hala keseyi görmeye gitmedin diye soruyor onlara ne yalan söyleyeceğimi bilemiyorum artık.
tüp bebek tedavisi gördüğümü ailemiz dışında kimse bilmiyor çünkü. doktorum 25 ocakta çağırdı diyorum çok geç sen başka doktora git diyorlar :)))

böyle bir sayfa olsun istedim. çünkü bizler normal yollarla hamile kalmadık. tedavimiz ve süreçlerimiz farklı olacak.
mesela bir çok kişi neden hala keseyi görmeye gitmedin diye soruyor onlara ne yalan söyleyeceğimi bilemiyorum artık.
tüp bebek tedavisi gördüğümü ailemiz dışında kimse bilmiyor çünkü. doktorum 25 ocakta çağırdı diyorum çok geç sen başka doktora git diyorlar :)))

ultrason zaralamış kalp atışını duycam hafta bakalım dedi doktorum de :)

bu arada bende kimseye söylememiştim tedavimi üstelik bi sürü güne girdim fark edilmesin diye çünkü hamilelikleri zor geçiyor evden çıkamıyordum buda tek oldu çok şükür doğal yolla oldu diycem söylemicem tüp olduğunu :)

ultrason zaralamış kalp atışını duycam hafta bakalım dedi doktorum de :)

bu arada bende kimseye söylememiştim tedavimi üstelik bi sürü güne girdim fark edilmesin diye çünkü hamilelikleri zor geçiyor evden çıkamıyordum buda tek oldu çok şükür doğal yolla oldu diycem söylemicem tüp olduğunu :)

bana 2 embriyo transfer edildi. bhcg değerime göre tek bebek gözüküyor ama muayenede belli olur tabi.
ikizlere hamile olursam mecbur tüp diyeceğiz galiba :)))

gordugum kadarıyla hemen hemen aynı donemlerdeyız:) once tup bebek sıkıntıları sonra da gebelık sıkıntıları:)benı sızden ıyı kımse anlamaz dıye dusundum ve geldım:)

gordugum kadarıyla hemen hemen aynı donemlerdeyız:) once tup bebek sıkıntıları sonra da gebelık sıkıntıları:)benı sızden ıyı kımse anlamaz dıye dusundum ve geldım:)

çok iyi yaptın hoşgeldin canım

ben trasferden sonra çok rahattım. sadece son 3 gün gergindim.
adet olacakmışım gibi karnımda rahatsızlıklar odluğundan gerildim. o da olmasa rahat olacaktım.

şimdide ilk muayenem 25 ocak onu bekliyorum sabırsızlıkla gün sayıyorum tam 15 gün var.

senin kaçıncı denemen.

hoşgeldin hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar, bende 10 haftalık hamileyim. benim 3. hamileliğim lakin ilk ikisi kürtajla sonuçlandı, gelişmedi bebişler. öyle olunca doktorda bana 3 embriyo transfer etti ve 3. tuttu. şimdi de sağlıklı gelişmeleri için birini sonlandırmamı söylüyorlar. sevinçle hüznü aynı anda yaşıyorum. ne yapacağımada karar vermiş değilim daha

merhaba kızlar, bende 10 haftalık hamileyim. benim 3. hamileliğim lakin ilk ikisi kürtajla sonuçlandı, gelişmedi bebişler. öyle olunca doktorda bana 3 embriyo transfer etti ve 3. tuttu. şimdi de sağlıklı gelişmeleri için birini sonlandırmamı söylüyorlar. sevinçle hüznü aynı anda yaşıyorum. ne yapacağımada karar vermiş değilim daha

benim arkadaşımın teyzeside senin gibiydi.
3. sonlandırdılar şimdi 10 yaşında ikizleri var kocaman oldular düşün artık

canım çok zor bir karar bu peki sonlandırıcakmısın ne karar verdin

rabbim sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip ettin üçüz fikride süper bişi

canım çok zor bir karar bu peki sonlandırıcakmısın ne karar verdin

rabbim sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip ettin üçüz fikride süper bişi

yıllarca, bana 'çoçuk yokmu hala' diye soranlarla dalga geçmek için 'üçüz doğurcam ben daha zamanı var' diye cvp verdim :KK1: ne bileyim gerçek olacağını. diğer transferlerimde de hep 2 embriyo koydular ama biri bile gelişmedi. bu sefer üçüde çok sağlıklı maşallah. 2 hafta içinde karar vermem lazım. 12. haftadan sonra bişey yapmıyolarmış. zorlu bir süreç var önümde, Allah doğru yolu bulmama yardım etsin inşallah

Merhaba kızlar..
Benimde üçüncü denemede tuttu çok şükür bugün kontrolümüz vardı ikiz olduğunu öğrendik allaha binlerde şükür tabi ama biraz korkuyorum açıkçası şu 12 haftayı atlatsam biraz daha rahatlayacağım. 4+6 günlük hamileymişim haftaya tekrar çağırdı doktorum:nazar::nazar:

yıllarca, bana 'çoçuk yokmu hala' diye soranlarla dalga geçmek için 'üçüz doğurcam ben daha zamanı var' diye cvp verdim :KK1: ne bileyim gerçek olacağını. diğer transferlerimde de hep 2 embriyo koydular ama biri bile gelişmedi. bu sefer üçüde çok sağlıklı maşallah. 2 hafta içinde karar vermem lazım. 12. haftadan sonra bişey yapmıyolarmış. zorlu bir süreç var önümde, Allah doğru yolu bulmama yardım etsin inşallah

aminnnn cnm bence sen dilinin beterine uğramış derlerya öyle olmuş duan kabul olmuş madem gelişimleri iyi çok çok iyi düşün cnm

Merhaba kızlar..
Benimde üçüncü denemede tuttu çok şükür bugün kontrolümüz vardı ikiz olduğunu öğrendik allaha binlerde şükür tabi ama biraz korkuyorum açıkçası şu 12 haftayı atlatsam biraz daha rahatlayacağım. 4+6 günlük hamileymişim haftaya tekrar çağırdı doktorum:nazar::nazar:

çokkk güzel cnm rabbim kucağına aldısın inşallah korkma cnm bişi olmaz allaha emanet olsunlarrr

canını sıkma doğru kararı vereceksin eminim.

Merhaba kızlar..

bende korkuyorum daha ilk muayenemi olmadım. inşallah hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız. sorunsuz 9 ay gebelik yaşarız

çok iyi yaptın hoşgeldin canım

ben trasferden sonra çok rahattım. sadece son 3 gün gergindim.
adet olacakmışım gibi karnımda rahatsızlıklar odluğundan gerildim. o da olmasa rahat olacaktım.

şimdide ilk muayenem 25 ocak onu bekliyorum sabırsızlıkla gün sayıyorum tam 15 gün var.

senin kaçıncı denemen.

benım ıkıncı denememdı canım:) benım de 16 ocak ınsallah kalp atısı ıcın gıdıcez kızmetse.

X