aşırı uyku hali

Shostakovich

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
758
34
adetime bir hafta var beyaz akıntım oluyor peçeteyle silince bir de sabah kalktıktan iki saat sonra yatma isteği... aşırı uyku hali...

çok rüya görüyorum bu aralar... ağzımda da metalimsi bir tat var... sürekli meyve yiyesim geliyor...

böyle şeyler yaşayan var mı adetten önce arkadaslar?

adetime bir hafta var beyaz akıntım oluyor peçeteyle silince bir de sabah kalktıktan iki saat sonra yatma isteği... aşırı uyku hali...

çok rüya görüyorum bu aralar... ağzımda da metalimsi bir tat var... sürekli meyve yiyesim geliyor...

böyle şeyler yaşayan var mı adetten önce arkadaslar?

canım benimde 1 hafta var 18 inde olucam(aslında 17 de kendimi kandırıyom) inanılmaz çok yorgunum gözlerim kapanıyor ve yemeklerden sonra inanılmaz mide bulantısı sanki böyle yemek ağır geliyomuş gibi ve kasık ağrısı bacağımı kasıyo offff ama kesin psikoljiktir hiç tutmadı ki zaten :KK43:

canım benimde 1 hafta var 18 inde olucam(aslında 17 de kendimi kandırıyom) inanılmaz çok yorgunum gözlerim kapanıyor ve yemeklerden sonra inanılmaz mide bulantısı sanki böyle yemek ağır geliyomuş gibi ve kasık ağrısı bacağımı kasıyo offff ama kesin psikoljiktir hiç tutmadı ki zaten :KK43:

belki de hamılesindir Allahtan umut kesilmez canım inşallahh...

benim metal tadı geçti de yediklerim hep geri geliyor... daha 10 gün var adetime... herhalde değilim... ama çok uykum var... evden pek çıkmıyorum belki ondandır...

adetten 1 hafta önce pek bi belirti olmaz çünkü yumurta daha rahime inmemiş oluyo benim adetime 3 gün kala belirtiler başlamıştı gece kütük gibi uyuyan ben 2 defa wc kalkıyodum sürekli açtım çok su içiyodum ve deli gibi midem yanıyodu bide 3 gün geçmeyen baş ağrım oldu mide bulantısı ve uyku 6. haftadan sonra oluyo diye biliyorum ama inşallah yanılıyorumdur hamilesinizdir ama fazlada üstünde durmayın 8 ay boyunca ben her adet zamanımda hamilelik belirtileri yaşadım adetimi 1 hafta geciktirdim zaten hamile olduğunuzu hissediyosunuz nasıl bişey bilmiyorum ama ben dıştan bu ay da olmadı diyodum ama içimde bi ses hamileyim ben diyodu inşallah ben yanılıyorumdur da hamilesinizdir

benimde BATım bu ay 17si kızlar ben umutlu değilim ama sizlerin inş olumlu olur:KK3:

X