Nefret Ediyorum!

Dumadumadum

Verdiğim değer kadarsın..
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2010
5.342
38
Şu canım hayatta nefret edilecek insan tiplemeleri o kadar çok ki...
Hangisini ilk sıraya koyacağımı şaşırdım resmen.

Dün ilaç yazdırmak için devlet hastanesine işim düştü.
O kadar kalabalıktı ki anlatamam.
Ağız kokuları ter kokuları vs hep birbirine karışmış durumdaydı.:KK19:

Midem bulandı ve kendimi elimi yüzümü yıkamak için tuvalete attım :26:
Bir de ne göreyim tuvaletlerden birinin kapısı han gibi açık.
Ve leş gibi!!!:KK19:

Kadın resmen büyük tuvaletini yapmış ve su dökme zahmetinde bulunmamış!!!.

Girmemle çıkmam bir oldu.
Hemcinsi olduğum içn resmen utandım kendimden!.

Daha bu da bişey mi...
Petlerini olduğu gibi çöp kovasına bırakanlara ne dersiniz.

Bunları yapan hemcinslerimden utanıyor ve nefret ediyorum!!!

Ben anlamıyorum millet nereyi bulsa büyük tuvaletini bile yapıyor.Çok rahatlar ,öyle yerlerde tuvalete girmemek lazım ,pis malum...Her türlü hastalığı kapabilir insan . :KK24:

Avrupada millet köpeğinin kakasını bile ortada bırakmıyo, ki o Avrupa adam akıllı yıkanmayı bile bizden öğrendi, hamam kültürünü bizden kaptılar,onlar gelişti bizde bazı tipler yüzünden yüzyıl geriye gidiyoruz, düşün hamile olsan sık sık tuvaletin gelecek gidipte kullanamayacaksın, niye çünkü bi öküz sudan sabundan habersiz bi tek hücreli gelmiş değerli kakasını orda sergiliyo!

Bir kere bir düğüne gitmiştim ve bayanlar tuvaletine girdim, kapıyı açtım bir de ne göreyim, bir bayan afedersiniz ama resmen klozetin fıskıyesine büyük tuvaletini yapmış, nasıl oturmuşsa artık :KK70: istese öyle bir şey yapamaz çok uğraşmış olmalı.

Şu canım hayatta nefret edilecek insan tiplemeleri o kadar çok ki...
Hangisini ilk sıraya koyacağımı şaşırdım resmen.

Dün ilaç yazdırmak için devlet hastanesine işim düştü.
O kadar kalabalıktı ki anlatamam.
Ağız kokuları ter kokuları vs hep birbirine karışmış durumdaydı.:KK19:

Midem bulandı ve kendimi elimi yüzümü yıkamak için tuvalete attım :26:
Bir de ne göreyim tuvaletlerden birinin kapısı han gibi açık.
Ve leş gibi!!!:KK19:

Kadın resmen büyük tuvaletini yapmış ve su dökme zahmetinde bulunmamış!!!.

Girmemle çıkmam bir oldu.
Hemcinsi olduğum içn resmen utandım kendimden!.

Daha bu da bişey mi...
Petlerini olduğu gibi çöp kovasına bırakanlara ne dersiniz.

Bunları yapan hemcinslerimden utanıyor ve nefret ediyorum!!!

ve maalesef bu pisliği temizleyerek evine ekmek götüren insanlar var.

- Yolda öte beriye salya sümük pöykürüp tüküren insanımsı canlılardan da nefret ediyorum...

-Otobüslerde bacaklarını pergel gibi açıp yanndaki vatandaşı zor duruma sokan insanımsılardan da nefret ediyorum

-Hamilelere ayakta zor durqn hastalara yaşlılara yer vermeyip bir de uyuyor numarası çekenlerden de nefret edyorum.

-Nerde olduğunu unutup çakkıdı çukkudu sakız şişirp patlatanlardan da nefret ediyorum.

-Mağazaya girer girmez seninle beraber tüm mağazayı adım adım dolaşan görevlilerde de nefret ediyorum.

-Sokakta yürürken yanında kocan mı var çocuğun mu var diye bakmaksızın
mal gibi gözünün içine içine bakıp kaş göz işareti yapan magandalardan da nefret ediyorum.

-Sokak hayvanlarına merhamet etmeyip taş atan tekme atan canilerden de nefret ediyorum..

-Doğum yapmayı marifet sanan doğurmaya gelince kedi gibi doğuran bakmaya gelince camiye çöp variline
bırakan kadınlardan da nefret ediyorum.

-Karısını kadını saymayıp hor görenlerden şiddet uygulayanlardan aldatanlardan küfredenlerden hakaret
edenlerden anasına babasına ezdirenlerden nefret ediyorum.

Bir de ellerini yıkamayanlar var ki illetlik resmen!.
Tuvaletten çıkıyor kapının koluna dokunuyor ve çıkışta elini yıkamıyor.
O dokunduğu kapı kolunda o sifon sapında o kadar mikrop var ki...

bende anlamıyorum ...bir avupa ülkesine gidiyorsunuz yollar tertemiz bir peçete bir sigara göremezsiniz yolda .. bide bize bakıyorum sigara izmaritleri bilmem ne ... bende dışarda tuvalete gitmemeye özen gösteririm ama insan sıkışıyor bazen .. kaç kere kapısından döndüm yani tuvaletlerin ...
çok kötü bir durum ..biraz medeniyet diyorum ..... herkes çöpünü sokağa atma yarışında ... bide eski evimizde bir komşu vardı sürekli birşeyler silkeleyen .. apartman yasak koymuş hala silkeliyor inadına sanki ... bide inatlaşıyorlar okadar medeniyetsizler ki ....
gürültü yaparlar uyarırsın inadına daha çok yaparlar .. medeniyetsizlik işte bu ....

Evet her yerde var bu galiba:KK25:
Okullarda, mola yerlerinde, düğün salonlarındaki lavabolarda..

Bizim işyerinde temizlikçi abla çok titizdir çamaşır suyu ile aklar paklar ama bir iki kişi sebebiyle arada buna benzer şeylere rastlarız..
Top top peçeteler çöpe değil yanına atılmış, sifon çekilmemiş, bazen aynada fondötenli parmak izleri bile olur

Hayret ediyorum bu insanlar evinde de lavaboyu böyle mi bırakıyor diyorum ?

Bir de çocuğuna tuvalet yerine heryere kaka yaptıran ve temizlemeyenlerden nefret ediyorum.
Kadın dediğin temiz olmalı.
Ama bu tip kadınlarda temizliğin t'si yok.

Bir de ellerini yıkamayanlar var ki illetlik resmen!.
Tuvaletten çıkıyor kapının koluna dokunuyor ve çıkışta elini yıkamıyor.
O dokunduğu kapı kolunda o sifon sapında o kadar mikrop var ki...

babannem
eski evimizde tuvaletle evin giriş kapısı dip dibeydi, babam köye götürcek onları, son kez tuvalete gidiyim dedi, girdi çıktı hadi vedalaşalım dedi elini uzattı şimdi ben o eli nasıl öpücem, namaz kılıyomuş abdest alıyomuş temizmiş abdestle o bir mi yaaa

babannem
eski evimizde tuvaletle evin giriş kapısı dip dibeydi, babam köye götürcek onları, son kez tuvalete gidiyim dedi, girdi çıktı hadi vedalaşalım dedi elini uzattı şimdi ben o eli nasıl öpücem, namaz kılıyomuş abdest alıyomuş temizmiş abdestle o bir mi yaaa

İşte herkesin temizlik anlayışı bir değil nemesisçim...

şimdi bu dediğimi biri yanlış anlayabilir ama son yıllarda özellikle devlet dairelerinde namaz kılma işi arttı, koridorlarda balgam çıkarma sesleri yankılanır, şipidik şipidik takunyalar, paçalar sıvalı,millet mantar kapmış lavabolardan, sen elini yıkıcaksın lavaboda bi ayak

gercekten okurken mide bulandi..

ama bu ortak alanlarda kullanilan wc filan her toplumda öyle..

bizim okuldada (yurt disinda ) lavolarin orada kullanilmis tampon vardi yerde insan

giirp elini yikayamiyor ben peceteyle muslugu aciyorum yine sivi sabunun basma yerine peceteyle kullaniyorum ama

iste kapilar filan resmen mikrop

kesinlikle katılıyorum.eminim evde domestosla parlatıyordur heryeri sonra da tittizim diye geziyordur.
bende nefret listene bişeyler ekliyim.
sırf bayan doktora derdimi daha rahat anlatmak için gittiğim jinekoloğun aman ne var bunda bizde kadınız bizde evliyiz diyip ondan sonrada seni aşağılamasından nefret ediyorum .bazen erkek jinekologlar daha ılımlı derdimi onlara utana sıkıla anlatsamda:KK43:

Ben de eve misafirliğe gelip de tuvaleti kullananlar acaba ellerini yıkıyor mu diye kulak kabartıyorum. :) Sonra gelip bardağı,çatalı elliyorlar.Erkekler özellikle...Neyse ki eşim bu konuda dikkatli,yıkar ellerini...Bi gün arkadaş gelmişti bebeğinin altını temizledi,sonra ellerini yıkamadı,ben de yıkattırdım ona allem edli kullem edip... :KK9:

X