İşte Bu da 7 Aylık Gelin Evimmm :)))

cok cok güzel maşallah size ozellikle yatak odanızın mobılyaları cok kullanışlı umarm ev sizindir bizde ilk gırdıgımız eve göre döşemiştik 220 mtre kareydi ama eşim polis oldugu için 140 mtre kare lojmana gctigimiz için bazı eşyalarımı kuramadım :KK43: bnde daha 14 aylık evliyim :KK43: taze esyalar sarıldı öyle

cok cok güzel maşallah size ozellikle yatak odanızın mobılyaları cok kullanışlı umarm ev sizindir bizde ilk gırdıgımız eve göre döşemiştik 220 mtre kareydi ama eşim polis oldugu için 140 mtre kare lojmana gctigimiz için bazı eşyalarımı kuramadım :KK43: bnde daha 14 aylık evliyim :KK43: taze esyalar sarıldı öyle

Hmmm kötü olmuş canım ya :KK43: ev bizim evimiz çok şükür yoksa aynı sorunu bizde yaşardık doğru söylüyosun İnşaAllah sende düzenini kurarsın istediğin gibi bi evde canım :KK16:

................................................................................

Son düzenleme:
...............................................................................

Son düzenleme:
Salon ve yatak odana ayrıca önlüklerinize bayıldımmm :KK9: çok güzel canım güle güle oturuunnn :nazar:

Salon ve yatak odana ayrıca önlüklerinize bayıldımmm :KK9: çok güzel canım güle güle oturuunnn :nazar:

O önlüklerden her eve lazım kociş önlüğü görünce hevesleniyo mutfaktan çıkası gelmiyo bulaşıklar falan ohhh :KK1: Çok çok teşekkür ederim canım :KK16::KK16:

Canımmm Allah mutlu mesut etsin evinde

salonun çok şeker olmuş çok hoşuma gitti o pembenin tonu ne güzel öyle...

mutluluğun daim olsun...

merhaba canım

bırseyler sorabılırmıyım
salon duvar rengın ne renk acaba ? beyaz mı ? bir de halının markası ney ?

canım hepsi çok güzel ama salonuna ve o pembiş koltuğuna bayıldım çok hoş gerçekten güle güle otur canım

Çook tatlı bir eviniz var.......Güle güle oturun.......Bebişiniz de sağlıcakla gelsin odasına inşllh....

X