Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum

yukiik

KendimeYeniBirNedenLazım
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
534
3
Kaş konturu dudak konturu ve eyelıner uygulaması yaptırmak istiyorum yaptırmalıyım başarı oranı nedir bilmiyorum banyo havuz denizden çıtıktan sonra yüzümde renk olsun istiyorum ve kaş boyamaktan kurtulmak istiyorum

Bu konuya pek adapte değilim, sadece merak ettim bu işlerin maliyeti nedir?

araştırdığım kadarıyla kaş 150 200 lira civarı dudakta aynı eyelınerı bilmiyorum sanırım 400 tl civarı bir meblağlayla hapsi halledilebilir burun estetiği yaptırmak istiyorum kaş konturunu önce yapsam bir sorun çıkarmı acaba estetikten sonra kaşlar ayrılıyormuş biraz diye bir şey duymuştum

araştırdığım kadarıyla kaş 150 200 lira civarı dudakta aynı eyelınerı bilmiyorum sanırım 400 tl civarı bir meblağlayla hapsi halledilebilir burun estetiği yaptırmak istiyorum kaş konturunu önce yapsam bir sorun çıkarmı acaba estetikten sonra kaşlar ayrılıyormuş biraz diye bir şey duymuştum

Bence de estetikten sonra yaptır, kaşlar ayrılmasa bile yeni burnunla ifaden değişecektir. madem kalıcı, böyle bir riske girme. Önce ifaden yerleşsin, sonra da kaşlarına uygun bir hat belirlersin :KK34:

Bence de estetikten sonra yaptır, kaşlar ayrılmasa bile yeni burnunla ifaden değişecektir. madem kalıcı, böyle bir riske girme. Önce ifaden yerleşsin, sonra da kaşlarına uygun bir hat belirlersin :KK34:[/QU

Haklısın estetiği erteledikçe diğerleride olmuyor şu estetiği bir olabilseydim iki hafta tatilim var hayata iyileşmez yaza kadar da beklemek istemiyorum

Ben zaten estetiğin kış aylarında yapılması gerektiğini duymuştum, yazın güneş lekeleri falan oluyormuş.

selam.. ben 4 sene kadar önce kaşıma yaptırmıştım..çok ince ve seyrekti kaşlarım.sarışında olduğumdan göz ifademi çok etkiliyordu..arkadaşımın tavsiyesi ile yaptırdım..çok da memnun kaldım..şimdilerde de dudak için istiyorum ama kesin karar veremedim.

150 tl fiyat veren yere fazla güvenmemenizi tavsiye ederim. kalıcı makyaj herkesi yapamayacağı bir uygulama ve fiyatı da pahalıdır. Eğer deneyimli ve makyaj konusunda eğitimli bir kişiye yaptırırsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Uygulamayla ilgili bilgi almak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz. Kalıcı makyaj uzmanıyım ve bu konuda ki sorularınızı cevaplayabilirim.

ben eyeliner yaptırdım açıkçası çok memnun kalmadım çok mu kötü hayır ama keşke yaptırmasaydım her sabah bi kalem çekerdim o kadarda zor değildi. çok uğraştırdılar beni defalarca gittim gözüm şişiyor her defasında şişince simetrisi tutmuyor habire rötuşa gitmekten sıkıldım

150 tl fiyat veren yere fazla güvenmemenizi tavsiye ederim. kalıcı makyaj herkesi yapamayacağı bir uygulama ve fiyatı da pahalıdır. Eğer deneyimli ve makyaj konusunda eğitimli bir kişiye yaptırırsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Uygulamayla ilgili bilgi almak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz. Kalıcı makyaj uzmanıyım ve bu konuda ki sorularınızı cevaplayabilirim.

merhaba. kalıcı makyaj uzmanı olduğunuzu forumdan okudum. bir konu danışmak istiyorum.
ben kaşıma kalıcı makyaj yaptırdım ancak hiç memnun değilim özellikle renginden. her iki kaşım eşit değil ve gri-mavi bir renk oldu. yaptıralı da 1 yıl olmuştur. ilk yaptırdığım günden beri beğenmemiştim. sürekli kaşımı kapatıcı ile kapatıyorum diplerini ve kendim renklendiriyorum. yani bir hayrını göremedim şu olayın. ayrıca makjasızken kapatıcı sürmemişken de çok belli oluyor kalıcı makyaj olduğu. sildirmek istiyorum ama sildiren kişilerin sildirme sonrası o bölgelerinin kırmızı olduğunu gördüm. bu olay ne kadar sürüyor ve kalıcı makyaj silinen yerden kaş tekrar çıkıyor mu? benim için çok önemli çünkü aynada kaşlarımı gördükçe moralim inanlılmaz bozuluyor. yerdımcı olabilirseniz sevinirim . iyi günler.

Kaş konturu dudak konturu ve eyelıner uygulaması yaptırmak istiyorum yaptırmalıyım başarı oranı nedir bilmiyorum banyo havuz denizden çıtıktan sonra yüzümde renk olsun istiyorum ve kaş boyamaktan kurtulmak istiyorum

merhaba
ben kalıcı makyaj yapıyorum,fiyatlar hakkında bilgi vermek çokta kolay değil.bulunduğun il veya istanbul ise semt semt bile çok büyük farklar olabiliyor.euro üzerinden çalışanlar var ki bu 300euro oluyor tek bir makyaj,yani mesela tek kaş 300euro.ucuz yapanlar var 100tl civarı falan onlarda el becerisini geliştirmek için kobay arayanlar:)ben uzun süredir yapıyorum,bir dönem çocuktan dolayı ara vermiştim şimdi 1yılı aşkın bir süredir yine yapıyorum.ben orta bir rakamla yapıyorum.kaş250tl,dudak 250tl,eyeliner alt 100 üst 200tl.

Başarı oranına gelince bence çok başarılı.kendim kaşımı 5yıldır kullanıyorum,bir kez rengi açıldı üstten geçtim.gözümünde sadece altına yaptım ve şu an sadece rimel sürüp çıkabiliyorum.yalnız şöyle bişey var bazı ciltler boyayı çabuk atıyor (bana bu cilt tipi hiç denk gelmedi)yani yılda bir veya 1buçuk yılda bir üstten geçilmesi gerekebiliyor.
dikkat etmen gereken şey ise yaptıracağın kişi tek renk boya ile yapmasın,ten rengin ne ise veya kaşların koyu renkmi açık renkmi ona göre bir karışım olması şart(yapan kişinin öncelikle bunu yapması şart)aksi takdirde kaşların zamanla ya mavileşir ya grileşir yada kırmızılaşır.ve bunun dışında doğal görünmez.kaştan anlamayan birinin bile dikkatini çeker yapay olduğu.benim tavsiyelerim bunlar.sormak istediğin bişey olursa sorabilirsin.
birde sen sanırım kaş,dudak,eyeliner hepsini yaptırmak istiyosun.mutlaka indirim iste canım:p

merhaba. kalıcı makyaj uzmanı olduğunuzu forumdan okudum. bir konu danışmak istiyorum.
ben kaşıma kalıcı makyaj yaptırdım ancak hiç memnun değilim özellikle renginden. her iki kaşım eşit değil ve gri-mavi bir renk oldu. yaptıralı da 1 yıl olmuştur. ilk yaptırdığım günden beri beğenmemiştim. sürekli kaşımı kapatıcı ile kapatıyorum diplerini ve kendim renklendiriyorum. yani bir hayrını göremedim şu olayın. ayrıca makjasızken kapatıcı sürmemişken de çok belli oluyor kalıcı makyaj olduğu. sildirmek istiyorum ama sildiren kişilerin sildirme sonrası o bölgelerinin kırmızı olduğunu gördüm. bu olay ne kadar sürüyor ve kalıcı makyaj silinen yerden kaş tekrar çıkıyor mu? benim için çok önemli çünkü aynada kaşlarımı gördükçe moralim inanlılmaz bozuluyor. yerdımcı olabilirseniz sevinirim . iyi günler.

merhaba,
soruna yanıt alabildinmi bilmiyorum ama sana tavsiyem sildirme,düzeltilebilirmi bilemiyorum ama silme işlemide ten rengi boya ile yapılıyor ve bu ten rengi tek tondur.senin tenine uymayabilir.bende kalıcı makyaj uzmanıyım,kaşlarını görebilme şansım olsaydı seni yönlendirebilirim düzeltme konusunda.kaşının renginin bozulması renk karışımının bilinçsiz yapılmasından.eminim tek renk kullanılmıştır.sana şöyle söyleyim,kalıcı makyajı artık makinayı eline alan yapıyor,bu tip şeyleri mutlaka tavsiye üzerine yapmalısınız.hani biri ben yaptırdım memnunum demeli.sonuçta adı üstünde KALICI...ama moralini bozma düzeltilir eminim.profesyonel biri anlar.

300 ankarada ıyımı sızce rakam

Ankara da 400-1000tl arası yapılıyor..Deneyimli ve profösyonel kişiler yapıyor..Bu fiata yeni başlayanlar daha ucuza yapıyorlar..

Merhaba arkadaslar ben gecen hafta kalıcı makyaj yaptırdım önce çok korkmUSTUM çok araştırdım en son dudak ve eyeliner da karar verip yaptırdım.söylendiği kadar çok acı yok bence.yaptiracaginiz yerin hijyenik olması ve isin ehli birisi olması şart .Ankarada iseniz Tunali Hilmide 8 Mart güzellik salonu Vildan Karasu!!! Tek gecerim okadar ilgili ve sıcak ki salonun dekorasyonu otantik havası sizi büyülüyor adeta .... Çok sıcak bir ortam kalıcı makyaj yaptırmak cesaret ısı fakat sonrasında zahmetsiz güzel günler bizi bekliyor.şiddetle tavsiye ederim ... Yaptıracak arkadaslar yaptırdıktan sonra antibiotikli merhem kullanmayı unutmayın lütfen çok kısa sürede normale dondüm :) evet akmayacak bir makyajım var artık dilediğin kadar denize gir yüzünü yıka fln süper bir şey bence keske önce yaptirsaydim yafffff

Merhaba arkadaşlar,
ben de yaklaşık 1 ay once kalıcı göz makyajı yaptırdım (alt+üst). Ben de Ankara Tunalıda 8 Mart güzellik merkezinde Vildan Hanıma yaptırdım. Sadece kalıcı makyaj için değil her konuda güvenebileceğiniz çok tatlı ve bilgili bir bayan. Geçen gün de kaş makyajı yaptırdım. Benim orta kısımlarda açıklıklar vardı, özellikle o kısımlara çalıştı doğal durması için tamamını yapmadı. çok güzel oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada göze yapılırken acıdan ziyade, garip bir gıdıklanma hissi yaşıyorsunuz. özellikle iğne kirpik diplerinize değdiğinde:) Ama sonuç iyi olunca değiyor gerçekten. 2 gün kadar şişlik oluyor bu arada. Ben çok memnun kaldım, herkese de tavsiye ederim. yüzünü yıka, bi rimel sür çık! harika:))

Ben yazılan yorumları okudum açıkcası kafam daha çok karıştı :KK43: biraz zor bi karar sonuçta yüze yaptırıyoruz bu işlemi uzun vadede zararı olur mu,bir de bu iş de marka olmuş profesyonel kimseler varmı paylaşırsanız çok sevinirim.Ben İstanbul avrupa yakasında oturuyorum İstanbulda yönlendirebiliceğiniz kimselere ihtiyacım var.

X