Örgü ipçi bulamıyorum :(

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

gelsene

Guru
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
1.788
808
arkadaşlar büyükçekmece beylikdüzü avcılar civarında ipçi arıyorum ama burda hiç tanıdık yok olanda bilmediğinden yardımcı olamıyorr :KK43: eğer bildiğiniz bi adres varsa çok çok sevinirim

tatlım ben bursada yaşıyroum ama istanbul büyükçekmece abımın yanında bır ay kalmıstım. yerı tam bılemem ama söle tarıf edeyım. mımar sonan köprüsü varya tam onun dıbınde oturuyorlardı. karsılarında adlıye vardı. orda böle araçların gırmedıgı büyükçe bir cadde var yürüme yolu gbi. iş bankası falan var bu cadde üzerinde. o cadde üstünde ççok güzel bir ipçi vardı:KK70:D gıdınce sorarsan hemen sölerler zaten. kusura bakma tam mekanları bılemıyorum. ama büyükçkmecedeysen bulursun muhtemelen:KK70:D

canım büyükçekmece merkezde ( atirüs avm nin karşısı ) ara sokaklarda tuhafiyeler var ,ben oradan alıyorum ,sevgiler.....

cnm bende avcılardayım burda yürüyüş yolunda hızır bey çarşısı var hemen alt kata inince bir sürü çeşit var :KK52::KK52:

X