Saç Rengi ve Saç Boyama Sacinizdaki Boyalardan 30 Dakıkada Kurtulun!!!!

siliciler var maddi olarak sana ağır olur ama loreal il bakım serisini al absolut aşırı yıpranmış saçlar için olanı saçını silsin bayasın istediğin renge silici amonyaksızdır yıpratmaz korkma bakım serisi saçını yumuşatır adı Loreal Professional Serie Expert Absolut Repairmiş.bu bakım yıpranmaya karsı urundur sılıcıler yukarda yazıyor

kızlar inanmayın !!!! yok öyle birşey !! internetten en az on tane güzellik salonu ve büyük kuaför salonlarının telefoonunu aldım hepsine tek tek telefon açtım hepside öyle birşeyim mümkün olmayacağını söyledi. onlarında içinde muhakkak orial varmış hatta direk orial olanlarda varmış ama başka marka adı altında saç silicisi diye satıyorlarmış! benden söylemesi isterseniz sizde bulunduğunuz şehirin bazı kuaför numaralarını google dan bulun arayın sorun.hepside saçın rengini açmak için muhakkak orial kullanılıyor diyor (en lüx kuaför salonlarına sordum bunu) sakın kanmayın ticaret bunlar.. keşke olsada bende şu iğrenç kızıllarımdan kurtulsam:!!!

oxyreloaddz8wb2.gif

kızlar inanmayın !!!! yok öyle birşey !! internetten en az on tane güzellik salonu ve büyük kuaför salonlarının telefoonunu aldım hepsine tek tek telefon açtım hepside öyle birşeyim mümkün olmayacağını söyledi. onlarında içinde muhakkak orial varmış hatta direk orial olanlarda varmış ama başka marka adı altında saç silicisi diye satıyorlarmış! benden söylemesi isterseniz sizde bulunduğunuz şehirin bazı kuaför numaralarını google dan bulun arayın sorun.hepside saçın rengini açmak için muhakkak orial kullanılıyor diyor (en lüx kuaför salonlarına sordum bunu) sakın kanmayın ticaret bunlar.. keşke olsada bende şu iğrenç kızıllarımdan kurtulsam:!!!

oxyreloaddz8wb2.gif

HAAYTIM AYNI SORUN BENDEDE VAR KIZILLAR AKTI SOLDU MATLASTI VE IGRENC BUNU ARASSTIRIRKEN OGRENDIM VE PAYLASMAK ISTEDIM INANIP INANMAAMAK SIZE BAGLI VE BEN KUAFORLE BIREBIR YUZZYUZE GORUSTUMMM HIC YIPRATMADAN HATTA SAC PIGMENTELRINI GUCLENDIRIYOMUŞ YIPRATMIYOMUŞ SIZ BILIRSINIZ BEN PAYLAŞŞAYIMDA URUNUN INTERNETTEKI FIYATI 25 ILA 30 YUKARDAKI URUNLERI INTERNETTEN ARASTIRABILIRSIN CANIMMMM KUAFOR ACARSA BENDEEN 60 ISTEDI BIOCARIN ADLI ACICI GOSTERDI ANLATTI BU YUKARDAKI URUN DISINDA TABI BIOCARIN SEVGIYLE KALL
evet arkadasım dogrudur hıc yıpranmadan acıcı kulanmadan ıstedıgın gıbı mutlu ve huzurlu cıkarsın ama onemlı olan o kuaforu bulman gerekır cok onemlı bır konu bu ıyı sanslar sana

merhabalar bu önemli bilgiler için çoook teşekkürler.benim çok önemli bir sorum olacak;daha önce saçlarımda pekte güzel yapılmamış bir röfle vardı,kamufle etmek amacıyla kahveye boyattım,fakat boya aktıkça soluk sarılı röfle gibi oldu saçım.şimdi ben bu kahveyi saçımdan tamamiyle akıtmak için hangi ürünü kullanmalıyım?eski röflelerimi geri istiyorum:KK43::KK43:????

eğer saçının zemini sarıysa hiç bir yıpranma olmadan dönebilirsin sarıya bu ürün saçın yağ tabakasını bozmadığı için zarar vermez haaytım yukarda yazdıgım urunler var vbır arasır ıstersenn yalnız sıradan kuaforlerde olmuyo bu urunler bılgınıze en ıyı dedıgımız kuaforlerde bulmak mumkun en azından burda oylee canımm umarım hersey gonlunce olsunnn

merhabalar bu önemli bilgiler için çoook teşekkürler.benim çok önemli bir sorum olacak;daha önce saçlarımda pekte güzel yapılmamış bir röfle vardı,kamufle etmek amacıyla kahveye boyattım,fakat boya aktıkça soluk sarılı röfle gibi oldu saçım.şimdi ben bu kahveyi saçımdan tamamiyle akıtmak için hangi ürünü kullanmalıyım?eski röflelerimi geri istiyorum:KK43::KK43:????

kahvenin üstüne sarı paketler istiyorsan saclarının en acılmısından acılması lazım şekerim,sellectivenin boya silicisi diye koyu bir urunu var gerci piyasada boya akıtıcı bir cok ürün var ama coğunun üzerinde profösyonel kullanım içindir yazıyor yani evde yapabilecegin bi işlem deil bence iş bilen bi kuaföre gitmen,yinede bi bilgin olmus oldu bu konu hakkında artık kuaföre gittiginde sacına ne tur bi işlem uygulanacagı hakkında bi bilgi edinmiş oldun...

evet arkadasım dogrudur hıc yıpranmadan acıcı kulanmadan ıstedıgın gıbı mutlu ve huzurlu cıkarsın ama onemlı olan o kuaforu bulman gerekır cok onemlı bır konu bu ıyı sanslar sana

Arkadaşlar ben kızıl ve siyahtan karamele döndüm...Kuaförde sildiler ve çok uğraştılar resmen tutam tutam böldüler saçımı ve çok dikkatli yaptılar o halde bile yıprandıı:uhm:bu tür boyalar çok dikkat ister bence mutlaka bilen birine danışın bence:1shok:ürün hakkında bilgim yok ama saç açmak kesinlikle dikkat ister

cnm ciddimisin sen yaa benim sarıları atmak istiyorum çok sıkıldım bidaha boyatıp yakmak istemiyorum tam olarak nerde bulabilirim fiyatı nedir acaba sağol cnm yerimseniben

kızıl saçtan dönmek istiyorsanız kuaförden aldığım tiyo şudur yeşil sabun ile saçınızı yıkayın 1 hafta kadar (tabi kokusunu sevmiyosanız sabun yaptıktan sonra şampuanda yapın)yıkayın sonrada koyu kumrala boyayın.1 ikiboyamada kızıl gider
kül rengi boyalarda saçta kalan boyaları akıtıyormuş

canım ben bayan kuaförüyüm benim saçlarıma röfle yaptık çok güzel olmuştu ve başka kuaför arkadaşım beni gördü çok açık olmuş sana gelim bi j,la atim süper olur dedi karışımı hazırladı sürdü ve giti ben o çıkar çıkmaz yıkadım
bulanık bi renk olmuştu röflelerim senin silici dedigin ilaçtan getirtim ertesi günü saçlarıma yıkama yerinde uyguladık ama eski haline döndü ama yinede yıprandı resmen saçlarım keçi tüyü gibi oldu ben kuaför oldugum halde bu işleme girmiyorum ha oryale açmışın ha silici degişmio

arkadasim ben kacgundur bu indola ve goldwelde ni arastiriyorum ben yurtdisindayim burda varmi acaba avusturyadanim yazarsaniz sevinirim lutfen bide bu iki urunu bir mi kullaniyorsunuz bi anlatin arkadaslar

arkadasim ben kacgundur bu indola ve goldwelde ni arastiriyorum ben yurtdisindayim burda varmi acaba avusturyadanim yazarsaniz sevinirim lutfen bide bu iki urunu bir mi kullaniyorsunuz bi anlatin arkadaslar

canım dısarda bulmak bıraz zor malesef kuaforlerde bulunuyor kalıtelısını kullanmanı rıca ederım ama bu sılıcılerde kalıtesız olursa yıpratıyor bak lıste verıyorum sana ;
--------------------------------------------------------------------------------
[B bahsettiğim ürün indola.ve goldwelde var.jel şeklinde silici.kızıllarda saça komple geçiyorsunuz.diplerde ana saç olması önemli değil çünkü sadece boyalı kısmı siliyor.ana saça hiç etkisi olmuyor.efasorda kullandım ama efasorda ılık suyla dahi hazırlandığında ana saçı etkiliyor yani.bu silici 30 dakika bekledikten sonra 4 şampuan yapılıyor.kıram balsam gibi bakım kremi gibi yumuşatıcı kullanılmıyor.sonucu mükemmel bir sarı.yaklaşık 8.3- tonlara geliyor.ve üzerine boya röfle ne isterseniz rahatlıkla yapılabiliyor.inanın saçta hiç bir yıpranma olmuyor.çünkü saçın yağ tabakasını bozmuyor. VE KIZILLARDAN DONUSTE COK BASARILI URUN YIPRATMIYOR][/b]
OXY RELOAD BOYA SİLİCİ
ROON BOYA SİLİCİ 250 ML
BOYA ÇIKARICI B.C. ALEGRA
BIOCARIN COLOR CORRECTOR SET BOYA CIKARICI
UNI BOYA SİLİCİ VEYA MAKE UP 4O Lı
UNI BOYA SİLİCİ 42 Lİ PAKET
ERASER BOYA SİLİCİ ,
kozmetıklerde bulunuyor ver arastırabılırsınız ben kızıl sacdan donuş için kullanmak ıstıyorum deneyecegımm

tesekkurler bilgilerin icin artik izine gelince yaptiririm heralde cunku yurtdisinda bulmak zor saol guzelim.

arkadasim merakla bu boya silicisini kullandinmi onu bekliyorum cevap yazarsan sevinirim

Kullanan var mı?? Ben de eski rengine dönmek istiyorum ama açtırmadan mümkünse..

Kınayı da çıkarırmı acaba bu boya silicisi acaba?ne dersiniz

Ben Boya Silicilere Inanmiyorum Arkadaşlar Birde Kendiniz Yapmaya Kalkmayin Bu Tip Uygulamalari Saçiniz Yanabilir Bi Kaç Kişinin Başina Gelmişti Bu Tip şeyler.benimde Saçim Siyah Boya Ama Ben Sari Renk Aldim Uyguluycam Bakalim Nasil Olucak Inşallah Saçimin Rengini Açar.çareyi Bunda Buldum Artik Inşallah Hüsrana Uğramam.

ben de beyaz sabunla akıtıyorum siyahtı saçlarım 20 günde sık sık yıkama sonucu kahveye döndü rengi hala da yıkıyorum :) bir an önce kurtulsam da kızıl yapsam :KK43:

X