Saç Rengi ve Saç Boyama Sacinizdaki Boyalardan 30 Dakıkada Kurtulun!!!!

yok anacım saçımı başımı yakmaya niyetim yok benim
güvendiğim bir kuaföre giderim.o bilir nasıl olacağını.ve benim istediğim rengi yapar.
kızlar sakın denemeyin.saçınızınızı yakarsınız.bidaha lastik lastik saçlarla gezersiniz.allah korusun

bende tamamen silmek için kullanıılıyor sandım yok işime yaramaz

Siyah boyalı saça sarı boya bile sürsen rengi açılmıyor bir ton bile...

ben kuaföre gittim boya siliciyle ilgili bilgi verdi bana ama 200 ytl istedi..34-40ytllik ürün için 200 ytl fiyat biçiyorlAR. Bazı internet sitelerinde satılıyor ama sadece kuaförlere satış var. Çünkü müşteri bu ürünü alırsa kuaförler iş yapamaz,onlarda para kazanamazlar.Kendi saçınızı kendiniz boyayabiliyorsanız bu işlemide uygulamanız kolay kuaför market diye bir site var orda yazıyor

ben de beyaz sabunla akıtıyorum siyahtı saçlarım 20 günde sık sık yıkama sonucu kahveye döndü rengi hala da yıkıyorum :) bir an önce kurtulsam da kızıl yapsam :KK43:

kendi rengine mi döndü ve saçların yıpranmadı mı?bakım uyguladın mı canım?çünkü ben sabunla yıkadığım zaman çalı gibi oluyor.saçlarım gür ve kalın telli.cevap yazarsan sevinirim canım

ay zararı olmadıgına emin misiniz fisfisfis
gerçi saçımın renginden çok memnunum ama malum yaz geliyo renkten renge dönmem icab edebilir :icecream:
saçlarımdan da olmiyim benneyaptımki

kızlar bende saçımdaki kızıllardan kurtulmak istiyorum konu başlığını okudum şimdi kuaförümle konuştum sakın boya siliciyi kendin yapma dedi eğer yapacaksan yanında mutlaka biri olmalı yoksa saçını yakarsın dedi ve ayrıca boya silici yaptıktan sonra mutlaka kendi saç rengini ya da başka bir renge boyaman gerekiyormuş kendi saçına dönmüyormuşsun kızıllar kalıyormuş ama fazla değil dedi.
bilemiyorum bu kadar kolay olsaydı sanırım hepimiz bilirdik ve uygulardık.

saçınızda mavi siyah yada üst üste siyah boya yoksa,orielle açıyorlar.
Ben maalesef 6 ay önce öyle bir eşşeklik yaptım.Saçlarım simsiyahtı ve 2 kat boya vardı,altı da kızıldı. O yüzden turuncu renk oldu açılınca uçları. kahveye boyadı kuaför ama saçlarım mahvoldu,belime kadardı kestirmek zorunda kaldım.
Ya sabredin kendi saçlarınız uzasın onun üstüne boyayın,ya da çok ama çok kaliteli bir kuaföre gidin saçınız yıpranmasın.

arkadarşlar bende yeni yaptırdım boyamı ama hiç memnun değilim fiyat konusunda bende madurum araştırıyorum ama yok gerçekten bi bilginiz olursa haber verirseniz sevinirim yaa :)

bende silicinn fln oldugunu sanmıorm.lutfen ınanmayın ve sakın evde yapmayın.benım sacımda da cok berbat bı rofle var.kurtulmak ıcın parıs kuafre gıttm rofle yaptrdımn ertesı gunu.benı kurtarn bunda dedım.kı parıs kuafr ankarann en ıılernden bırıdır.adam gayet dururstce ben bunu sılıcıyle akıtırm ya da ustune boyarım ama sacların yanar mahvolur dedı.eger ıstıyosan yapalım ama boyle durumlarda en ıı sey boyamadn fon cektırmeden bı ıkı ay sacı kendı halıne bırakmak dedı.adam ıstese yapardı para da kazanırdı.bende kendı halıne bıraktm bı ay oldu hıcbısı surmeden sadece sac kremıyle(ipek markasıda)2 cm uzadı.ha hala yıpranmıs ama sadece uclarında kaldı o yıpranmslgı.1,5 ay daha boyatmıcam hıcbı ısleme tabı tutmıcam.bunları yazan oneren arkadasın da kendı kullnamdan yazması sankı bıraz reklam amaclı gıbı geldı bana.o soledıgı loreal bakım serısı de urun basına 50 ytl den 150 ytllık bı serı.bunu alın kullanın dıe cok kolay soluor ama kendınn kullandıgını sanmıorm.malıyet olarak agır bı urun.markettn gıdıp alıncak bıse deıl....

boya çıkarıcının da bi tür oryal olduğunu, saçı yıprattığını, para tuzağı olduğunu söylemişti benim kuaförüm =(

arkadaşlar mantıklı düşünmeye davet ediyorum sizi ;
bi düşünün boya saçı açmak yada koyu yapmak için kullanılır öyle dimi kimyalsal maddelerle saçın "kendi rengini açar veya kapatır saçın içindeki öz rengi için bu söylediklerim"
hani cila gibi bişey olsa çıkar spey gibi
örn: tırnaklarımıza oje süreriz onu asetonla çıkarmak mümkündür çünküü bu cila türüdür ama ojeler tırnagın kendi rengi içine hareket etseydi ( tırnaga sürülen kına gibi bi nevi oda içe hareket edioyor)))
çıkarmak mümkün olmazdı bunun gibi düşünün
en azınızdan saçınıza ve paranıza yazık !!!!!!!

Arkadaşlar ben şimdi aldım, kısmetse bu akşam gidip denicem. selective professional oxy reload bunu aldım. inş istediğim sonucu alırım :KK43: koyu kestane benimde saçlar ve ben kendime hiç yakıştıramadım bu rengi:KK43:

arkadaşlar ben geçen sene bu siliciden sipariş verdim bi siteden 22 TL idi kızıldan dönüş yapacaktım ankarada evcim kuaföre gittim yaparız dediler ama tekrar gittiğmde önerilen kuaför orada olmadığından yaptırmadım gidip orialle açtırdım. Şimdi hala elimde duruyor, saçlarım kumral altında röfle var hala kullanmaya cesaret edemiyorum. Satmayı dahi düşündüm ama dursun işime yarar dedim her seferinde. Şimdi de napıcağımı bilmiyorum açıkçası gidip kuaförlere dert mi anlatayım bi cesaret silici mi kullanayım. Hiç bilmiyorum hiç..

ben geldimmmmmm. kullandım arkadaşlar aldıklarımı. gayette güzel oldu. tam olarak kendi orjinal saç rengim tutmadı ama bayağı açıldı. bende kuaföre gitmiştim bunu kullanmadan önce saçımı boyatmak istedim tek renke. 50 tl dedi, çok sevindim. sonra boya varmı diye sordu var dedim 150 lira dedi:1shok:. yuhhhh dedim oha. o sinirle çıktım aldım bunu. şimdi bugün yada yarın gidip istediğim boyayı alıp evde arkadaşıma boyatcam. kuaföründe yapacağı aynı şeydi bence. 37,50tl ye aldım, 2 kutuda boya alsam oldu bu iş inşallah.:Saruboceq:

en son 2 ay önceki açma boya işleminden sonra bende çok araştırdım ürünleri.dün de kuaförüme sordum.inanmayın dedi bi tür açıcı olduğunu söyledi dahası renk kusturma işlemi için kullanıldığını ve bununda saçı yıprattığını belirtti.sonuçta gittim doğrudürüst açtırdım saçımı ve röfleme geri döndümyerimseniben

Lütfen bana yardım edin :KK43: dün saçımı boyattırdım beyazlar kapansın diye bitkisel boyayı tercih ettim ama üstüne çok sürmenkten dolayı resmen sarardı altı kahve üstü sarımsı gibi duruyor şimdi napcağımı bilmiyorum yarın okul var anlacıklar diye korkuyorum çıkarmanın yolu boya siliciler mi ?

Lütfen bana yardım edin :KK43: dün saçımı boyattırdım beyazlar kapansın diye bitkisel boyayı tercih ettim ama üstüne çok sürmenkten dolayı resmen sarardı altı kahve üstü sarımsı gibi duruyor şimdi napcağımı bilmiyorum yarın okul var anlacıklar diye korkuyorum çıkarmanın yolu boya siliciler mi ?

kaç yaşındasınki sen bu yaşta beyazlarmı çıktı vah anam benim :1shok:

kafam karıştı işe yarıyormu yaramıyormu bende siyaha boyattım erkek arkadaşım sarıyı daha çok yakıştırdığını söylüyor alsam işe yararmı acaba :KK43:

nerden alıcaz bu siliciyi... kozmetiklerde varmı

X