Saç Rengi ve Saç Boyama Sacinizdaki Boyalardan 30 Dakıkada Kurtulun!!!!

ben kullandım bu ürünü. Kullandığımda diplerim 2 cm uzamıştı. Eğer ürünün içinde oryal gibi saç açıcı maddeler bulunsaydı kendi saç rengimi de açardı. Diplerimde hiç bir değişiklik olmadı ve saçlarımın diğer kısımları da normal boya yaparken kullandığım oksidan krem saçlarımı hangi tona kadar açtıysa o renge kadar açıldı. Yani röfle falan varsa altta direkt röflenin rengi çıkar. Benim saçlarım koyu kestaneydi ürünü kullandıktan sonra açık kumral oldu. Ama sonrasında hemen boyama yapmayın. Saç eski rengine dönüyor hemen. Ya boyamak istediğiniz rengin 5 ton açığına boyayın ya da 1 ay falan hiç boyamayıp ürünün saçtan tamamen çıkmasını bekleyin. ürün hemen saçtan çıkmıyor. Kokusundan anlıyorsunuz. ıslanınca tekrar kokusu çıkıyor. Ayrıca yıpranma sıfır... Ben 2 kere kullandım hiçbirşey olmadı. Başka sorusu olan varsa yanıtlayabilirim :)

bu ürünün adı ne nasıl kullanılıo ve hangi volünü kullanmak gerekiyor.benim saçım kızıl yardımcı olurmusunuz

Markasini hatirlamiyorumama bundan 1 yil once boya kusturucu adinda bir urunu kullanmistim. evet boyayi akitiyor ama orgnal renge asla getrmior.sonrasindada kuruluktan saclarin cani kalmiyor..

Markasini hatirlamiyorumama bundan 1 yil once boya kusturucu adinda bir urunu kullanmistim. evet boyayi akitiyor ama orgnal renge asla getrmior.sonrasindada kuruluktan saclarin cani kalmiyor..
Saçların kuruduysa kötü bir ürün kullanmışlar demek ki, üzüldüm senin adına.

X