Saç Rengi ve Saç Boyama Sacinizdaki Boyalardan 30 Dakıkada Kurtulun!!!!

E

EU1

Ziyaretçi
[B bahsettiğim ürün indola.ve goldwelde var.jel şeklinde silici.kızıllarda saça komple geçiyorsunuz.diplerde ana saç olması önemli değil çünkü sadece boyalı kısmı siliyor.ana saça hiç etkisi olmuyor.efasorda kullandım ama efasorda ılık suyla dahi hazırlandığında ana saçı etkiliyor yani.bu silici 30 dakika bekledikten sonra 4 şampuan yapılıyor.kıram balsam gibi bakım kremi gibi yumuşatıcı kullanılmıyor.sonucu mükemmel bir sarı.yaklaşık 8.3- tonlara geliyor.ve üzerine boya röfle ne isterseniz rahatlıkla yapılabiliyor.inanın saçta hiç bir yıpranma olmuyor.çünkü saçın yağ tabakasını bozmuyor. VE KIZILLARDAN DONUSTE COK BASARILI URUN YIPRATMIYOR][/B]
OXY RELOAD BOYA SİLİCİ
ROON BOYA SİLİCİ 250 ML
BOYA ÇIKARICI B.C. ALEGRA
BIOCARIN COLOR CORRECTOR SET BOYA CIKARICI
UNI BOYA SİLİCİ VEYA MAKE UP 4O Lı
UNI BOYA SİLİCİ 42 Lİ PAKET
ERASER BOYA SİLİCİ ,
kozmetıklerde bulunuyor ver arastırabılırsınız ben kızıl sacdan donuş için kullanmak ıstıyorum deneyecegımm

ewet arkaadslar canlarım kızıldan yada herhangı bır renkten en kısa surede dogal renge donmek ısteyen,
hemde yıpratmadan dogal rengıne donmenız mumkunnn,
hemde 30 dakıkada kendım ıcın arastırıyodum sızınla de paylaşmak ıstedım benle aynı sorunu yasayan arkadaslar mujddeeee

Ben kahve üzerine kızıl yapmıştım,bu ürünü kullandığımda yine doğal olan kahverengi saçıma kavuşabilirmiyim yani.Denediğinde bizi de bilgilendirirmisin?Ayrıca bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler...

canım yaa bu harika bi haber ben siyah boyadan kurtulmak istiyorum bana da etki eder mi bu bi de fiyatı ne kadar??

Ben kahve üzerine kızıl yapmıştım,bu ürünü kullandığımda yine doğal olan kahverengi saçıma kavuşabilirmiyim yani.Denediğinde bizi de bilgilendirirmisin?Ayrıca bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler...

HAYATIM BUGUN ARASTIRDIM SIMDI GELDIM,
BU BAHSETTIGIM URUNLERI KOZMETIKLERDE MALESEFKI BULAMADIM,
ANCAK KUAFORLERDE VARMIS MALESEFKI AMA KUAFORLER SATIYOMU BILMIYORUM YARIN ONUDA SORACAGIM FAKAT KUAFORE SUNU SORDUM:
BENDE KIZILIM SUAN VE BAYAGI AKTI RENGI MATLASTI BIOCARIN URUNU GOSTERDI VE DOGAL RENGINE DONDUREBILECEGINI 30 4O DAKIKA ICERISINDE DOGAL ANADAN DOGMA SAC RENGINE GELEBILECEGINI BELIRRTI VE YIPRANMA OLMAS ICINDEKILER SAC PIGMENTLERINI GUCLENDIRICI SINE KADAR VARMIS ,
4 KUTUDAN OLUSUYO ICERIGI ACMA DOGALA DONDURMA BAKIM,VE GUCLENDIRICI DOGALA DONDUKTEN SONRADA ISTEDIGIMIZ RENGE BOYAMA SANSIMIZ OLUYOMUS BEN OGRENDIM SIZLERLEDE PAYLAŞMAK ISTEDIMMM,
BENM BULUNDUGUM SEHIRDE SADECE KUAFORLERDE BULUNUYO AMA ISTANBULDA FALAN KOZMATIKLERDE BELKI SATILIR HA BIDE KUAFOR FIYATINA 60 YTL DEDI BENIM SACLARIM BIRAS UZUN ,KISALIGA GOREDE FIYAT DEGISIYOO SANIRIM SUAN ICIN BUKADAR DENERSEM YINE YAZARIM GERCEKTEN DEDIKLERI GIBIYSE HARIKA GIBI GORUNUYO İŞALLAHHH MUCKSS

canım yaa bu harika bi haber ben siyah boyadan kurtulmak istiyorum bana da etki eder mi bu bi de fiyatı ne kadar??

HAYATIM BUGUN ARASTIRDIM SIMDI GELDIM,
BU BAHSETTIGIM URUNLERI KOZMETIKLERDE MALESEFKI BULAMADIM,
ANCAK KUAFORLERDE VARMIS MALESEFKI AMA KUAFORLER SATIYOMU BILMIYORUM YARIN ONUDA SORACAGIM FAKAT KUAFORE SUNU SORDUM:
BENDE KIZILIM SUAN VE BAYAGI AKTI RENGI MATLASTI BIOCARIN URUNU GOSTERDI VE DOGAL RENGINE DONDUREBILECEGINI 30 4O DAKIKA ICERISINDE DOGAL ANADAN DOGMA SAC RENGINE GELEBILECEGINI BELIRRTI VE YIPRANMA OLMAS ICINDEKILER SAC PIGMENTLERINI GUCLENDIRICI SINE KADAR VARMIS ,
4 KUTUDAN OLUSUYO ICERIGI ACMA DOGALA DONDURMA BAKIM,VE GUCLENDIRICI DOGALA DONDUKTEN SONRADA ISTEDIGIMIZ RENGE BOYAMA SANSIMIZ OLUYOMUS BEN OGRENDIM SIZLERLEDE PAYLAŞMAK ISTEDIMMM,
BENM BULUNDUGUM SEHIRDE SADECE KUAFORLERDE BULUNUYO AMA ISTANBULDA FALAN KOZMATIKLERDE BELKI SATILIR HA BIDE KUAFOR FIYATINA 60 YTL DEDI BENIM SACLARIM BIRAS UZUN ,KISALIGA GOREDE FIYAT DEGISIYOO SANIRIM SUAN ICIN BUKADAR DENERSEM YINE YAZARIM GERCEKTEN DEDIKLERI GIBIYSE HARIKA GIBI GORUNUYO İŞALLAHHH MUCKSS

canım ya ben burda zamanında sormuştum boya çıkarıcı varmı diye yok öyle bişey orielle açmak zorundayız dediler hep..neyse ben de bi araştırayım en iyisi

canım ya ben burda zamanında sormuştum boya çıkarıcı varmı diye yok öyle bişey orielle açmak zorundayız dediler hep..neyse ben de bi araştırayım en iyisi

hayatım bende yenı ogrendım ve sıze aktarayım dedım kuaforler malzemecılerıne getırtırebılıyolar ıstersen satarlarda ıyıce arastırmanı tavsıye ederım yenı cıkmıs sanırım bak yulardıda verdıgım urun ısımlerını ınternetten arastır dogrulugunu goreceksınnn hayatımmm

canım çok sağolasın yarın gidip hemen sorucam bütün kuaförlere

canım çok sağolasın yarın gidip hemen sorucam bütün kuaförlere

gunaydın canısı,
umarım vardır yada getıttırebılırsınn,
cunku kuafor malzemecısınde muhakkak vardır belkı kozmetıklerdede olabılır,
ben 2 yere sordum belkı olabılır kendıne ıyı bakk

gunaydın canısı,
umarım vardır yada getıttırebılırsınn,
cunku kuafor malzemecısınde muhakkak vardır belkı kozmetıklerdede olabılır,
ben 2 yere sordum belkı olabılır kendıne ıyı bakk

günaydın canımm bu akşam üzeri çarşıya çıkçam ve sorcam bikaç yere bakalım ne dicekler yazarım buraya

peki boya akıtılınca beyaz saçlarda çıkıyor herhalde dimi

benim saçım yarıdan fazlası beyaz;eğer rahmetli annemin ki gibi röfle görünümünde olacağını bilsemhiç boyamak istemiyorum ama şimdi boyamayı kessem uçlar boyalı dipler bembeyaz olacak

Peki arkadaşlar benim saçımda röfle war diyelim ki boya silicisi kullandım röfleli yerler ne oluyor?? oralarda doğal rengine dönüyor mu???lütfen acil cewap bekliyorum ben de kullanmak istiyorum..

Peki arkadaşlar benim saçımda röfle war diyelim ki boya silicisi kullandım röfleli yerler ne oluyor?? oralarda doğal rengine dönüyor mu???lütfen acil cewap bekliyorum ben de kullanmak istiyorum..

CANIM ROFLE KONUSUNU TAM BILMIYORUM AMA CEVRENIZDE KUAFORE YADA KOZMATIKCILERE SORABILIRSIN ,
ANASAC RENGINE DONUYOMUS BENKI KIZIL VE MAT BEN SADECE KENDIM ICIN SORDUM KUAFORE AMA YARIN UGRAARSAM SENIN ICIN YINE SORARIM ROFLE KONUSUNU AMASENDE SORABILIRSIN KUAFORE CANIM DAHA IYI OLUR SACI GORMUS OLUR HEM KUAFORR,HOŞCAKALL

peki boya akıtılınca beyaz saçlarda çıkıyor herhalde dimi

benim saçım yarıdan fazlası beyaz;eğer rahmetli annemin ki gibi röfle görünümünde olacağını bilsemhiç boyamak istemiyorum ama şimdi boyamayı kessem uçlar boyalı dipler bembeyaz olacak

CANIM BENIM BOYA SILICILER ANA SAC RENGINE GERI DONDERIYOLARMIŞ OZELLIGI BUYMUS ONDAN SONRA ISTEGIGIN RENGE BOYATABILIYOSUN AMA BU URUN KIZIL SACLAR TURUNCU SACLARA DAHA ETKILIYMIŞŞ

arkadaşlar kızıldan dönüş yapmak artık çok kolay lütfen araştırın biraz çok bilmiş konuştum sanırım ama siliciler var artık. kızıl ne renk olursa olsun dönülür
hele açık rente bir kızılsa hiç problem olmaz

günaydın canımm bu akşam üzeri çarşıya çıkçam ve sorcam bikaç yere bakalım ne dicekler yazarım buraya

sellectivenin boya silicisi diye koyu bir urunu var gerci piyasada boya akıtıcı bir cok ürün var ama coğunun üzerinde profösyonel kullanım içindir yazıyor yani evde yapabilecegin bi işlem deil bence iş bilen bi kuaföre gitmen,yinede bi bilgin olmus oldu bu konu hakkında artık kuaföre gittiginde sacına ne tur bi işlem uygulanacagı hakkında bi bilgi edinmiş oldun...canımsın kolay gelsın

kızılınızın koyuluğu açıklığı önemli değil.kızıldan sarıya bile 30 dakkada dönebilirsin.kahvenin hangi tonunu istersen olur.ve saçlarında hiç yıpranmaz.açıcı kulanmak gerekmeksizin yapılabilir.
yazdıgım boya sılıcılerle mumkunn

X