40dk da 7 cm incelten kür (Dr.Feridun Kunak)

Helena

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2011
11.310
2.758
Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapası Malzemeleri

2 su bardağı kil
1 çorba kaşığı ozon yağı
1 çorba kaşığı kakao yağı
1 çorba kaşığı portakal yağı
1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı
1 tatlı kaşığı biberiye yağı
1 çorba kaşığı pul biber
2 çay bardağı Demlenmiş Yeşil çay

Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapasının Hazırlanışı :

2 su bardağı kilin içine 1 dakika kaynatılıp bir dakika demlenen yeşil çaydan bir bardak koyarak bulamaç haline getiririyoruz. İçine bir kaşığı ozon yağı, 1 çorba kaşığı kako yağı, 1 çorba kaşığı portakal yağı, 1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı , 1 tatlı kaşığı biberiye yağı, 1 çorba kaşığı kırmızı pul biber konarak güzelce karıştırılır.

Karışım istenmeyen bölgeye elle veya tahta kaşıkla yedire yedire sürülür. bir müddet beklendikten sonra iyice silinerek temizlenir. veya banyo yapılabilir.

Canlı yayından karışım bir hanımın göbek bölgesine ve yanlarına yedire yedire sürülerek yaydırıldı. ( Duvarı sıvar gibi sıvandı) üzeri streç filmle kapatıldı.
Biraz hareketler yapıldı.

Sürülmeden önce göbek deliğinin tam hizasından ölçüldü. 112 cm geldi.
40 dakika sonra yapılan ölçümde 105 cm geldi.

Bu karışım selülitli bölgelerede uygulanbilir.

NOT : merak edenler için yayın tarihi 16.01.2013

Maranki nin tarifi
biberiye yağı
portakal kabuğu yağı
menekşe yağı
hardal yağı
badem yağı (acı ya da tatlı belirtilmemiş acı kullananan arkadaşlar var)
bunlarıda sadece karıştırıp gece uyumadan sürülmesi öneriliyor ama gündüz de sürebilirsiniz size hangisi faydalı geliyorsa.benim tavsiyem 30dk yürüyüş egzersiz de yapmanız.ama tarifte böyle bir şart yok.
bütün yağları heba etmeyin bence hepsinden 1er,2şer çay kaşığı ekleyerek önce deneyin krem gibi sürün yağı, yoğurt gibi boca etmenize gerek yok.

bir de streci banyoda çıkaracağınız sıra bölge terlemiş olduğu için, direk soğuk havayla şoka girmesin. streci çıkartmadan strecin üzerine banyo yaptığınız sıcaklıkta su tutun ki terli bölge hemen şoka girmesin. daha sonra streci çıkartıp yıkayın
bu tarifte ise 3 hafta boyunca her gece sarın diyor ama ben bazı geceler hava alsın diye bir gündüz bir gece düzensiz yapıyorum şu an

bu tarifin linki http://www.kadinlarkulubu.com/zayif...haftada-2-beden-yatarak-incelinnnmaranki.html

Son düzenleme:
Önce 7 cm mi :KK53::KK53::KK53: Moduna girdim. Sonra 112 cmlik bölgeye uygulandığını okuyunca eh dedim.

evet 40 beden olan birisinde 3-4 cm gider diye düşünüyorum.

bu site de marankinin de böyle yağlı bir karışımını okudum ama onu 3 hafta boyunca her gün kullanmak gerekiyor. bunu haftada 2 kullanmak yeterli dediler o yüzden bu kür daha çok aklıma yattı gibi.

Maranki kendi tarifinde yağ yakıyor diye açıklama yapmış.

Kunak ise kendi tarifinde yağ yakımının olmadığını sadece toparlayıcı sıkılaşma özelliğinden dolayı incelme olduğunu söylüyor.
tabi ki sporla desteklemek gerekiyor. evde yapabileceğinz egzersizler sayesinde...
1 kere yapıp bırakmakla geçici bir çözüm olduğunuda söyledi.
bu süreçte yediklerimize de dikkat etmemiz gerekiyor bence

Aslında benim kilo problemim yok. 36-38 beden giyiyorum ama göbek deliğimin altından itibaren göbeğim var. Deliğin üstünde de var da altındakine kıyasla çok hafif. Alttaki belirgin derecede. Bir de göğüslerim küçük olduğu için göbeğim daha da dikkat çekiyor. Masa gibi kullanıyorum artık... :KK37: Pantolonlar göbeğimi falan kesiyor artık kat kat oldum. Spora da üşeniyorum. Bu bölgesel olunca dikkatimi çekti. Ama dediğin gibi spor ve gıda takviyesi. Tek başına bunlar anca sıkılaştırıp kısa süreli bir toparlanma olacağını düşünüyorum. Evde egzersizlere başlarsam böyle bölgesel bir şeyle destekleyeceğim bakalım.

Aslında benim kilo problemim yok. 36-38 beden giyiyorum ama göbek deliğimin altından itibaren göbeğim var. Deliğin üstünde de var da altındakine kıyasla çok hafif. Alttaki belirgin derecede. Bir de göğüslerim küçük olduğu için göbeğim daha da dikkat çekiyor. Masa gibi kullanıyorum artık... :KK37: Pantolonlar göbeğimi falan kesiyor artık kat kat oldum. Spora da üşeniyorum. Bu bölgesel olunca dikkatimi çekti. Ama dediğin gibi spor ve gıda takviyesi. Tek başına bunlar anca sıkılaştırıp kısa süreli bir toparlanma olacağını düşünüyorum. Evde egzersizlere başlarsam böyle bölgesel bir şeyle destekleyeceğim bakalım.

ben 1.60 boyunda 59 kiloyum. genelde yazları spor yapardım ama bu sene stajım vardı ve yedim içtim baya bi şiştim 7 kilo aldım:KK1::KK1:
ama sadece göbeğim şiş
bacaklarım hala ince elbise giydiğimde 36 beden gibi duruyorum
bileklerimde ince göğüslerimde normal
göbekten dolayı pantolonlarım sıkıyor can simidi gibi çıkıyorlar
o yüzden bende deneyebilirim ama marankinin ki nasıl acaba onu mu denesem linki atayım sana da bi okuyup karar verelm cnm ya hangisi kararsız kaldım.
maranki yi her gün yapamam her gün soğukta banyo yapmam gerekecek.
bir de maranki gece sarın uyuyun falan demiş

canım 10 dk ya takıldım buradan cvp vereyim.
soyadım y ile başlamıyor maalesef =)
tabiki 2 kür de yağ yakımı yapmıyor egzersiz şart
badem yağı konusuna gelince o maranki nin tarifinde var kunak ta badem yağı olmadığı için onu deneyebiliriz.
yani sen hangisini deneyelm dedin onu da anlamadım
:KK14:

ben deneyecektim ama üşeniyorum.
bunu denemesem bile sınavlarımdan sonra marankinin yağ karışımlarını deneyebilirim. onu deneyen var.
ama tam sonuca ulaşmış kimse yazmamış herkes yarım yarım. bunu deneyen arkadaşlar lütfen sonuna kadar yazsın.

ayrıca tv programında denendi bu

yaa ööle tarifler var ki aktar kendine uygulasa o bile yetişemez bunca yağa vs ye :KK1:
neyse hadi bakalım olumlu sonuç alan olursa denerim..

kızlar ya ben üşeniyorum çay demleme falan.:KK1:

zaten saçıma uğraşıyorum bir de bunu demle uğraş zor geldi açıkcası. maranki nin yağlarını fısfıslı şişeye koyup sıkmayı düşünüyorum. oda zayıflatıyor.
çok kararsızm feridun a daha çok güveniyorum aslında

kızlar ben maranki nin tarifini denedim ve

4 cm bel
2cm göbekten incelme gördüm.

dr. feridun kunak a güveniyorum fakat poşet poşet kil ve yeşil çay almak masrafı daha da arttırır diye düşündüm. ayrıca pul biberde var. maranki nin tarifinide sayfaya yazıyorum. ayrıca burada da anlatayım.

menekşe yağı,hardal yağı,portakal kabuğu yağı,biberiye yağı ve badem yağı.
tatlı diye belirtmediği için acı alınması düşünülüyor bu şeklde de sonuç alan çok arkadaşlar. hepsini karıştırıp geceden sürüp streçle sarıp uyuyoruz.gündüzde sarabilirsinz tabi. maranki gece demiş.

benm amacım gündüz sarıp hareketler yapmaktı fakat denemek için sabırsızlandım.gece sürüp spor yapmadım.
hatta streç gece sıkı sardığımdan dolayı yandan patlamış. ama üzerine zıbın giymiştim.sabah uyandım kahvaltımı yaptım. banyoya girerken ölçtüm. çıkıncada sonuç aynı şu an incelik kendini koruyor.

ayrıca bu yağların50cl likleri yok. nasıl yetecek her hafta yağ mı alacağız diye düşünüyordum ama yetiyor.hepsinden 1er çay kaşığı koydum denemek için. hepsini boca etmedim arttı biraz da. fıs fıslı şişede karıştırdım. yoğurt gibi boca etmenize gerek yok. krem gibi yedirin. gündüz sarıp spor ve hareket yapsanız bence daha güzel etki eder. üşenince de gece yaparsınız.

ya da deneme yanılma yoluyla size gece mi gündüz mü etki ediyor ona göre yaparsınız kızlar.yalnız bunun tarifi 3 hafta boyunca her gün. feridunun ki banyodan banyoyaydı.
sadece hardal yağı 50cl.
hepsinin fiyatlarıda 4tl
20 tl yani. size 3 hafta rahat gider ayrıca artadabilir bedeninize bağlı. ben 40 bedenm kızlar. sadece göbek ve bel çevreme uyguladım.
kokusu da gayet güzel rahatsız etmedi beni.
tahriş ve yanma hissetmedm çok hafif kaşındım bi kaç kez sonra uyumuşum.

Son düzenleme:
arkadaşlar be bugün yaptım lakin bi fark olmadı cm lerde. ben mi karışımı yapamadım anlamadım. ilk defa böyle killi karışım yaptım 2 su bardağı kil çok fazla geldi 4 bardak falan yeşil çay eklemek zorunda kaldım hatta üzerine ayrıca su ekledim.yine de kaskatı oldu en son elimle yoğurarak az kıvam verebildim zarzor sürdüm hertarafıma.çoğu kaldı. streçledim 1 saat spor yaptım sonuç sıfır.galiba ben karışımı hazırlayamadım ya kilden kaynaklı ya da benim beceriksizliğim.püf noktası falan var mı bilen varsa yazsın lütfen. bir daha denemek istiyorum . malzemeler boşa gitmesin:KK14:

arkadaşlar be bugün yaptım lakin bi fark olmadı cm lerde. ben mi karışımı yapamadım anlamadım. ilk defa böyle killi karışım yaptım 2 su bardağı kil çok fazla geldi 4 bardak falan yeşil çay eklemek zorunda kaldım hatta üzerine ayrıca su ekledim.yine de kaskatı oldu en son elimle yoğurarak az kıvam verebildim zarzor sürdüm hertarafıma.çoğu kaldı. streçledim 1 saat spor yaptım sonuç sıfır.galiba ben karışımı hazırlayamadım ya kilden kaynaklı ya da benim beceriksizliğim.püf noktası falan var mı bilen varsa yazsın lütfen. bir daha denemek istiyorum . malzemeler boşa gitmesin:KK14:

canım kıvamı hafif sulu olacak yani katı değil. duvar sıvar gibi sıvayacak şekilde olmalı.
programın tarihini verdim oradan bakabilirsinç 1 saat değilde daha çok tutmaya çalış.
programda vakit kısıtlı oluyor. bünyeden bünyeye farkedebilir. iş yap hareket et. 2-3 saat kalsın.
ve bedenine bağlı cnm göbeğin kaç cm bilmiyorum.ekrandaki bayanın göbek çevresini yazmıştım.

ama sadece yağlarıda yapablrsn kille beceremedysen.

feridun un bir de aynı kille yağlarla yeşil çay yerine sodalı tarifi var onu da verebilirim fakat ben denemedm
ben şu an marankinin formülünü denedim

dün göbekten 2cm
belden 4cm gitti

pazartesi gece bağlayıp salı sabah kahvaltıdan sonra çıkardım.denemek amaçlı yaptığım için hiç spor yapmadım

salı gecesi streclemedim.normal uyudum

gece ölçm yaptım göbek aynı 2cmi koruyordu. belimde 1 cm geri gelmişti.geri gelmesini normal buldum çünkü 4 cm gitmişti.fazla gitmişti yani. 3 cm i hala korudu.
bu sabahta ölçm yaptm aynı şekldeydi.

bende öğlen 1 de strecledm tekrar.
akşam çıkaracağım sonucu yazarım.
biraz da evde iş yaptım. çıkarmadan biraz spor yaparım

sonucu bildireceğim

canım kıvamı hafif sulu olacak yani katı değil. duvar sıvar gibi sıvayacak şekilde olmalı.
programın tarihini verdim oradan bakabilirsinç 1 saat değilde daha çok tutmaya çalış.
programda vakit kısıtlı oluyor. bünyeden bünyeye farkedebilir. iş yap hareket et. 2-3 saat kalsın.
ve bedenine bağlı cnm göbeğin kaç cm bilmiyorum.ekrandaki bayanın göbek çevresini yazmıştım.

ama sadece yağlarıda yapablrsn kille beceremedysen.

feridun un bir de aynı kille yağlarla yeşil çay yerine sodalı tarifi var onu da verebilirim fakat ben denemedm
ben şu an marankinin formülünü denedim

dün göbekten 2cm
belden 4cm gitti

pazartesi gece bağlayıp salı sabah kahvaltıdan sonra çıkardım.denemek amaçlı yaptığım için hiç spor yapmadım

salı gecesi streclemedim.normal uyudum

gece ölçm yaptım göbek aynı 2cmi koruyordu. belimde 1 cm geri gelmişti.geri gelmesini normal buldum çünkü 4 cm gitmişti.fazla gitmişti yani. 3 cm i hala korudu.
bu sabahta ölçm yaptm aynı şekldeydi.

bende öğlen 1 de strecledm tekrar.
akşam çıkaracağım sonucu yazarım.
biraz da evde iş yaptım. çıkarmadan biraz spor yaparım

sonucu bildireceğim

canım ilgin için teşekkür ederim. promgamı izlemiştim netten tarihini vermişsin.yeşil çayı biraz sıcak mı koydum acaba, programda bu belirtilmiyor dikkat etmedim. bi sonrakini 1 bardak kil ile ılıktan daha soğuk çayla yapayım diyorum galiba sıcak gelince kil katılaştı. bu arada seni de tebrik ederim çok iyi incelmişsin.ama ben marankinin kürünü yapamam sabaha kadar streçli durmak zor. oğlumu tuvalete falan kaldırıyorum geceleri. bu hafta içersinde tekrar deneyeceğim. diyet ve sporda yapıyorum inşallah inceliriz

Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapası Malzemeleri

2 su bardağı kil
1 çorba kaşığı ozon yağı
1 çorba kaşığı kakao yağı
1 çorba kaşığı portakal yağı
1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı
1 tatlı kaşığı biberiye yağı
1 çorba kaşığı pul biber
2 çay bardağı Demlenmiş Yeşil çay

Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapasının Hazırlanışı :

2 su bardağı kilin içine 1 dakika kaynatılıp bir dakika demlenen yeşil çaydan bir bardak koyarak bulamaç haline getiririyoruz. İçine bir kaşığı ozon yağı, 1 çorba kaşığı kako yağı, 1 çorba kaşığı portakal yağı, 1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı , 1 tatlı kaşığı biberiye yağı, 1 çorba kaşığı kırmızı pul biber konarak güzelce karıştırılır.

Karışım istenmeyen bölgeye elle veya tahta kaşıkla yedire yedire sürülür. bir müddet beklendikten sonra iyice silinerek temizlenir. veya banyo yapılabilir.

Canlı yayından karışım bir hanımın göbek bölgesine ve yanlarına yedire yedire sürülerek yaydırıldı. ( Duvarı sıvar gibi sıvandı) üzeri streç filmle kapatıldı.
Biraz hareketler yapıldı.

Sürülmeden önce göbek deliğinin tam hizasından ölçüldü. 112 cm geldi.
40 dakika sonra yapılan ölçümde 105 cm geldi.

Bu karışım selülitli bölgelerede uygulanbilir.

NOT : merak edenler için yayın tarihi 16.01.2013
yok daha neler artık tek seferde 7 cm mi inceltiyo süper bişey bu istediğim kadar yiyim o zaman haftada bir yapim bunu yada 15 günde bir oh süper:) pek inanamadım ama deniycem denemekten bişey kaybetmem nasılsa.

canım ilgin için teşekkür ederim. promgamı izlemiştim netten tarihini vermişsin.yeşil çayı biraz sıcak mı koydum acaba, programda bu belirtilmiyor dikkat etmedim. bi sonrakini 1 bardak kil ile ılıktan daha soğuk çayla yapayım diyorum galiba sıcak gelince kil katılaştı. bu arada seni de tebrik ederim çok iyi incelmişsin.ama ben marankinin kürünü yapamam sabaha kadar streçli durmak zor. oğlumu tuvalete falan kaldırıyorum geceleri. bu hafta içersinde tekrar deneyeceğim. diyet ve sporda yapıyorum inşallah inceliriz

canım bende gece rahatsız oluyorum.bugün gündüz yaptım maranki yi gündüz de yapabilirsin.ben onda inceldim çünkü.tek sıkıntı 3 hafta boyunca olması. 3 hafta müsait olamayabilirim.olduğu kadar artık

bu kil kafamı karıştırdı. sana o zaman sodalı tarifi vereym bulup. o da feridunun killi yağlı. sadece yeşil çay yerine soda koyuyorsun onda da adam 3 cm inceldi istersen haber et vereim canım

X