Göz Çevresi Bakımı Redensity ii göz altı ışık dolgusu

Arkadaşlar,

Bir arkadaşım yaptırdı. Ben de onun gelişmelerine bakıp yaptırıp yaptırmayacağıma karar verecektim. İlk yaptırdığında yüzünde kızarıklıklar oldu. Ama ertesi gün falan geçti. İlk bir ay belki de şişkinliğin etkisiyle daha daha doluydu gözaltları. 3 ay geçti tamamen başlangıç noktasında (Kendisine söyleyemiyorum üzülmesin diye). Kişiden kişiye değişiyormuş ve başarı oranı yaklaşık % 40mış. Ben bir türlü karar veremedim. Ben o % 40 a girer miyim girmez miyim bilemiyorum. Bu arada lütfen şimdilik özelden soru sormayın, mesaj sayım cevap vermek için yeterli değil. Cevaplayamıyorum.

Bende daha yeni yaptırdım. 2 hafta kadar öce. Bahçeşehir'de Dr.Birgül erden tarafından uygulandı. Bana kesinlikle gözaltı kapatıcısına ihtiyacım kalmayacağını söylemişti. Ve çok büyük değişikler yaşayacağımı. Sonuç ise hiç bir fark yok.Üstelik eskiden hiç olumsuz yorum almazken şimdi olumsuz yorum almaya başladım. Çok moralim bozuldu. Kesinlikle kendisinide bu ürünüde tavsiye etmiyorum.
Keşke bana başarı oranlarından bahsetmiş olsaydı ama hayır o kadar kesin konuştuki benim kızdığımda bu zaten. Bilseydim riski alıpta kararımı verip şansımı denemiş olurdum. 1200 lira az paramı;(( üstelik ruh halimin de bozulması ve ekstra gözaltı kapatıcısı satın almak zorunda kalmam ayrı bir konu...

Ayvdaha bugun yaptirdim buvyorumlari okumamistim.su anda 1 yapildi bir miktarini ayirdi dr 2 hafta sonra 2 ile birlikte kalan biride yapicak dr o kadar emin ki yaptigi isten igne giren yerler su anda kabarik ama 2 gune bisey kalmaz desi dr dudak yanlarimada baska bi dolgu yapti ondanda az ayirdi diger seansa dudak yanlarimda iz falan kalmadi hemen soldu bitti. Ama acikcasi iyi bir kurulus musteri iliskilerimde sorumlu mudur ben dr ilebislemdeyken son hastandan sonra banada yap gitmeden diye ilacini getirdi o daha oncede yaptirmis tekrarliyor.Ay beni korkuttunuz ya.......Bildiririm sonucu insallah

malesef canım çok buyuk hayallerle yaptırdım nişantaşında estelit diye bır guzellık merkezıne kampanyalı yaptırdım 600 tl ye. ilk yapıldıgında çok ıyı gıbıydı ama ertesı gun bu hayalkırıklıgına donuştu şiş aglamış gıbı gozlerle uyanınca. redensity getıren merkezıde arayarak bılgı ıstedım. 1 hafta yada 1 aya kadar geçer dendi. bugun 15 gun oldu ama ilk yapıldıgında dolmuş gıbı duran yerler eskı halıne döndü. gerıyede gözaltlarımdakı şişler kaldı bana uygulamadan hatıra...bence işe yaramıyor çunku tanıtımında torbalanmalara çökmelere ıyı denılen urun çökmeyı gıdermedıgı gıbı şiş olmayan gozlerıme torbalanma yaptı. üzgünüm ama önermıyorum benım gıbı hayal kırıklıgına ugramanı ıstemem bende bır suru araştırma yapıp en saglıklısı ve etkılısı bu dıye gıtmıştım ınt resımler gorup heveslenmiştim ama sonuç hayal kırıklıgı ve parakaybı :KK43:
Geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Bugün bir doktor bana redensity 2 ışık dolgusunu önerdi. Aklım da yatmıştı. Napıcam bilmiyorum.

bende bugün yaptırdım göz altlarım şiş 15 gün sonra kontrol var bakalım sonuç ne olacak.
bundan 1 hafta öncede yüz ve göz altıma prp yaptırdım o kadar para döküldüğüne değerse sizede yazarım sonucu
Sonuç ne oldu? Memnun kaldın mı? Ben de istiyorum redensity 2.

Bende yaptırıp memnun kalmayanlardanım.. gözaltlarımda renk farkı oluştu bi aydınlanma var fakat eksisi artısından çok. 17 gün oldu yaptıralı morluklarım daha yeni geçiyor.. ayrıca gözaltı torbalarım oluştu..şiş duruyor . homojen bi görüntü yok,,enjekte edilen yerlerde öbek öbek kaldı dolgu maddesi. dokununca canım acıyor.gözlerimin ikisi farklı görünüyor..sürekli insanlar soruyor noldu sana diye. düzgün yapılsa belki iyi olabilirdi ama işin uzmanına yaptırdığım halde bu haldeyse daha kime yaptırılır ki

X