Kıs vaktı yapılabılecek aktıvıteler..

eSmerimSin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
6.569
396
önerebılırmısınız? yada sız neler yaparsınız?

sevgılınız olsun arkadasınız olsun..eglencelı vakıt gecırmek adına..

bıseyler ıcmeye gıtmek, sınemaya gıtmek, bowlıng oynamaya gıtmek dısında :KK70:

ınsallah degısık fıkırler cıkar :KK23:

bizde bu durumu yaşıyoruz ya hep aynı şeyler hep.
birde küçük bir yerde olunca .. inşallah güzel fikirler çıkar konunu takip edeceğim :KK68:

Valla sen saymışssın zaten, bunlar dışında bişey olabileceğini sanmıyorum. malum kış ne bir yere gidip yürüyüş yapıp temiz havada çay içeblirsin ne piknik vs. kışın bitmesini beklemekten başka çare yok bence :KK53:

neyse takip edeyim değişik bişeyler bulan olur her halde :KK52:

Valla sen saymışssın zaten, bunlar dışında bişey olabileceğini sanmıyorum. malum kış ne bir yere gidip yürüyüş yapıp temiz havada çay içeblirsin ne piknik vs. kışın bitmesini beklemekten başka çare yok bence :KK53:

neyse takip edeyim değişik bişeyler bulan olur her halde :KK52:

evet ta yaz ayları o kadar cok sey varkı yapılabılecek, bence bu yüzden cok cabuk gecıyor yaz ayları..

kapalı havuza veya kaplıcalılara gıdılebılır.. suan bu geldı aklıma.. ama kısın herkesın canı ıstemeyebılır..

saunaya gıdılebılır kız kıza, hamam olabılır.??

evet ta yaz ayları o kadar cok sey varkı yapılabılecek, bence bu yüzden cok cabuk gecıyor yaz ayları..

kapalı havuza veya kaplıcalılara gıdılebılır.. suan bu geldı aklıma.. ama kısın herkesın canı ıstemeyebılır..

saunaya gıdılebılır kız kıza, hamam olabılır.??

yani evet ama şahsen benimde canım istemezdi. Kıştan nefret ederim ben zaten :) yapacak çok şey olsa bile şahsen benim evden dışarı çıkasım pek gelmiyor.. ııyyğğğ hele bu soğuklar

X