Doğal Saç Bakım Kürleri saç çıkarma ve uzatma karışımı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
bahsettiğin arkadaşından çok etkilendim deniycem inşallah bende de işe yarar

merhaba arkadaşlar.
uzun zamandır kulladığım bir karışımı paylaşmak istiyorum.4yıldır ihtiyaç duydukça kullandığım bir karışım.hemilelik dönemlerımde saç dökülmeleri yaşadım.ama onun dısında saclarım her zaman gür oldu.saç kesımı veya fön ıcın kuafore gıttıgımde ara makası mı yaptırdınız? gıbı sorularla karsılastım.normalde kendı sacım -yanı bu karısımdan once- cok cansız,yavas uzayan,ucları hep kırık ve kuru bı yapıdaydı.ben cok memnunum etrafımdakı herkesle paylastım.sonradan bı sekılde bana ulasıp tesekkur ettıler.benı en cok sasırtan seyse bı arkadasımın asırı stres ve sınır yuzunden avuc ıcı genıslıgınde sacları dokuldu.saclarının yanında kasları da.onu gorenler kemoterapı felanmı goruosun dıe soruolarmıs.bunalıma gırmıstı.karısımın tarıfını verdım.sımdı her gorusunde tesekkur eder bana.neyse karısım soyle:
hınt yagı
badem yagı
yılang yılang yagı
sarımsak yagı
bugday yagı
susam yagı
yılan yagı
ayrıca bepanthen ampul ve bemıks ampul.
bu yaglar aktarda kucuk sıselerde satılıyor.hepsını bı kavanoza koyun.eczaneden aldıgınız bepanthen ve bemıks ampulude ıcıne ekleyın.ampuller 5er adet cıkacak.hepsını kırıp ekleyın.ıyıce karıstırın.tum sac dıbıne surun.asırı surmenıze gerek yok.ama dıkkat edın sac tellerıne degıl sac dıbıne uygulanacak.en az 3saat bekletın.sonrasında yıkarsınız.bu karısım ortalama bır bucuk ay yetıo.ben haftada bır kez yapıorum.bırbucuk aylık sureden sonra karısım bıttıgınde ara verın.mesela ıkı ay.sonra karısımı tekrar uygulayın.ıkıncı karısım bıtmeden bazılarınız ılk karısım bıtmek uzereyken saclarının puskurdugunu gorecek.beslenme ve genetık faktorler elbette cok onemlı ama ben cok cok cok memnnum arkadaslar bu karısımdan.umarım sıze de ıyı gelır:)

Geçen sene Saç dökülmesinden pisikolojım bozuldu, dışarı çıkamaz oldum, neredeyse türban takıp öyle gezesim vardı. Bizim yeğenin nişanlısı bize geldiğinde kendisi de aynı sorunu yaşamış ve bana mutlaka sarımsak yağı ve keratin dip bakım yağı kullanmamı önerdi, sağolsun o günden beri saçlarım çok güçlü ve sağlıklı oldu, hızlı da uzamaya başladı. Fakat uyku düzenime de çok dikkat edıyorum.

X