şubat ta tüp bebek:)

ayy ben duygusal insanım ağlattınız iki dakkada :KK43::KK43::KK43:

pahalı ilaçlar fıstığım olmaz öyle

kız bak gelir seni evire çevire döverim.hiç sevmediğim konular bunlar bazen yazıyorlarya elimde ilaç var satacam diye sinir oluyorum.onun için destina sakın öle düşünme beni tanımıyorsun eğer tanısaydın hiç böyle karşılıksız olmaz falan diye konuşmaya cesaret bile edemezdinnnn.ayrıca şunuda söyleyim bana işyerinde benim lakabım hanımağa haberin olsun:)

ayy ben duygusal insanım ağlattınız iki dakkada :KK43::KK43::KK43:

pahalı ilaçlar fıstığım olmaz öyle
ama bak sen kabul etmezsen gidip doktora vercek yani akıbetini bilmeyecegiz kek yap götür iş yerine işte zaten kalanını verecek bir kısmından kujrtulursun masrafın kader bu yani böle denk geldiyse yapacak bişe yok kabul edeceksin

bende geliyommmmm

gel balım gelll ben 20 çeşit pasta biliyorum hepsini yaparım:)

kız bak gelir seni evire çevire döverim.hiç sevmediğim konular bunlar bazen yazıyorlarya elimde ilaç var satacam diye sinir oluyorum.onun için destina sakın öle düşünme beni tanımıyorsun eğer tanısaydın hiç böyle karşılıksız olmaz falan diye konuşmaya cesaret bile edemezdinnnn.ayrıca şunuda söyleyim bana işyerinde benim lakabım hanımağa haberin olsun:)

tamam canım durup dururken bide dayak yemiyim :KK43::KK43:

ne hissettiğimi yazıyım diycem bişey bulamadım halim bu :KK43::KK43::KK43::KK43:

tamam canım durup dururken bide dayak yemiyim :KK43::KK43:

ne hissettiğimi yazıyım diycem bişey bulamadım halim bu :KK43::KK43::KK43::KK43:
tamam beeee uzatma en kısa zamanda git al nihalden zaten orucum sigarasızlık basıma vurdu elime almıyım sizi haaaaaaaaaaaaaaa döverimmmm haaaaaaaaaaaa:)))ahahahhaha
bu arada abdest almıştım yarım saat önce size takıldım namaz kılamamıştım şimdi hemen kıldım tesbih çektim sizin için dua edicem destinayada evlat var destina ney ya yokmu senin adın gülimmi ölimmi bilemedim nerdeyse namazım kazaya gidecekti:)

tamam beeee uzatma en kısa zamanda git al nihalden zaten orucum sigarasızlık basıma vurdu elime almıyım sizi haaaaaaaaaaaaaaa döverimmmm haaaaaaaaaaaa:)))ahahahhaha
bu arada abdest almıştım yarım saat önce size takıldım namaz kılamamıştım şimdi hemen kıldım tesbih çektim sizin için dua edicem destinayada evlat var destina ney ya yokmu senin adın gülimmi ölimmi bilemedim nerdeyse namazım kazaya gidecekti:)

özelden mesaj yazdım canım bi bak

kızlar naptınız bakalım aranızdan ayrıldım 1 saat kadar hemen uçmuş gitmişsiniz yine
fatoşum.....ben türbanlılar için çok güzel bir alışveriş sitesi biliyom tatlım.....
nihalim çoook sevindim senin için dualarımdasınız hepiniz......
ama olacak üzme canım kendini........
allah yardım etsin hepimize...................

melek bugün yine yok nere gitti bu kız yaaaaaaaaaaabende tam sana yazıyodum canım ya hoşgeldin hangi site ben öle bakındım bişe bulamadım bıraktım aslında ben ne almam gerektigini bilmiyorum kıyafetmi tenceremi tabakmı aslında oturma odası almak istiyorum kaynana evlendi ya benim oturma odamda onun yatak odası var yatagı götürdü dolabı duruyor onlarıda paketler kilere atarım ilk defa bir oturma odası istiyorum yada bunları oturma odasına koyup salon takımı alsam ben ya:)
,şaştımmmmmmmmm kaldım valla:)

Son düzenleme:

ah benim güzel kalpli arkadaşım....
çok iyisin ama ya...........
inş allahım mükafatını versin sana bende çook duygulandım vallla birden......:KK43::KK43::KK43:
bundan sonra hanımağa diyecem sana .....:nazar::nazar:

ah benim güzel kalpli arkadaşım....
çok iyisin ama ya...........
inş allahım mükafatını versin sana bende çook duygulandım vallla birden......:KK43::KK43::KK43:
bundan sonra hanımağa diyecem sana .....:nazar::nazar:

aminnn canım benim Rabbim hepimizin mükafatını versin şu mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine açılan ellerimiz boş dönmesinn inşallah.

X