şubat ta tüp bebek:)

tatlım yaa.. özel merkezlerde değil de üniverste hasatnelernde yaptrsana sende.. bizde öyle yapıyrz.. nerdeyse yarı fıyatına...
bence ertelemeyn... bizde yeni düğün yaptk borç harç yapıyrz bebeğimizi.. napalımm :KK43:

fıstığım değişen bişey olmuyo ek gelir olsada yine kredi çekecektik ben zaten nevşehirdeyim yine kayseriye gitmem lazım üniversite hastanesine gitsemde amannnn napım 1 ay bakarsın kendiliğimden hamiş kalırım hiç gerek kalmaz hayırlısı ne diyim

nasılsınız ? benim transferim bu gün gerçekleşti arkadaşlar ne olur dua edin bebişim bana tutunsun rabbim hepimin gölüne göre versinn .....

fıstığım değişen bişey olmuyo ek gelir olsada yine kredi çekecektik ben zaten nevşehirdeyim yine kayseriye gitmem lazım üniversite hastanesine gitsemde amannnn napım 1 ay bakarsın kendiliğimden hamiş kalırım hiç gerek kalmaz hayırlısı ne diyim

Rabbim yardımcınız olsun canım nediyim...

sıpalar sizi hüngür hüngür ağlattınız beni. canım arkadaşlarım Rabbim bu cabalarımızı boşa çıkartmasın bu mübarek günde dualarımızı geri çevirmesin...

amin inşallah tez günden tez saatten:)) annem ablam falan hep yasin dua okuyorlar hepimiz için sağolsunlar, Allahım kabul etsin görsün bizi..

nasılsınız ? benim transferim bu gün gerçekleşti arkadaşlar ne olur dua edin bebişim bana tutunsun rabbim hepimin gölüne göre versinn .....

hayırlı olsun canım inşallah bebişlerin sıkıca tutunur sana. kaç yumurtan vardı kaç emriyo koydular canım.

canım nerde tedavi görüyorsun sen.ben kayseri acıbademde tedavi görüuorum.yumurta toplama esnasında anestezi aldım o an hiç bişi hissetmedim ama uyanınca adet sancısına benzer sancılar oldu yani dayanılmayacak kadar değil canım şimdi ise hiç sancım falan yok. orkma yani.tabi yumurtaların boyutuna bakıyor vcanım kontrolde beni 3 günde bir çagırdaadetin 11. günüde toplaadı canım.

adana başkentte canım, nese ii bari adet sancısına alışkınım zaten :) çok rahatlattın beni teşekkürler bakalım yumurtalarda bir sorun olmasında acı olsun dayanırız :)

ek gelir işi uzadı canım yaaa anlaşılan mart tüpçüsü olucam

iliaçları bekletme canım birinin işine yarasın yinede desteğin için çok teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım hayırlı değilmiş demek diye düşün her şerde bir hayır var derler ya çok doğru gerçekten hakkımıza hayırlısı olur inşallah hepimizin..

hayırlı olsun canım inşallah bebişlerin sıkıca tutunur sana. kaç yumurtan vardı kaç emriyo koydular canım.

saol canım benim senin için bu gün baya zor olmuştur senin için ben yumurtalar toplandığında o gün sancı çekmiştim benim 15 yumurtam toplandı 10 tanesi blast embriyo oluştu ama birtanecik koydular bu gün acılı olmuyor rahat ol devlet sınır getirmiş 35 yaş altına tek embriyo izin veriyomuş o yüzden tek yerleştirildi.10 dklık bir işlem .senden kaçtane yumurta toplandı? çok geçmiş olsun rabbim hepimizin gönlüne göre versin...........

kızlar ben kaçar hepinizi çoooook öptüm artık sizi takip ederim dualarım sizinle kuzularım benim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

X