şubat ta tüp bebek:)

kızlarrrr cuma günü transferim yapıldı şafak 9 çok dua edinn olur muuuu çok heyecanlıyımm yaaaaaaaaaaa :)

HAYIRLI BEBEKLER NASİP ETSİN RABBİM

1. MNG2010--------TRANSFERİ YAPILDI--------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

2. fdmaydn---------TEDAVİSİ BAŞLADI-------:nazar:

3. melek181 -------az kaldı:)başlayacak:)-------:nazar:

4. mehlikaerva -------TEDAVİSİ BAŞLADI--------:nazar:

5. destina38--------az kaldı:)başlayacak:)-------:nazar:

6. seybil -----------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

7. gokcebuket ------az kaldı:)başlayacak:)-------:nazar:

8. narinecem--------TRANSFERİ YAPILDI :)------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

9. sm34 -----------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

10._cirkin_ ---------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

11.umutluyum_ben-----TEDAVİSİ BAŞLADI:)-------:nazar:

12.tubaaa82----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------:nazar:

13.mutlu3838---------TRANSFERİ YAPILDI--------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

14.gzde87------------TRANSFERİ YAPILDI--------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

Son düzenleme:
beni de aranıza alır mısınız :) şubat adetimde tedavime başlayacağım cumartesi günü doktoruma ve merkeze karar verdim nihayett...

beni de aranıza alır mısınız :) şubat adetimde tedavime başlayacağım cumartesi günü doktoruma ve merkeze karar verdim nihayett...

hoşgeldiniz hoşgeldiniz:))))tatlı heyecanlarda başlamış oh oh ohhhhhhhhh hayırlı haberler hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim..

hayırlı olsun canım ya çok sevindim senin adına sorunun neydi kaç tane transfer edildi

walla biz önce bi sene eşim için uğraştık sperm morfolojisi düşüktü..sonra aşılama için doktora tahlil werdim yumurta rezerwimin birden azaldığını öğrendim..fsh 16.75 ve amh 0.3 çıktı...doktor aşılama olmaz zaman kaybetmeden tüp bebek dedi..başladık işte..doktor önce 4 yumurta war dedi toplanırken 7 oldu :) ama 5 i döllendi 4 ü iyiymiş bakalım..ikisini transfer yaptılar ikisi bankada kaldı hayırlısı bakalım beklioruzz artık rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallaah
sen napıosun??

1. MNG2010--------TEDAVİSİ BAŞLADI----------:nazar:

2. fdmaydn---------TEDAVİSİ BAŞLADI---------:nazar:

6. seybil -----------az kaldı:)başlayacak:)-------:nazar:

8. narinecem--------TRANSFERİ YAPILDI :)-------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

11.umutluyum_ben-----TEDAVİSİ BAŞLADI:)------:nazar:

15.gubi08----------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

walla biz önce bi sene eşim için uğraştık sperm morfolojisi düşüktü..sonra aşılama için doktora tahlil werdim yumurta rezerwimin birden azaldığını öğrendim..fsh 16.75 ve amh 0.3 çıktı...doktor aşılama olmaz zaman kaybetmeden tüp bebek dedi..başladık işte..doktor önce 4 yumurta war dedi toplanırken 7 oldu :) ama 5 i döllendi 4 ü iyiymiş bakalım..ikisini transfer yaptılar ikisi bankada kaldı hayırlısı bakalım beklioruzz artık rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallaah
sen napıosun??
ben polikistlik over hastasıyım eşimde bir sorun yok hatta az önce doktorum aradı eşimin spermioğram sonucunu söyledi aşırı iyi de:)yani bende var sıkıntı:)pko om var işte kilomda var 3üncü iğnemi vuruldum yarın kontrolüm var yarın iki embriyo için konuşacagım kabul ederse tek olmasını istemiyorum ikizde olsa 2 embriyo istiyorum bu nasıl yasa en azından imza ile 2ci eöbriyoya izin verilmesi lazımdı senin yaş kaç nerelisin

Kizlar bende subatta basliyorum daha once aralikta negatif sonuc almistim sonrasinda biraz dinlendim bu arada histeroskopi yapildi ve artik baslamak icin hazirim hepimize bol sansss:)))

kızlar nihal doktorda transferi için sıkışık bekliyor:))embriyorlar blast gayet iyi durumda inşallah bebegi hatta bebekleri sıkı sıkı tutunurlar çok çok dua edin çok heyecanlandım biz sizinle belki yüzyüze değiliz ama can canayız rabbim evlatsızlıkla sınamasın evlat sahibi olmamızı nasip etsin

Kizlar bende subatta basliyorum daha once aralikta negatif sonuc almistim sonrasinda biraz dinlendim bu arada histeroskopi yapildi ve artik baslamak icin hazirim hepimize bol sansss:)))
hoşgeldn canım sorunun neydi biraz anlat kendini bende bu arada listeye ekleyeyim seni listeyi sıkça güncelliyorum:)

bu arada ben fatoş adanalıyım 29 yaşındayım :)

1. MNG2010--------TRANSFERİ YAPILDI----------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

2. fdmaydn---------TEDAVİSİ BAŞLADI-------:nazar:

6. seybil -----------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

8. narinecem--------TRANSFERİ YAPILDI :)------:nazar:DUALARIMIZ SENİNLE

11.umutluyum_ben-----TEDAVİSİ BAŞLADI:)------:nazar:

15.gubi08----------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

16.ayseözlem------az kaldı:)başlayacak:)--------:nazar:

Son düzenleme:
hoşgeldn canım sorunun neydi biraz anlat kendini bende bu arada listeye ekleyeyim seni listeyi sıkça güncelliyorum:)

bu arada ben fatoş adanalıyım 29 yaşındayım :)

Hosbuldukk canim esimde azda olsa morfoloji sorunu bendede rezerv azligi var ilkinde 8 yumurta toplandi hepsi dollendi 5. Gune gitti ama tutmadi o yuzdende histeroskopi yapildi 2. Denemeden once.ondada perde gozuktu ve alindi:KK43:(( 1 tane dondurulmusum var ama rezevden dolayi yeni bir tedaviye baslicaz yasim 27 istanbuldayim muhtemelen subatin ikinci haftasi basliyorum hayirlisiyla

hosbuldukk canim esimde azda olsa morfoloji sorunu bendede rezerv azligi var ilkinde 8 yumurta toplandi hepsi dollendi 5. Gune gitti ama tutmadi o yuzdende histeroskopi yapildi 2. Denemeden once.ondada perde gozuktu ve alindi:KK43:(( 1 tane dondurulmusum var ama rezevden dolayi yeni bir tedaviye baslicaz yasim 27 istanbuldayim muhtemelen subatin ikinci haftasi basliyorum hayirlisiyla
hayırlısı olsun canım benim dert veren rabbim dermanınıda versin bu yaşta kötü şans rezervinin azalması ama yinede şanslıyız tüp bebek gibi bir alternatifimiz var ve senin benim gibi bir sürü hamile olan insanlar var sadece moralimizi iyi tutalım rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah inşallah bu sefer tutar bebegin

CAnım nerelerdesin bazen bakıyorum onlinesın ama yazmıyorsun ne alemdesin ne dedi doktorun cnm merak ettim

CAnım nerelerdesin bazen bakıyorum onlinesın ama yazmıyorsun ne alemdesin ne dedi doktorun cnm merak ettim

gonal f ile başladık tatlımm.. bı tane de antibiyotik verdi biteral ... decapeptyl e de devam edicem.. öyle işte canım..
10 folikül mü ne varmış anlamadımm :) kan değerlerm falan da iyiymiş hamdolsun... çarşamba sabahı yıne gidicem inşaallah... doktorum izne ayrılıomuş başka doktor kontrol edicek beni... :) öle işte balımm.... sen nassın? keyfn nasıl.. nasıl gidiooo...

gonal f ile başladık tatlımm.. bı tane de antibiyotik verdi biteral ... decapeptyl e de devam edicem.. öyle işte canım..
10 folikül mü ne varmış anlamadımm :) kan değerlerm falan da iyiymiş hamdolsun... çarşamba sabahı yıne gidicem inşaallah... doktorum izne ayrılıomuş başka doktor kontrol edicek beni... :) öle işte balımm.... sen nassın? keyfn nasıl.. nasıl gidiooo...

sen ne kullanıodun şimdi? çok yakıyo mu göbekten mi vuruosun koldan mı?
puregon kullanıyorum 150 cc göbekten vuruyorum yakma yapmıyor acxımıyorda yarın kontrolüm var canım

175 cc benm de... anammm... :)
benim yumoşlarım senin yumoşlarını döveeeerrr.....:)
aahahahahahhahahahahah:)döver döver :)ben kaçtane yumurta göründüğünü bilmiyorum yarın soracam ama bende agrı sızı şişme felan yok

X