şubat ta tüp bebek:)

Adet oluyorum gayet düzenli... Lohusayken 30. Gün gördüm sonraki ay normal ayındayi yine normal gördüm... Buay ilk 2 gün leke geldi 4. Yoğunlaştı 8 gün sürdü yine normal herzaman ki gibi ama doktor fsh tahlili istedi 40 çıktı menopoz dedi çocuğun olmaz artık dedi ne yapıcam bilmiyorum şoktayım adet günüm bile geçmedi hiç kafam allak bullak oldu çok üzgünüm çocuğumun öldüğünemi yanayım bunamı yanayım
Canım bnm üzülme,bi sınavdan geçiyorsun dha fazla strest yaparak dha kötüye cekersin. İstersen klomen falan kullan belki faydası olur. Bn iki defa doğal yoldan hamile kaldım ikiside düşük oldu cok üzüldüm doktora gittim bna yumurta tembelliği var sende dedi oysa bn hamile kalabiliyordum strestten büyük ihtimal dedim ve klomen kullandım cok şükür yeniden hamileyim. İnşallah tez zamanda sende kalırsın cnm

Canım bnm üzülme,bi sınavdan geçiyorsun dha fazla strest yaparak dha kötüye cekersin. İstersen klomen falan kullan belki faydası olur. Bn iki defa doğal yoldan hamile kaldım ikiside düşük oldu cok üzüldüm doktora gittim bna yumurta tembelliği var sende dedi oysa bn hamile kalabiliyordum strestten büyük ihtimal dedim ve klomen kullandım cok şükür yeniden hamileyim. İnşallah tez zamanda sende kalırsın cnm
Senin fsh yüksek miydi peki nasipte neyse o biliyorum ama insan aciz aklım yetmiyor nasıl oldu diye sorup duruyorum birde geri dönüşü olmayan bişey bu nasip bu yaa

sağol canımmm... bugun çok arastırma yaptım hastane v doktor hakkında egede kalmaya karar verdım.. özel diyede ısrarcı olamam şuan bankaya kredi borcumuz var :KK43::KK43: bi devleti deneyelim bakalım hayırlısı olsun hakkımda.. insallah ikinciye gerek kalmaz.. :KK66:

gitgel ve bekleme asamalarını gözden cıkarttım artık cunku zaten ben izmirin ilçesinde oturuyorum.. asker hastaneside devletten farksız dahası bazı konularda can sıkıcı ,özele suan gidemem bankaya kredi borcumuz var :KK43:ben çalışmıyorum.. keşke çalışan biri olsaydım da bu kadar beklemek zorunda kalmasaydık :KK43: bir deneyeyım bakayım ınsallah ilk denemede tuttururum .. rapor için aşılama sart koşuyormus banada aşılama yaramaz boşa zaman kaybı ki bunca yıllık evliyim dahada beklemek istemiyorum şahsen.. bebeksizlik özlemi,hasreri içimi kavuruyor :KK14: yinede Rabbimin takdiri diyorum,hayırlısı buymus diyip avutmaya calısıyorum kendimi :KK14: bendeki bu dna daki bozukluktan ötürü bebekler 16.haftaya kadar yaşadıklarını eğer düşmezlerse yani ancak 16.haftaya kadar gelebiliyorlarmıs..haa allahın takdiri doğarsada bedensel ve zihinsel engelli olabilecegını soyledi doktor (doktor dediğimde genetikçideki prof.)..yani benım kesin olarak tüpte pgt yapılması gerekıyormus.
bu arada benimle ve eşimle olan açıklamalarınız için çok tşk ederim :KK16: :KK42:

canım bugun okudugmu sana soyluyorum,bebegın tutunma asamasından önce ananas ve kuru baklıyat yemek gereklıymıs , bu yedıklerımız bebegın rahme tutunmasını kolaylastırıyormus..

evet canım dün ilk ön görüşmemiz yapıldı . e. nazan tavmergen göker bana bakan doktor .. senın doktorun kım? memnunmusun?

canım üzülme diyemem malum kimin basına gelse yıkılır yani... bence biraz ağla rahatla.. bi içini dök.. eğer adetli filan değilsen yasin filan oku.. kendini teskin etmeye bak.. eşinin zaten morali mahvolmustur senın ayakta kalman gerekliki eşininde moralını yuksek tutasın.. sanırım onların spermleride bızım yumurtalar gibi stresten uzuntuden heyecandan vs etkılenıyorlar.. önce kenidini sakinleştir sonrada eşini..vardır bir hayır..

ege ünivde bi doktor varmıs bugun kkda okurken aklıma sen geldın.. sana doktorun ısmını vereyım belkı faydası olur hatta yazan uyenın adını..ona özelden ulaş bakalım.. dur önce bulayım sayfayı filan.. not alcaktım unutmusum.. bu uyenınde bı yakını 18 yıl sonra bebek sahıbı etmıs doktor kısa özeti bu.
Merhaba ege ünv hangi doktor bu dediğiniz doktor

X