Saç Kesim Şekilleri saçı ince telli ve az olanlar saç kesimi anketine!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

bu tarzdaki saçlara hangi kesim uygulanmalı?

• Ankete Katılan
    21

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
Arkadaşlar benim saçım ince telli ve az.
herkes çok farklı kesimler öneriyor kimi katlı kısa
kimi katlı uzun kimi katsız kısa kimi katsız uzun vs vs
şimdi deneyimlerimizi paylaşalım
katlı kesim hacimli gösterir deniliyor fakat saçlarımız az olduğu için kedi tüyü gibi altta kalıyor benimki şahsen ama düz kesimi de denemedim açıkcası
deneyimlerimizi paylaşalım lütfen

91c8bceb82ff97b973dba56b6fba6e03_1282928540.jpg

19231624mooremandy03121.jpg

:KK52:

Son düzenleme:
arkadaşlar gerçekten sıkıntı içerisindeyim şuan yorum yaparsanız çok sevineceğim
çıtçıt kullandım uzun süre kullandığım için dökülme yaptı.
şuan bu saçla dışarı çıkmak bile istemiyorum.
kedi tüyü gibi . saçlar insanı gerçekten çok değiştiriyor.
yardım ederseniz çok iyi olur..

Ayni benim sacim gibiymis benimkiside öyle.
Ben düz kesim diyorum zatende kat kesimi sevmiyorum artik modasida gecti bence.

duz kesim saci daha hacimli gosteriyor. sac telleri inceyse katli daha az gosteriyor..zaten katlarda belli olmuyor ince telli sacta

benim bundan bir ay öncesine kadar hazal kayanı resimdeki saç modeli gibiydi. bana göre de düz kesim ince telli saçları daha iyi gösterdiği kanaatindeyim. ama kuaförüm sürekli katlı kesim yapalım daha canlı durur uyarısına uyarak bir ay önce katlı kesim yaptım ama öyle aslan yelesi gibi değil. sadece yanlardan ve arkadan alt kısımlarından ve pişmanda değilim. ayrıca sana bir öneride de bulunabilirim. benim saçlarımda ince telli ve boyadan dolayı da çok dökülüyordu. bende hc nin bakım yağını ve bioksin şampuanını kullanarak saçlarımı kendine getirdim. hem daha hızlı uzuyor hem dökülmüyor hemde sağlıklı. tabi bunu düzenli kullanmak gerekiyor. ben bir yıldır kullanıyorum:21:

X