Sevgilim beni çok sıkıyor..

Ssyl

Ya hep ya hiç..
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2011
198
0
Merhaba arkadaşlar. Aslında birçok kişiye göre dert değil bu ama gerçekten yaşamak lazım bilmek için.
Erkek arkadaşımla 6 yıldır birlikteyiz artık söz nişan aşamasına geldik.
Birbirimizi çok seviyoruz, şöyle ki ben çok fazla sırnaşık olmayı sevmiyorum( kelime bulamadım)
Tamam ben de onu çok seviyorum ama o beni çok fazla sıkıyor.
Her boş anımızda görüşmek istiyor, önceden çalışmıyordu sürekli yanıma geliyordu beni işten alıyordu her fırsatta görüşüyorduk
Şimdi çalışıyor biraz azalır bu durum dedim ama yine aynı.
Yanlış anlaşılmasın onu sevmediğimden değil ama benim de bir hayatım var.
İşe gidiyorum 9 da çıkıyorum hergün zaten geç gidiyorum eve erken çıktığımda da o geliyor yine geç gidiyorum.
İzin günümde benim onun yanına gitmemi istiyor
Yani ne zaman boş bir zamanım olsa onunla geçirmemi istiyor.
Evli olsak neyse hiç sıkıntı değil ama böyle kendime hiç zaman ayıramıyorum.
Molada yemekte sürekli konuşmak istiyor
Yemeğe çıkıyorum, yemeğimi yiyemiyorum.
Üstelik bir de kpssye hazırlanıyorum, boş zamanlarımda ders çalışmam gerekiyor anlatıyorum ama anlamıyor.
Çok fazla ilgiden bunaldım artık :KK43:
Onu kırmadan nasıl anlatabilirim sıkıldığımı?

evet var böyle çok seven sürekli birlikte olmak isteyen tipleri ama benim buna bir çarem yok ne yazık ki

kırmadan diye bişey olamaz bu durumda mecburen kıracaksın....biraz sert bi dille izah edeceksin...
bunaldım yeter benimde ailem işim sınavım var, hatta hepsi bi yana bi bayan olarak benimde kendime ayırmam gereken zamanım var, yeter biraz anlayışlı ol kusura bakma de...
kırılacaksa kırılsın, ne bu canım valla okurken içim şişti, şimdiden böyle yapan evlenince seni hiçbiyere göndermez her daim dip dibe olmak ister bunalıma girersin...
tamam sevgi alaka bunlar gereken şeyler ama abartısı insanı bunaltır...açıkça söyle kıracam diye sessiz kalırsan daha çok bunalırsın...

Askim ben seni cok seviyorum ve seninle cok mutluyum,ama nerdeyse 7/24 birlikteyiz,benim yanimda olman istemen cok guzel ama böyle sik sik görusunce birbirimizden cabuk bikariz ya sen benden bikarsin.Oysa birazda arada siradada olsa birbirimizi özlesek iyi olmaz mi?Özlemek aski dahada alevlendirir romantik yapar fln de ))))

Askim ben seni cok seviyorum ve seninle cok mutluyum,ama nerdeyse 7/24 birlikteyiz,benim yanimda olman istemen cok guzel ama böyle sik sik görusunce birbirimizden cabuk bikariz ya sen benden bikarsin.Oysa birazda arada siradada olsa birbirimizi özlesek iyi olmaz mi?Özlemek aski dahada alevlendirir romantik yapar fln de ))))

Söylemedim mi sanıyorsun canım ama fayda etmiyor :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Aslında birçok kişiye göre dert değil bu ama gerçekten yaşamak lazım bilmek için.
Birbirimizi çok seviyoruz, şöyle ki ben çok fazla sırnaşık olmayı sevmiyorum( kelime bulamadım)
Tamam ben de onu çok seviyorum ama o beni çok fazla sıkıyor.
Her boş anımızda görüşmek istiyor, önceden çalışmıyordu sürekli yanıma geliyordu beni işten alıyordu her fırsatta görüşüyorduk
Şimdi çalışıyor biraz azalır bu durum dedim ama yine aynı.
İşe gidiyorum 9 da çıkıyorum hergün zaten geç gidiyorum eve erken çıktığımda da o geliyor yine geç gidiyorum.
İzin günümde benim onun yanına gitmemi istiyor
Yani ne zaman boş bir zamanım olsa onunla geçirmemi istiyor.
Yemeğe çıkıyorum, yemeğimi yiyemiyorum.
Üstelik bir de kpssye hazırlanıyorum, boş zamanlarımda ders çalışmam gerekiyor anlatıyorum ama anlamıyor.
Çok fazla ilgiden bunaldım artık :KK43:
Onu kırmadan nasıl anlatabilirim sıkıldığımı?

Ben severim böyle olmayı yaa :))eşimde bazen şakayla karışık sırnaşık der:)) ben çok seviyorumsırnaşık olmayı ama sen istemiyosan söylebilirsin..soğuruz birbirimizden bi zaman sonra felan de..ama bi yandanda iyi tarafını düşün yanınnda soğuk biri olsa görüşmek istemese :)

haklısın canım.insanın kişisel alanı olmalı.her gün aşırı ilgi bunaltıyor.eve geliyorsun yorgun argın hadi saatlerce telefonda konuş sonra gece oluyor ne saçına özen gösterebiliyorsun ne kitap okuyabiliyorsun ne şöyle boş boş tv ye bakıp ayaklarını uzatabiliyorsun cildine maske yapmaya ne bileyim tırnaklarına şekil vermeye zaman kalmıyor.çünkü ya yanındadır ya telefonda tutuyordur.haliyle insan başkası varken bunları yapamaz.sen üstüne ders çalışıyormuşsun.sana saygı duymak zorunda.eğer o kadar seviyorsa senin biraz yalnız kalıp ders çalışmanı,dinlenmeni anlayışla karşılacaktır.ama sen bunları söyledikten sonra "sen beni sevmiyorsun "gibi çocukça cevaplar verirse işin zor.umarım anlayışa karşılar.sevgiler.

off ayni benim kocam
ne yaparsam yanimda olmak ister ben de uyuz olurum
kitap okumama bile frsat birakmaz
alisverise giderken gelir 3. magazada sklr ve ben de gezemem
hayatim felc olur kalir

Ben severim böyle olmayı yaa :))eşimde bazen şakayla karışık sırnaşık der:)) ben çok seviyorumsırnaşık olmayı ama sen istemiyosan söylebilirsin..soğuruz birbirimizden bi zaman sonra felan de..ama bi yandanda iyi tarafını düşün yanınnda soğuk biri olsa görüşmek istemese :)

Tabii öyle biri olmasını da istemem. Aslında şanslıyım böyle biri olduğu için ama evlenince bundan zevk alacağıma inanıyorum, şimdi çok bunaltıyor bu davranışları ayrı ayrı hayatlarımız olduğu için.

merhaba arkadaşlar. Aslında birçok kişiye göre dert değil bu ama gerçekten yaşamak lazım bilmek için.
tamam ben de onu çok seviyorum ama o beni çok fazla sıkıyor.
şimdi çalışıyor biraz azalır bu durum dedim ama yine aynı.
Işe gidiyorum 9 da çıkıyorum hergün zaten geç gidiyorum eve erken çıktığımda da o geliyor yine geç gidiyorum.
Izin günümde benim onun yanına gitmemi istiyor
yani ne zaman boş bir zamanım olsa onunla geçirmemi istiyor.
yemeğe çıkıyorum, yemeğimi yiyemiyorum.
üstelik bir de kpssye hazırlanıyorum, boş zamanlarımda ders çalışmam gerekiyor anlatıyorum ama anlamıyor.
çok fazla ilgiden bunaldım artık :KK43:
onu kırmadan nasıl anlatabilirim sıkıldığımı?
aynen bnimde senin svgln gibi bir sevgilim var beni eve braktıktan sonra evdeyim dye msj at dyr hem kendi brakyr hemde msj at dyr hey mal zaten sen braktın ya beni eve beni cıldrtyr ya 3 yıl oldu burnumdan geldi üstelik beni kız arkdaslarımdanda kıskanyr tüm vaktimi onla gecrmemı ıstyr :KK25:
Bunalttı beni arkadaslara anlatyrm genelde kızlar böl üstüne düşer dyor ama tam tersi ben hiç romantık degılım asırı ilgiden bnde boguldummm:KK5:

İlgili olsa bir dert ilgisiz olsa ayrı bir dert.bence boğulduğunuzu ve böyle giderse onu çok sevdiğiniz halde ayrılmak zorunda kalacağınızı söylemekten başka çare yok:KK25:belki onu bırakırsınız korkusundan davranışlarını değiştirir.

ben de eşim bana böyle ilgi göstersin diye deli oluyorum ama o kadar sıkıcı bir adam ki. evlenmeden önce böyle değildi. ilgisinden , beğenisinden çok memnundum. evlendikten sonra değişti. boşladı.
eğer sevgiliniz bildiğimiz sıradan erkek türü ise evlendikten bir süre sonra her şey rutine bindiğinden boşluyor ve eskisi gibi ilgili olmuyorlar. elinizdekinin kıymetini bilin bence :)
mutluluklar

şöyle ortasını bulsalar çok iyi olack ama olmuyor allah ilgisz davranan erkeklere ilgi versin :) bizede ortası bn zaten ilgisizliğe alışmısşım bu kadar ilgi fazla adamı cidden boğuyr:KK1:

X