gebelik ve kortizon ..!!!!!

Amin canım.Kaç haftalık hamilesin.Hastaneye yatıp kanamanı orda takip etseler daha iyi olmaz mıydı.Bir arkadaşımda senin gibi pet dolduracak kadar kanaması oluyordu hastanede yattı bir hafta kadar iyileşti bir oğlu var şimdi .Seninde bir oğlun olur inşaallah
Amin canim. Insaallah dua saatine denk gelmistir bu duan.doktorum eger sivi almakta zorlaniyorsan hastaneye yatiralim birkac gun.serumla gunde 3 litre sivi verelim dedi.benim sivi aliniyla ilgili sikintim yok cok sukur.o yuzden evde kalmayi tercih ettim. Yatak istirahati ve bol sivi suan bunlari uyguluyorum.suan 7+1.6.haftadan beri lekelenmem vardi.zaten her 3 gebeligimde de 6.haftada kanamam basliyor.

Belki şubat annelerinde karşılaşmışızdır dedim ama görmedim seni girmedin herhalde.Pozitif düşün bir forum daha görmüştüm doğuma kadar kanamaları devam eden ve doğum yapanlar vardı.Kanama alanları oluyormuş iğne olarak bebekleri sağlıklı olduğu müddetçe bu şekilde doğum yapmışlar.Yeterki bebeğinin kalbi durmasın kanama olabiliyomuş .Bebeğini kucağına alınca hepsi geçer unutulur.Hangi şehirdesin ben kocaelideyim

Belki şubat annelerinde karşılaşmışızdır dedim ama görmedim seni girmedin herhalde.Pozitif düşün bir forum daha görmüştüm doğuma kadar kanamaları devam eden ve doğum yapanlar vardı.Kanama alanları oluyormuş iğne olarak bebekleri sağlıklı olduğu müddetçe bu şekilde doğum yapmışlar.Yeterki bebeğinin kalbi durmasın kanama olabiliyomuş .Bebeğini kucağına alınca hepsi geçer unutulur.Hangi şehirdesin ben kocaelideyim
Yok canim girmedim subat annelerine. Artik gun gun takip etmiyorum gebelikle ilgili yerleri cok takip etmiyorum. Kafami baska seylerle mesgul ediyorum.ben gaziantepteyim canim.

Yok canim girmedim subat annelerine. Artik gun gun takip etmiyorum gebelikle ilgili yerleri cok takip etmiyorum. Kafami baska seylerle mesgul ediyorum.ben gaziantepteyim canim.
Anladım canım kendini nasıl iyi hissediyosan öyle yap tabi.Sıcak memlekettesin eminim güzel yerlerdir.Ben seni çok yordum bugün dinlen bol bol su iç sıcaklarda terle atıyoruz suyu daha fazlası lazım.

Anladım canım kendini nasıl iyi hissediyosan öyle yap tabi.Sıcak memlekettesin eminim güzel yerlerdir.Ben seni çok yordum bugün dinlen bol bol su iç sıcaklarda terle atıyoruz suyu daha fazlası lazım.
Evet iki gundur cok sicak hava. Rabbim evlat isteyen herkese hayirli saglikli salih evlatlar nasip eylesin. Ikimize de.

Evet iki gundur cok sicak hava. Rabbim evlat isteyen herkese hayirli saglikli salih evlatlar nasip eylesin. Ikimize de.
Merhaba bütün yazılanları tek tek okudum. Maşallah ne güzel dualı bir ağzınız var. Ben de antebin ilçesindeyim, son durumunuzu merak ettim? Nasılsınız?

İnşallah sağlıkla sıhhatle evine döner. Çağın problemi çocuklar mutlaka küveze giriyor. Ama çok şükür elhamdülillah sona ulaşmışsınız... :)

Peki doğum yapana kadar kortizon kullandınız mı ve yan etkileri oldu mu, kilo tüylenme ödem falan?

4.gebeliğe kadar sürekli farklı doktorlara gittim. Önce fiyatı çok yüksek bulduğum içğn gitmek istemedim. Sonra zorladı insanlar. Şu an herhangi birşey yapmadığı için herşey çok havada, dediğim gibi hamilelik bekleniyor, o da 6 7 ayda ancak oluyor, beklemedeyiz

4.gebeliğe kadar sürekli farklı doktorlara gittim. Önce fiyatı çok yüksek bulduğum içğn gitmek istemedim. Sonra zorladı insanlar. Şu an herhangi birşey yapmadığı için herşey çok havada, dediğim gibi hamilelik bekleniyor, o da 6 7 ayda ancak oluyor, beklemedeyiz
Evet fiyat biraz yuksek. Ben basindsn beri yanina gidiyorum 4. De nasip oldu

Rabbim acısını ağrısını yaşatmasın. Geldi mi bebeğiniz eve? Kilo olarak problemi vardı? Kortizonun çocuğun gelişimini etkilediği söyleniyor

Rabbim acısını ağrısını yaşatmasın. Geldi mi bebeğiniz eve? Kilo olarak problemi vardı? Kortizonun çocuğun gelişimini etkilediği söyleniyor
Amin insaallah. Kortizon kaynakli oldugunu dusunmuyorum ben acikcasi. Bebek zaten 1 ay kadar erken geldi. Haftasina gire kilosu olmasi gereken kadardi. Sezaryenle dogdugu icin cigerinde su vardi kizimin. Daha sonra da sarilik icin kaldik hastanede. Suan evdeyiz ama sarilik degerimiz yuksek kntrl altinds tutilmasi lazim

işte ben ilk 3 ay kullanıcam.. bebeğim daha 5 haftalık...o yüzden korkuyorum.. bu riski sölediler. ama başka çare yok dediler.. tabi bu tedavivin de yararlı olup olmayacağı kesin değil.%50 falan..o da sorun ondan kaynaklanıyorsa tabi. o da bilinmiyor..nasıl geçti gebeliğin peki.?
merhaba uzun zaman gecmis amaaa nolur cevalp verin ilk 3 ay kullandiniz mi ne ildu sonuc

X