Görümcem Ben VE kayınvalidem

kv sık sık söylüyor ki sonra sorun çıkarmayasın,

nedir bu birlikte yaşama merakı anlamıyorum ,
Alisdirmaya calisuyor.
anladigim kadarıyla durumunuz belı ve diyer cocukları( kızları) ise Avrupa'da? Eyer öyleyse o dilli kv kendi kızlarına kardeşlerini okutmaları gerektiğini söylesin. Eminim onların durumları cok daha iyidir.

Görümcen icin bir şey diyemeyeceğim, ama hic hoşlanmadım senin bu kayın validen'den:KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
valla bende hiç sevmiyorum ve sevmeyeceğim cahillik diz boyu aNKARADA KİRADA EVLERİ VAR GİDİP OTURMUYOR NEYMİŞ BENİM AİLEM DE ANKARADA YAŞIYOR BEN NASILSA ANKARAYA GİDEWRMİŞİM BENLE OTURRUMUŞ geçinemezlermiş falan filan eskiden çocuğum yoktu olmaz diyemiyordum artık olmaz çocuk var bir arada olmaz diyeceğim. zaten 1 aydır konuşmuyorum telefonda arayınca ben banyoya giriyorum dolaysıyla konuşmuyor benle yoksa eşime dedim ben annemle konuşmak istemiyorum dedim her konuıştuğumla laf sokuyor benim canımı sıkmasın yeter artık dedim. o da artı konuşmuyor sevmediğimi anlasın onu istemediğimi anlasın diye aramıyorum aradığımda konuşmuyorum kısa cevaplar veriyorum konuyu açmıyor artık açarsa söyleceğim yada görümcemlere bir şekilde söyleceğim yaada başka akarabalara ona söylesinler çünkü çocuğuma onun bakamasını istemiyorum sever canını veriri ama olmaz çocuğuma kendi anneminde bakmasını istemiyorum eşime gelince od afarkında ama birsey diyemiyor

eğer amacı üzmekseseni üzmüş teprikler ama ben seni üzmek değide sende kalmanın yerini yapıyor gibi geldi zaten durum onu gösteriyorki evi senden çok oğluna ait görüyor bunu engelle bence o ev ikinizin ve ikinizin karar verebildiği bir ortam sevgili kaynana keyfine göre at koşturamaz :)

Benim eşimde tek erkek ve benimde dört görümcem var 3 ü evli 1 i bekar kayınvalidem kayınbabam ve bekar görümcemle yaşıyorum.
Kayınvaliden için öyle düşünmemelisin bence görümcenede kapat kulağını boşver canım umursama yani..

benim kayınvalidemde hep der Allahın izniyle sizin evinizde olacak kızım ellerimle senin istediğin gibi döşiyim evini diye kayınbabamı yolladı ırağa eşimde gitti 15 20 gün önce bize ev almak için para biriktiriyoruz şmdi benim emeklim var bu yaştan sonra eve gerek yok size alalım bir ömür rahat edin torunum rhat etsin diyor ve erkeğin ne b.. yapacagı belli olmaz erkek milletine güven olmaz evi senin yada torunumun üstüne yapalım diyor :KK9:

ne hikmetse hamilelikte kayınvalideler ve görümceler canavara dönüşüyor benim iki görümcem var biriyle aynı şehirdeyiz eve gelmez gitmez ben tafra yapıyormuşum diye ha bire laf sokar hamile olduğumu duyunca hemen kavga tertipledi üstüne kayınvalidemi de doldurdu eşimi de sonuç ne oldu iki hafta önce benim yalancı ailesinin çok iyi olduğunu söyledi eşim ve anası .eşimin sözleri canımı o kadar acıttı ki ben çocuğumu düşürüyordum bu olayın üstüne ne oldu kaynanam arayıp tartıştı.kaynanamı görsen etrafta çok ilgili kayınvalide yalnızken şeytan bunların hepsi aynı kendi mutsuzluklarını etrafa yayıyorlar

X