Yillardir dalga geciyorlar!!!

yapılanlar çok saçma yaa..yani çok çirkin olsan seni görmezler bile.mutlaka abartılı bazı davranışların falan vardır.

birde anlamadığım kaşlarından şikayetçisin bu yaşa gelmişsin neden almıyorsun??? kimse mükemmel değil ama kusurlarımızıda gizlemeyi bilmeliyiz. ben burnumdan pek hoşlanmazdım kompleks yapmazdım ama pek sevmezdim sonra gittim yaptırdım ohh süper.yani sen bi kaşını almıyosun:)

Bir kere arkadaşların salak
ikincisi arkadaşların nasıl seninle böyle konuşabiliyor ve sonrasında nasıl onlarla arkadaşlık kuruyorsun.
üçüncüsü neden bu kadar kaşlarına taktın ben de hiç kaşlarımı almadım,iyiki de almamışım.
dördüncüsü özgüvenin yok.
beşincisi ojeli olmak,fönlü olmak falan güzellik değil bakımdır bence.Sen insanlara hadlerini bilmeyi öğretememişsin.Lisede hadi geçiyorlar ama üniversitedeki kazık kadar insanlar bu cesareti nerden alıyor.Yani şöyle diyeyim şu an 25 kilo fazlam,yüzümde ergen gibi sivilce çıkar ama bana kimse çirkinsin demedi.Uyaracakları zaman söylerler bana ama kalkıp da bu tarz konuşamazlar,yoksa aynen cevap vereceğimi,herkesin kusurlarını tek tek sayacağımı kestirirler.Yani konu senin çirkinliğin değil, ben hayatımda yüzüne bakılmayacak kadar çirkin bi kız görmedim hiç.Sen herkesin seni çirkin gördüğünü inanıyorsun.kaşlarını beğenmiyorsun ve onların senin hakkındaki düşüncelerini de buna yoruyorsun.

insanların hiç işi kalmamıştamı bukadar herkes sana takmış durumda anlamadım bi insan güzel olmasa bile kımse bukadar ayne çirkin para verseler bile çıkmam demez herhalde bence ya eksik anlatıyorsun yada abartıyorsun kaşlarından rahatsızsan aldır kurtul en azından kendını daha ıyı hıssedersın ama şekiliyse martı kaş değilsen hiç elletme doğal işte ne güzel bence se halınden oldukça memnunsun çünkü konunun başında kendını baya överek anlatmışsın

Son düzenleme:
Ustune git derken?Napiyim yani?

mesela sorun kaşınsa hafif bi düzeltme yaparsın ama bu derece muhabbetinin ayarını bilmeyen insanlar olduktan sonra senin hayatında onlar gene dalga geçecek bişi bulurlar önce dimdik gezmeli ve kendine has bi tavır takınmalısın bu arada kızlara katılıyorum bi foto filan ekle bakalım ööle fiziksel bi tuhaflık varsa eğer emin ol burda herkes seni iyi yönlendirir..

Filmlerde izlerdim de çok abartıyolar diye düşünürdüm. Cidden yabancı okullarda bu şekilde dalga geçiyolar mı insanlarla ya :/

Böyle bir ortamda durunca insanın ister istemez özgüveni azalır. Gülümsemen, yüz ifaden, başını omzunu dik tutmaman bile seni kötü gösterebilir..
Kaş insanda büyük değişiklikler yaratabiliyo. Ben arada uzatırım bi kaç ay yanlış alındığında düzelsin diye.Nişanlımda uzakta olduğu için bu dönemlerime hiç denk gelmedi. Genelde o gelmeden önce kendime bi bakım yaparım güzel gözükeyim diye:KK37: Yine bir gün geldiğinde kaşlarımı almadım iyice uzasınlar diye(sadece ortasını aldım) Nişanlım görünce daha bana sarılmadan ilk cümlesi 'hatun noldu sana :KK53:' oldu :KK52: Çok değiştiriyo insanı gerçekten..

Aslında kimse için kendini değiştirmeye değmez ama kendini iyi hissetmen ağızlarını kapaman için bi kaç şey yapman lazım sanırım..
İlk olarak kaşlarını aldırarak başlayabilirsin işe.
İkinci olarak kesinlikle kambur durma çok kötü bi görüntü oluyo..
Makyaj yapıyorum bakımlıyım diyosun ama belki bunu pek doğru yapmıyosundur. Fikrine güvendiğin birilerine sorabilirsin (Seni görmediğimiz için olabilecekleri söylüyorum sadece.. Güzel de yapıyo olabilirsin tabi) Benim çok yakın bi arkadaşım sürekli far sürerdi ve çok kötü dururdu.Ben söylüyodum sürmesen daha güzel olur bak şöyle sür böyle sür diye. Şimdi eski resimlerine bakınca kendi bile gülüyo..
En önemlisi de seninle dalga geçtiklerini duyduğunda ve ya farkettiğinde gülümsemen. Yüzünü asarsan daha çok üzerine gelirler.. İnsanlar acımasız..

Ben kendimi düşünecek ve biraz gerçekçi olacak olursam çok güzel olduğumu düşünmüyorum. Hele hasta olduğum zamanlar kendi suratıma ben bile bakmam :KK53:Çok zayıfım hatta fazla zayıf kemiklerim sayılıyo. Çok özgüvenli kendinden emin bi insan olmasamda kendimle barışığım.
Zayıfım evet. Kilo alamıyorum giydiğim yakışmıyo.
Saçlarım seyrek sürekli dökülüyo. Ne kullandıysam fayda etmiyo napabilirim..
Burnumda çıkıntı varsa napabilirim kesip atacak halim yok ya. Bunun gibi bir çok şey.
Biliyorum kendimi ben.
Başkası bu yönlerimle ilgili bişey söylerse gülüp geçiyorum.
Artılarım olduğu kadar eksilerimde var bunların bilincindeyim ve öyle yaşıyorum.
Eksilerimi düzeltmek içinde elimden geleni yapıyorum.
Beni sevende böyle sevsin arkadaş. Sevmezlerse de napıyım sevmesinler..

Anlatigin kadarıyla çekici bir kızsın. Ayrıca kaslarını kıskanıyor ola bilirler, aklım olsaydı almazdım:)
gecen seneden beri dağınık kaşlar cok moda:KK66:
eyer kaşların arasindada tüy varsa, Zadece onları Alman'ı tafisiye ederim. Bu dağınık kaşları özellikle ünlüler bile yapıyor! Bence çekemiyorlar! Burnunu havaya dik bak gör, senden nasıl çekinecekler! Havadan bak onlara, sanki çık aşagidalar gibi, ki öyle cocuklar ve emin ol bu tür cocukların cok sorunları var tatlım!

öz güvenine gelince kesinlikle katılmıyorum, çünkü özgüvenin olmasaydı hic kimseye asla soramazdin neden bunu yaptıklarını.
dedigim gibi onlara Zavaliymiş gibi bakışlar ver ve hiç onlara tepki verme, verirsen, sinirlendiğini hissederlerse hiç durmazlar.

zekasiz cocuklar ve sorunları olan insanlar Zadece öyle davranır unutma bebeyim:KK66: sen onlara inat gülümse ve derslerine cok iyi çalış:)

Güzel kardeşim, sen onun bunun lafına aldırış edip başkalarının seni görmek istediği gibi olmaya sakın ama sakın çalışmayasın.
Kalbini, gönlünü, aklını, fikrini temiz tutmaya çalış.

İnsanlar bazen ne kadar da kırıcı olabiliyor ve aslında böyle yapmakla da kendileri ne kadar da çirkinleşiyorlar.

İçi fesat olduktan sonra dışını güzel gösterme çabasında olsa ne yazar ki?

İçi güzel olsun ve o güzellik yüzüne vursun...

Bundan güzeli var mı ...

Şimdiden hayırlı cumalar, hepinize kucak dolusu selam ve sevgiler...

Son düzenleme:
Inanamiyorum cok sasirdim. Bir insanin dis gorunusunu bu kadar agzina dolamis bir toplum olabilecegine ihtimal vermezdim. Ozellikle lise- universitede. Ayip nedir bilmez mi bu insanlar. Ve arapca demissin. Turkiyede degil misin? Araplarin saka anlayisinin kaba oldugunu biliyorum. Yine de ayip, gunah..

Soylenenlere cevap verdiginden, veya insanlari cok kafaya taktigindan olabilir. Ya ucube gibi bile olsa bir insan, insan olan onun hakkinda oyle seyler demez. Yaziklar olsun bunlari yapanlara. Aldirma diyecegim ama biliyorum ki karsilastigin tepkiler cok cirkin.

Kendinden suphe etme. Ben onlarin insanligindan suphe ediyorum. Sen bi sacini basini duzeltse, hos bi makyaj yapip guzel giyinsen, dunya guzeli olursun. O terbiyesizler yine konusurlar, cunku bu konunun sende bi yara halini geldigini biliyorlardir. Hala hayretler icersindeyim..

Anlatigin kadarıyla çekici bir kızsın. Ayrıca kaslarını kıskanıyor ola bilirler, aklım olsaydı almazdım:)
gecen seneden beri dağınık kaşlar cok moda:KK66:
eyer kaşların arasindada tüy varsa, Zadece onları Alman'ı tafisiye ederim. Bu dağınık kaşları özellikle ünlüler bile yapıyor! Bence çekemiyorlar! Burnunu havaya dik bak gör, senden nasıl çekinecekler! Havadan bak onlara, sanki çık aşagidalar gibi, ki öyle cocuklar ve emin ol bu tür cocukların cok sorunları var tatlım!

öz güvenine gelince kesinlikle katılmıyorum, çünkü özgüvenin olmasaydı hic kimseye asla soramazdin neden bunu yaptıklarını.
dedigim gibi onlara Zavaliymiş gibi bakışlar ver ve hiç onlara tepki verme, verirsen, sinirlendiğini hissederlerse hiç durmazlar.

zekasiz cocuklar ve sorunları olan insanlar Zadece öyle davranır unutma bebeyim:KK66: sen onlara inat gülümse ve derslerine cok iyi çalış:)
Ya ben ilk önceler onlar öyle söyledigi zaman cok uzulurdum ama sonra basi dik gezmeye basladim hatta hava atiyormusun gibi gözukuyordu.Gecenlerde sisman yöndemsiz bir kizin yanindan gectim arkamca baktilar kendini podyumda model fln zanediyor dediler.

dediklerin bir iki kişi olsa anlaşılır da çevrenin böyle davranması çok tuhaf :26:

sen onların dediklerini önemsedikçe onlar inadına üstüne gelirler

kendini çok mu geri çektin acaba öncelikle kendini ezik olarak görme

onlar kimki sana bu şekilde davranabiliyorlar

Ya ben ilk önceler onlar öyle söyledigi zaman cok uzulurdum ama sonra basi dik gezmeye basladim hatta hava atiyormusun gibi gözukuyordu.Gecenlerde sisman yöndemsiz bir kizin yanindan gectim arkamca baktilar kendini podyumda model fln zanediyor dediler.[/hahah güldürdün beni ya! Allahda seni güldürsün! Ben senin havani yerim:KK9:Bebeyim onlar ruh hastası bence! Bunalıma girmişler ve kendileri için düşündüklerini aslında sana diyorlarmış gibi sesleniyorlar. İnanmiyorsam araştır Internetden, ben okul zamanlarında cok proje hazırladım bu tür davranan cocuklar hakında. Onlar aslında seninle hiç alakası yokdur.

Emin ol, kendi, cevresi ve aile sorunu olan cocuklar öyle davranıyor.

Bence çantada bir ayna varsa, hediye etmelisin onlara!
Onları şikayet ede bilirsin canım. Seninle uğraşmalarına izin verme!

Kendine güven! Ve bu arada ben senin kaşlarını kiskana bilirim:KK66: lütfen kaşlarına eleme!

Senin anlattığın bana inandırıcı gelmiyor arkadaşım , yalan söylüyorsun demiyorum ama bence sen kuruntu yapıyorsun.
Bütün okul işi gücü bıraktı seninlemi uraşıyor.
Allasen yüzünü göstermene gerek yok günlük giydiğin bir kıyafetlerinle resmini koy az çok fikir yürütebilelim .

madem orda çocuğun ne söyledğini anladın
yapıştırsaydın cevabı asıl ben seni para verseler bile almam üstüne ben para veririm diye :KK47:

Senin anlattığın bana inandırıcı gelmiyor arkadaşım , yalan söylüyorsun demiyorum ama bence sen kuruntu yapıyorsun.
Bütün okul işi gücü bıraktı seninlemi uraşıyor.
Allasen yüzünü göstermene gerek yok günlük giydiğin bir kıyafetlerinle resmini koy az çok fikir yürütebilelim .
Resim eklemezsini mantıksız çünkü ben olsaydım, yalancıda olsaydım, Internetden bur kız bulur istediğin gibi yüzünü kapatır eklerdim:KK17:

sorun sadece güzellikte kaşta değil bence
başka şeyler vardır mutlaka güzellikte belki yanına ilavedir
bu kadar kişi dış görünüşi için tavır almaz diye düşünüyorum

Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır demişler.. :KK1:
Herkes çok güzel sanki tabii ki değil ama kendilerine bakıyorlar..
Bide 'çirkin' diye dalga geçilmez ki. Başka bir şey vardır bence..
Sen çevreyi çok takıyosun bence salla gitsn :KK14:

Resim eklemezsini mantıksız çünkü ben olsaydım, yalancıda olsaydım, Internetden bur kız bulur istediğin gibi yüzünü kapatır eklerdim:KK17:

onun kolayı var artık sahte resim ekledi mi bulunuyo valla netten anında :KK34:
bencede bi foto eklesin öbür türlü ne biz yardımcı olabiliriz ne de arkadaş bu işin içinden çıkabilir..
açıkçası bu işin altından farklı bişi çıkacakmış gibi geliyor bana :KK31:

X