Sünnet medipol ali korkmaz bebeğimi yanlış sünnet etti!!!

kitty_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
807
1
bebeğim 27 günlükken medipol de ali korkmaz a teslim ettik sünneti için.ettirmez olaydık.bebeğimin pipisinin baş kısmında et fazlalığı bıraktı.şimdi yeniden sünnet edilecek oğlum..bilginiz olsun arkadaşlar içimiz yanıyor..bebeğim tekrar tekrar acı çekecek...ali korkmaza götürecek olan varsa bir kez daha düşünün derim..bizim yaşadıklarımızı yaşamayın..

bebeğim 27 günlükken medipol de ali korkmaz a teslim ettik sünneti için.ettirmez olaydık.bebeğimin pipisinin baş kısmında et fazlalığı bıraktı.şimdi yeniden sünnet edilecek oğlum..bilginiz olsun arkadaşlar içimiz yanıyor..bebeğim tekrar tekrar acı çekecek...ali korkmaza götürecek olan varsa bir kez daha düşünün derim..bizim yaşadıklarımızı yaşamayın..

ya bu hangi medipol? bende 3 aylık oğlumu bağcılar medipolde sünnet ettirmeyi düşünüyordum bu ara:KK43:(( off ya hiç bi dr ye d e güven olmuyo artık

geçmiş olsun canım

keşke ettircem ettircem diyene kdr sorgulasanız şu konuyu..

keşke ettircem ettircem diyene kdr sorgulasanız şu konuyu..

sen neyin peşindesin, sünnetle ilgili her sayfada varsın maşallah
ne çok biliyosunuz herşeyi ya, sorgulamıyoruz arkadaş, Müslümanız çok şükür, yaptırıyoruz

Bugün öğrendik ki bebeğimizin tekrar operasyon geçirmesi gerekiyormuş, çünkü deri yapışmış dedi doktor.
Üstelik sünneti profesöre yaptırdık ve ön görüşmelerde çok güven vermişti. Yakında tekrar aynı sıkıntıyı yaşayacak bebeğim,çok canım sıkıldı ama maalesef yapacak bişey yok.:KK43:
:KK50:
Umarım sorunsuz geçer bu kez.

Medipol Koşuyolu hastanesinde 2 hafta önce 9 aylık oğlumu Dr Ali Korkmaz sünnet etti, kendisi sünnetin genel anestezi ile yapılması gerektiğini söyledi. Bize saat 9 a randevu verdiler, çocuk saat 9 da ameliyathaneye alındı 1,5 saat sonra çıktı..Odaya getirdiklerinde hıçkıra hıçkıra ağlıyordu..Elleri ayakları iğne izinden mosmor olmuştu..Damar yolu açmak için el ve ayaklarının tam 14 yerine iğne sokmuşlar, çocuk resmen travma geçirdi, korkudan tir tir titriyordu..Genel anestezi alan bir çocuk için ameliyathanede çocuk hemşiresi yok, diyelim 2-3 denemede damar yolunu açamadın küçücük bebeğe 14 kez nasıl iğne sokulur anlamakta güçlük çekiyorum, bebeğin psikoloji bozuldu..Kimsenin aynı acıyı yaşamasını istemiyorum, genel anestezi ile Medipolde çocuğunu sünnet ettireceklerin iyi düşünmesini tavsiye ediyorum..

Cok gecmis olsun. Cok uzuldum ya:KK43:
Iki tane de bende var.
Burdada muslumalarin yaptigi sunnetten cok sikayetciler tuhaf sekilde yapiyolar. Cocuklar cok aci cekiyo. Cok sahit olduk.
Ben ikisinide yahudilere ait klinikte yaptirdim. Duasini musluman birine ettirip sonra sunnete basliyolar ve cocuk hic hissemiyo. 1 haftada tamamen toparlaniyo cocuk.

Cok iyi arastirmak lazim sunnet oncesi yapilicak yeri.

X