kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

Ben tekden hastanesinde Zehra Alımlı ya gittim. Memnun kaldım. Önce Hüma da bir kadın doktora gitmiştim, memnun kalmamıştım. Ama hüma da erşad beye de iyi diyorlar. Ben gitmedim.

bizim bir arkadş tekdende dgum yptı çok berbattı diyodu ya artık bi krr vermem lazım tvsyen için tsk canım :)

ben hüma hastanesinde cahit beye gidiyorum. bir ara bende kararsız kaldım ama düşününcede pek güvenilecek dr yok gibi geldi. gititğimde ilgili istediğim saat cepten arayıp kafama takılan şeyleri soruyorum. kontrole gittiğimde açıklar herşeyi. tavsiye ederim. ben bayan dr a güvenemiyorum

ben memorial'de Fatma Hanıma gidiyorum gerçekten çok ilgili, çok memnun kaldım, doğumumu da inşallah orda yapıcam. Daha önce tavsiye ile erciyes hastanesine gittim fakat hiç memnun kalmadım, doktor gerçekten çok ilgisizdi ve o hastane çok kalabalıktı. Ayrıca Fatma Hanım normal doğum yanlısı bir doktor.

aytul hnm a ama karasızımmm ya erkek lerde bana gore daha bıgılı fılan ama esım ıstemıyor yoksaa gderım ercıyes dekı cetın bey e

aytul hnm ıcınkonu acagım bende normal dogum yapan varmı nda acabaaa:KK45::KK45:

ben memorial'de Fatma Hanıma gidiyorum gerçekten çok ilgili, çok memnun kaldım, doğumumu da inşallah orda yapıcam. Daha önce tavsiye ile erciyes hastanesine gittim fakat hiç memnun kalmadım, doktor gerçekten çok ilgisizdi ve o hastane çok kalabalıktı. Ayrıca Fatma Hanım normal doğum yanlısı bir doktor.

merhB Memorıal de kontrol ucretı ve dogum ücreti ne kadar?saglıklı bır hamılelık gecırmenı dılıyorum

memorial'de kontrol ücreti 35 lira ödüyoruz fakat henüz doğum ücretini konuşmadık,bir sonraki kontrolümüzde doğum ücretini de sorar yazarım...

Kesinlikle... Bende FATMA KUTLUSOY'A gidiyorum ve çok memnunum... herkese tereddütsüz tavsiye edebilirim,öncelikle sizi anlayan samimi ve doğal bir insan ayrıca hiç bir detayı atlamadan gebeliğiniz boyunca sizi programlı bir şekilde yönlendirebilecek bi hekim..

merhB Memorıal de kontrol ucretı ve dogum ücreti ne kadar?saglıklı bır hamılelık gecırmenı dılıyorum

Memorıal 2 doğum paketi hazırlamış.. ilki şöyle.. normal doğumda sezeryanda 1250 tl buna doğuma dair herşey dahil, artı olarak,5 poz doğum fotoğrafı lohusa şerbeti kuaförlük hizmeti yakınlarınıza gönderilen 20sms gibi küçük hoşluklar eklemişler.. eger epıdural olucaksa sanırım 100 tl daha fiyata ekleniyor... diğer paket daha kapsamlı onda da bu saydıklarım ve ev hemşiresi hizmeti,doğum sonrası evinize dönerken özel bir araç imkanı vs gibi oda 2000 civarına yakınmış... ben ikinci paketle pek ılgılenmedim acıkcası. aslında diger hastanelerde fiyatlar bunun cok altında ama ben doktorumdan gördügüm ilgi ve hastane şartları için deger diyorum sonuçta bu bizim için en önemli süreç.

Memorıal 2 doğum paketi hazırlamış.. ilki şöyle.. normal doğumda sezeryanda 1250 tl buna doğuma dair herşey dahil, artı olarak,5 poz doğum fotoğrafı lohusa şerbeti kuaförlük hizmeti yakınlarınıza gönderilen 20sms gibi küçük hoşluklar eklemişler.. eger epıdural olucaksa sanırım 100 tl daha fiyata ekleniyor... diğer paket daha kapsamlı onda da bu saydıklarım ve ev hemşiresi hizmeti,doğum sonrası evinize dönerken özel bir araç imkanı vs gibi oda 2000 civarına yakınmış... ben ikinci paketle pek ılgılenmedim acıkcası. aslında diger hastanelerde fiyatlar bunun cok altında ama ben doktorumdan gördügüm ilgi ve hastane şartları için deger diyorum sonuçta bu bizim için en önemli süreç.

ben fiyat daha fazla olur diye tahmin etmiştim açıkcası çok hoşuma gitti çünkü çok çok memnun kaldık :)çok teşekkürler bilgi için :)

amin amin:) bu cuma kontrolümüz var kızımızı görücez bakalım :)
insan iple çekiyo kontrol günlerini... en son gittiğimizde cdsini verdi fatma hanım, sabah akşam oğluşumuzu izledik babasıyla...:) bizimde kontrolumuz yarın inşallah..

insan iple çekiyo kontrol günlerini... en son gittiğimizde cdsini verdi fatma hanım, sabah akşam oğluşumuzu izledik babasıyla...:) bizimde kontrolumuz yarın inşallah..

bizde de var video, evde babasıyla, işte de kendi kendime özledikçe bakıyorum :) nasıl geçti kontrol bebiş iidir inşallah :)

çok şükür ki yolunda herşey... aynı hastaneye gidip aynı doktora göründüğüm biriyle diyaloğa geçmem de iyi oldu artık paylaşırız dikkatimizi çeken şeyleri ya da aklımıza takılanları ... :KK34:

çok şükür ki yolunda herşey... aynı hastaneye gidip aynı doktora göründüğüm biriyle diyaloğa geçmem de iyi oldu artık paylaşırız dikkatimizi çeken şeyleri ya da aklımıza takılanları ... :KK34:

bu gün kontrolümüze gittik ve kızımızı görüp, ii olduğundan emin olduk yine :) ama ben kızımın aşkından yine doğum ücretini sormayı unuttum =) bir sonraki ay şeker yüklememiz olacakmış, bide bu gün aşı oldum canım acıyo biraz :KK43: ama kızım çok tatlıydı herşeye değer :)

kızlar ben kayseriye yeni taşındım ve memorialle acıbadem arasında kaldım Fatma Kutlusoy nasıl bi dr. ayrıca muayene ücretleri ne kadar?

bu gün kontrolümüze gittik ve kızımızı görüp, ii olduğundan emin olduk yine :) ama ben kızımın aşkından yine doğum ücretini sormayı unuttum =) bir sonraki ay şeker yüklememiz olacakmış, bide bu gün aşı oldum canım acıyo biraz :KK43: ama kızım çok tatlıydı herşeye değer :)[/QUOT :) evet anlıyorum.. şunu da sorucam dıyosun o ekranda hareketlerini görünce aklı başından gidiyo insanın.. normal veya sezeryan her ıkısıde aynı 1250 dıye konuşmuştuk biz.. epidural olursa +100 demişti..

kızlar ben kayseriye yeni taşındım ve memorialle acıbadem arasında kaldım Fatma Kutlusoy nasıl bi dr. ayrıca muayene ücretleri ne kadar?[/QUOTE merhaba... inşallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucagınıza, ben fatma hanımdan cok memnunum,her konuda kendinizi rahat hissedebileceğiniz içten bi bayan ayrıca sizi bu süreçte gayet iyi yönlendirebilecek bi doktor.. muayene ucreti 35tl oduyoruz, normal veya sezeryan dogum içinde 1250tl epıdural olursa+100 ekleniyo fiyata.. acıbademde de elif hanım var ELİF ÇINAR, o da işini cidiye alan cok tatlı bi bayan, arkadasım dogum yaptı memnundu, bende gebelikten onceki normal kontroller için gitmiştim memnun kalmıştım yanlız acıbademde doğum ucretleri 2200 tl..

X