kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

Canim tesekkur ederim cevabin icin. insan tecrubeli kisileri dinlemek istiyor. dedigin gibi acibademde test fln istemedi dr. zeki bey ilk gidisimde yaptirdi ve bende cikti kan pihtilasmasi. igneye bsladik bile. bilmiyorum sonuc ne olur ama once Allaha sonra zeki beye guveniyorum. senin yavrunu da Allah bagislasin. isteyen herkesede hayirli saglikli evlar nasip etsin..

Saol canım amiinn inşallah...

Hayırlı ne ise o olsun senin icin de...kafana takılan bişey olursa yazabilirsin ben de atlattim o durumları:)
Çok şükür....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kizlar. ben 2 yillik evliyim. gecen yil.bebek istiyoruz diye acibademde ozge hanima gittik. folik asit verdi sadece. 1 yil olmazsa gelirsiniz dedi. bu sure icinde ben rahatsizlik gecirdim ve bebegi erteledik. Gecen ay zeki yilmaza gittik. bendende esimdende tahliller istedi. viramin tskviyesine basladik. bende kan pihtilasma sorunu cikti. Cok ilgili bi doktor. bakalim bekliorum.bu ay sonuc ne olacak. dr cok iyi ama asiri kalabalik hastane. Hamile olursam ins devam.edip etmemekte kararsizim. memorial yada acibadem hastaneleri guzel ama doktorlari hakkinda bilmiyorum.suphelerim var. yardimci olur musunuz

Kesinlikle çok doğru bi karar verip zeki beye gitmişin eminim pişman olmucaksın. Benımde 1 yıldır bebeğım olmuyodu 3 farklı doktora gittik hepside saçmasapan şeyler söyleyip göndedi taki Zeki beye gıdene kadar 1 ay sonra hamıle kaldım bendede pıhtılaşma hergun ıkı ığne vuruyorum. Çok ilgili bi doktorr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet çok kalabalık oluyo bız gıdeceğimiz günün bigin öncesinden gece gidip hastaneye sıra alıyoruz bu yüzden bekleme sıkıntımız olmuyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

doğum yapalı 2 yıl geçti ama halen adamın yaptıkları zoruma gidiyor. rahat rahat geçmiş karşıma %30 normal doğum yaparsın diyor. teselli yok açıklama yok. elimizden geleni yapıyoruz yok. Ben normal doğumu çok istemiştim. Normal doğum olması için elimden geleni yapmak istiyordum ama adamın umrunda değil. yanınada iki acemi hemşire almış. doğru düzgün lavman bile yapamıyor. Gitmeyin hanımlar aman diyeyim. Doğum çok kıymetli kıymetinizi bilen ilgilenen doktora gidin. Özele mi gittim devlet hastanesinemi gittim anlamadım. Belki doğum evine gitseydim daha çok ilgilenirlerdi..

doğum yapalı 2 yıl geçti ama halen adamın yaptıkları zoruma gidiyor. rahat rahat geçmiş karşıma %30 normal doğum yaparsın diyor. teselli yok açıklama yok. elimizden geleni yapıyoruz yok. Ben normal doğumu çok istemiştim. Normal doğum olması için elimden geleni yapmak istiyordum ama adamın umrunda değil. yanınada iki acemi hemşire almış. doğru düzgün lavman bile yapamıyor. Gitmeyin hanımlar aman diyeyim. Doğum çok kıymetli kıymetinizi bilen ilgilenen doktora gidin. Özele mi gittim devlet hastanesinemi gittim anlamadım. Belki doğum evine gitseydim daha çok ilgilenirlerdi..
Kime gittiniz

ben mıyom amelıyatını prof bulent ozcelık doktorda yaptırdım cok ıyı bır doktordur. sımdı ıse kontrollere mustafa tas gıdıyorum daha tam karar veremesemde sanırım ıyı bır doktor.burdakı yorumlarını okuduktan sonra mustafa beye gıtmeye devam edıcem .
ama ZEKİ yılmaza gıden uc tanıdıgım var hepsıde memnun degıl
bırısıne kan pıhtılasması var dedı ıgne verdı tedavı uyguladı hamıle kalamadı baska doktora gıttıgınde bosuna yemısın ıgnelrı sende pıhtılasma yok demıs
dıgerının dıs gebelıgını farketmemıs cocuk dusuruyorsun eve gıt demıs 21 gun suren kanama sonunda kendılıgınden gıtmıs doktora kanamam durmadı dıye o zaman anlamıs dıs gebelık oldugunu
bır arkadasım 15 gun once onda sezeryanla dogum yaptı hastanede gece boyunca yanımıza bır hemsıre ugramadı bıle nasılsınız dıye agrıları gecmeyınce ıkı gun sonra doktora gıttıgınde bu dogumda senınle cok ugrastım o yuzden bıraz zaman alacak yaranın duzelmesı dedı nasıl bır acıklamaysa bu anlamadım
genc yasta mıyom amelıyatı olan bırısı olarak bende hastane ve doktor konusunda asırı hassasım. zeki beyden hiç hoslanmadım her hastalık gıbı her hamılelıkte kendıne hastır tabı ama burdakı yorumları okuyunca anlatamadan gecemedım bılgınız olsun ıstedım arkadaslar.

arkadaşlar bende hiç memnun kalmadım erciyes kartal hastanesindende çetin arıktanda,gerçekten tüm gece bir tek hemşire gelip sormadı nasılsınız diye düzgün bir takip tansiyon bişey yoktu çetin arık zaten çok umursamaz rahat çok hastaları olduğu için galiba kalite kalmamış hizmette

selam bayanlar dünyam hastanesi ibrahim demir hocaya gideniniz varmı acaba? beni bilgilendirirsenizs evinirim..

ben mıyom amelıyatını prof bulent ozcelık doktorda yaptırdım cok ıyı bır doktordur. sımdı ıse kontrollere mustafa tas gıdıyorum daha tam karar veremesemde sanırım ıyı bır doktor.burdakı yorumlarını okuduktan sonra mustafa beye gıtmeye devam edıcem .
ama ZEKİ yılmaza gıden uc tanıdıgım var hepsıde memnun degıl
bırısıne kan pıhtılasması var dedı ıgne verdı tedavı uyguladı hamıle kalamadı baska doktora gıttıgınde bosuna yemısın ıgnelrı sende pıhtılasma yok demıs
dıgerının dıs gebelıgını farketmemıs cocuk dusuruyorsun eve gıt demıs 21 gun suren kanama sonunda kendılıgınden gıtmıs doktora kanamam durmadı dıye o zaman anlamıs dıs gebelık oldugunu
bır arkadasım 15 gun once onda sezeryanla dogum yaptı hastanede gece boyunca yanımıza bır hemsıre ugramadı bıle nasılsınız dıye agrıları gecmeyınce ıkı gun sonra doktora gıttıgınde bu dogumda senınle cok ugrastım o yuzden bıraz zaman alacak yaranın duzelmesı dedı nasıl bır acıklamaysa bu anlamadım
genc yasta mıyom amelıyatı olan bırısı olarak bende hastane ve doktor konusunda asırı hassasım. zeki beyden hiç hoslanmadım her hastalık gıbı her hamılelıkte kendıne hastır tabı ama burdakı yorumları okuyunca anlatamadan gecemedım bılgınız olsun ıstedım arkadaslar.

aynen katılıyorum çok ukala. dev aynasında görüyor herhalde kendini.benim de septum varmış gördü kimse fark etmedi mi dedi fark etti ama düşük yapmaz demişti dedim zaten benimki düşmedi kalbi durdu ama kesin perdeden kaynaklı mı bilmiyorum..kendi de hemşiresi de işte böyle düşük yaparsın dedi şok oldum....

aynen katılıyorum çok ukala. dev aynasında görüyor herhalde kendini.benim de septum varmış gördü kimse fark etmedi mi dedi fark etti ama düşük yapmaz demişti dedim zaten benimki düşmedi kalbi durdu ama kesin perdeden kaynaklı mı bilmiyorum..kendi de hemşiresi de işte böyle düşük yaparsın dedi şok oldum....

geçmiş olsun thaline ! hemşiresine yorum yapmak düşmez ama yapmıs malesef. zaten en sınır oldugum sey kadın dogum uzmanlarının yada yanındakı hemsırelerın saygısız olması. kayseride iyi doktor bulmak zor iyiler ya istanbula yada ankaraya transfer oluyor.

geçmiş olsun thaline ! hemşiresine yorum yapmak düşmez ama yapmıs malesef. zaten en sınır oldugum sey kadın dogum uzmanlarının yada yanındakı hemsırelerın saygısız olması. kayseride iyi doktor bulmak zor iyiler ya istanbula yada ankaraya transfer oluyor.

aynen.hemen gidiyorlar...şu an tuncay hocaya gidiyorum fakültede hoca ama muayenehaneye gidiyorum..şimdilik memnunum..

Kızlar çok teşekkür ediyorum çok güzel şeyler paylaşmışsınız ancak birbirimize yardımcı olmak açısından biraz daha açıklayıcı yazarsak daha iyi olur diye düşünüyorum. Mesela mustafa bey çok iyi yazmışsınız ama hangi mustafa hangi hastene ücretler nasıl muayne sıklığı nasıl bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Herkese hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum

arkadaşlar ben dün kayseride prof. dr. mustafa başbuğa gittim..kendisi riskli gebelikler uzmanı..herkese tavsiye ederim.sürekli muayeneye gidecek maddi imkanınız yoksa en azından ayrıntılı ultrason için gidebilirsiniz..benim bebeğimi yarım saat ayrıntılı olarak inceledi bütün iç organlar damarlar kemikler hepsine baktı..içimiz rahat etti..tavsiye ederim

kızlarr iyi akşamlarr zeki yılmazz iiçn telefondan randevu oluyor mu..

X