Tüp Bebek Merkezleri Adana prof.dr turan çetin tüp bebek merkezi

canım ben gaziantepteyim.gaziantep üniversitesinden çıkaracğım.bahçecide sgk geçmiyor.emre hoca umutun sagk anlaşması var dedi.benim için eşimde sperm çıkması önemli.çıkmazsada yapacak bir şey kalmıyor sanırım.2.microtesemiz olacak.

evet canım bahçecide malesef rapor geçmiyor inşşş testede spern bulunur rabbim yardımcın olsun

canım ben gaziantepteyim.Gaziantep üniversitesinden çıkaracğım.bahçecide sgk geçmiyor.emre hoca umutun sagk anlaşması var dedi.benim için eşimde sperm çıkması önemli.çıkmazsada yapacak bir şey kalmıyor sanırım.2.microtesemiz olacak.

Canım benim hayırlı olsun tedavin inşallah hayırlı haberlerle sonuçlanır :emir_bebek::KK16: canım nie antepte düşünmedin novafertili araştırdın mı? bende başlayacam tedaviye bugün yarın ruşen atmacayı baya övdüler ama hala bi kararsızlık var

Canım benim hayırlı olsun tedavin inşallah hayırlı haberlerle sonuçlanır :emir_bebek::KK16: canım nie antepte düşünmedin novafertili araştırdın mı? bende başlayacam tedaviye bugün yarın ruşen atmacayı baya övdüler ama hala bi kararsızlık var

canım seninde tedavin hayırlı olsun.novafertile gittik canım.ama benim eşimin mikrotese olması gerekiyor.normal çıkış olsaydı düşünürdüm ama bizim zor.ruşen hocayla birebir görüştüm canım.iyi birine benziyor.hakkınızda hayırlısı olsun.

canım seninde tedavin hayırlı olsun.novafertile gittik canım.ama benim eşimin mikrotese olması gerekiyor.normal çıkış olsaydı düşünürdüm ama bizim zor.ruşen hocayla birebir görüştüm canım.iyi birine benziyor.hakkınızda hayırlısı olsun.

Hayırlısı olur inşallah kuzum, ben yüzyüze görüşmedim ama telefonda konuştuk çift embryo koymama konusunda ısrarcı olduklarını duyunca bi vazgeçesim geldi açıkcası

X